ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ + ویدئو آموزشی

آموزشی
13 دیدگاه

بیشتر کسب و کارهایی که امروزه موفق شده اند درآمد خود را افزایش دهند، کسب و کارهایی هستند که از روش های مدرن و جدید برای تبلیغات استفاده کرده اند. یکی از این روش های جدید, ارسال پیام انبوه در واتس اپ است. واتساپ به عنوان شبکه اجتماعی پیام رسان محبوب، ساده ترین و بهترین روش برای تبلیغ کسب و کار در ایران و جهان به شمار میرود.

البته لازم به ذکر است که تلگرام نیز در کنار واتساپ محیط عالی برای تبلیغات به شمار می رود. از این رو می توان به هر دوی این شبکه های پیام رسان اعتماد کرد و تبلیغات انجام داد. تنها نکته ای که باید بدانید نحوه انجام تبلیغات با استفاده از این دو پیام رسان است. در تلگرام با خرید ممبر واقعی تلگرام می توان در کانال ها و گروه ها اقدام به تبلیغات نمود.

اما واتساپ به دلیل داشتن محدودیت عضویت گیری کانال ها، نیاز به ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ خواهد داشت. با این کار می توان به افرادی که تمایل دارند در زمینه فعالیتی شما وارد شوند یا اطلاعات لازم را به دست آورند، یک فرصت مناسب بخشید. هر روز میلیون ها نفر به این شبکه های پیام رسان می پیوندند که می توانند پیام تبلیغاتی دریافت کنند.

بدون شک تعداد زیادی از این افراد می توانند مشتریان بالقوه ای برای کسب و کار شما به شمار روند. کافیست روش های جذب مشتری از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ را بیاموزید. با این روش کسب و کار خود را به همه معرفی نموده و مشتری جذب خواهید کرد.ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ رایگان و برای همه در دسترس است.

ارسال پیام انبوه در واتساپ با Web Sender for WhatsApp

ارسال پیام انبوه در واتس اپ یکی از روش های رایگان برای بازاریابی است که با توجه به اموزشی که برای شما تهیه شدهُ میتوانید روزانه بیش از 250 پیام تبلیغاتی به مخاطبین خود ارسال نمایید. برای ارسال پیام انبوه در واتساپ روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از راه های ارسال پیام انبوه در واتساپ استفاده از Web Sender for WhatsApp  هست. برای استفاده از این افزونه و اموزش کار با ان ویدپو زیر را مشاهده کنید.

نکته: حتما از اکانتی پیام تبلیغاتی ارسال کنید که به مدت زیادی (حداقل یک ماه )  بصورت واقعی فعالیت داشته است.

شرایط ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس اپ

برای این که بتوانید اقدام به ارسال پیام انبوه در واتس اپ نمایید، کافیست مخاطبان خود را انتخاب کرده و به صورت جمعی و گروهی پیام را برای آنها ارسال کنید.البته باید بگوییم این روش می تواند مشکلات بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. ممکن است برای برخی از افراد شماره شما بلاک شده باشد، یا این که آنها شماره شما را نداشته باشند و برایشان ناشناس باشید و … .

که در چنین حالتی نیز به سرعت و با استفاده از دو آیکونی که در بالای صفحه آنها بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ شما نمایش داده می شود، اکانت شما را مسدود خواهند کرد. شما می توانید از پنل های پیامکی برای ارسال پیام انبوه در واتساپ استفاده کنید. این پنل ها هزاران و حتی میلیون ها پیامک تبلیغاتی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه ارسال می کنند.

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ انبوه محدود به مخاطبین شما خواهد بود. پس تنها بسته به میزان مخاطبینی که بر روی گوشی دارید می توانید اقدام به ارسال پیام تبلیغاتی نمایید. افراد بسیاری هستند که خود نمی توانند و یا قادر نیستند اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی در واتساپ و تلگرام نمایند.

این دسته از افراد می توانند با مراجعه به سامانه بازاریابی ایده کاو درخواست خود را مبنی بر ارسال تبلیغات انبوه در واتساپ و تلگرام ارسال نموده و این فرایند را به کارشناسان ما بسپارند. بدون تردید بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ یک روش خاصی است که نیاز به تخصص دارد. به این منظور بهتر است این کار را به دست افراد متخصص بسپارید و شاهد نتیجه آن باشید.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ

ارسال پیامک انبوه واتساپ برای تبلیغات

از روش های معتبر دیگری که می تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند، ارسال پیام گروهی در واتساپ است. تنها نیاز به ایجاد یک گروه در واتساپ خواهید داشت و سپس اقدام به انجام تبلیغات و ارسال پیام های تبلیغاتی در این گروه نمایید. در این روش خطراتی همچون اسپم شدن یا مسدود شدن پیام ها و شماره شما وجود نداشته و می توانید به راحتی اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ نمایید.

البته باید بیان نماییم که روش ارسال پیام گروهی در واتساپ نیز محدودیت های خاصی داشته و باید آنها را در نظر بگیرید. به هیچ عنوان فرقی ندارد که شما برای انجام تبلیغات اقدام به ایجاد یک گروه نمایید یا به صورت شخصی پیام ارسال کنید. در هر دو حالت احتمال این که پیام شما توسط افراد زیادی دیده شود بسیار کم است.

از سوی دیگر برخی از گروه ها که شما تمایل دارید از طریق آنها اقدام به ارسال پیام گروهی در  واتساپ نمایید نیز، پس از ارسال چنین پیام هایی شماره شما را مسدود کنند. تنها نکته مثبتی که می توانیم در خصوص انجام تبلیغات در واتساپ بیان کنیم این مسئله است که ارسال پیام در این شبکه پیام رسان رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای برای ارسال پیامک نباید پرداخت کنید.

اما از سوی دیگر محدودیت ارسال پیام در واتساپ را باید در نظر بگیرید که منجر می شود تا افراد کمی تمایل به استفاده از این روش ها برای تبلیغات داشته باشند.

بیشتر بخوانید
نحوه ساخت کانال خصوصی در تلگرام

بهترین روش تبلیغات انبوه در واتساپ 

ارسال پیام گروهی در واتساپ

با وجود تمامی نکاتی که در مورد ارسال پیام انبوه در واتس اپ بیان نمودیم، باید بیان کنیم که روش های مناسبی نیز برای این کار وجود دارند و می توان با استفاده از آنها به راحتی اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در واتساپ نمود. یکی از این روش ها استفاده از قابلیت Broadcast message در واتساپ است.

می توانید بدون نگرانی از مسدود شدن یا اسپم شدن اقدام به ارسال تبلیغات انبوه در واتساپ نمایید. پیام انبوه این اجازه را به کاربران می دهد که در یک لحظه پیام را برای تعداد زیادی از مخاطبان و کاربران ارسال کنید. نکته جالبی که باید در مورد این روش بدانید این است که Broadcast message همچون BCC در ایمیل عمل کرده و به گونه ای پیام برای مخاطبان ارسال می شود که حتی ممکن است کاربران متوجه آن نشوند که این پیام از سوی چه کسی ارسال شده است.

در روش دیگر می توانید از طریق واتساپ سندر اقدام به ارسال پیام انبوه در واتس اپ نمایید. واتساپسندر نوعی نرم افزار است که در سیستم عامل ویندوز نصب شده و به صورت انبوه به لیستی از شماره ها پیام ارسال می کند. با استفاده از این نرم افزار می توان به صورت خودکار به واتساپ متصل شده و به صورت زمان دار و پس از تعیین کاربران اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید. که اموزش این نرم افزا بصورت ویدئویی در قسمت ابتدایی مقاله آورده شده است.

یک روش دیگر برای ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ نیز، استفاده از ربات است. استفاده از ربات ها کمک می کند که بتوانید به صورت خصوصی اقدام به ارسال پیام های تبلیغاتی به اعضای گروه و مخاطبان خود نمایید. البته واتساپ ربات هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را شناسایی و مسدود می کند.

پس به جای تمامی این روش ها بهتر است کار را به کارشناسان با تجربه در این زمینه بسپارید. سامانه بازاریابی ایده کاو بهترین ایده برای انجام تبلیغات در گروه های تلگرام و واتساپ خواهد بود که میتوانید تعرفه و چگونگی آن را در مقاله ی تبلیغات در واتساپ مشاهده کنید.

مشاوره در خصوص بانک شماره واتساپ

 

بیشتر بخوانید
نحوه درست کردن استیکر در واتساپ

نمونه پیام تبلیغاتی در واتساپ

در زیر دو نمونه پیام تبلیعاتی واتساپ را برای شما قرار داده‌ایم تا با برسی آن ها بهترین پیام های تبلیغاتی را بنویسید. همچنین می‌توانید مقاله نمونه متن پیامک تبلیغاتی را مطالعه فرمایید.

مقالات مرتبط که بهتر است مطالعه کنید:

 1. واتساپ بیزینس چیست؟
 2. آموزش فروش در واتساپ
 3. ساخت فروشگاه در واتساپ | فروش 10x در واتساپ
 4. راهنمای کسب و کار در واتساپ

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد: 2

پست های مرتبط

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • میشه لینک دانلود واتساپ سندر رو اینجا بزارید . من هر چی میزنم یچیز دیگه میاره

  پاسخ
 • چه تعداد پیام در روز ارسال کنیم ؟

  پاسخ
  • محمد علی زارع چاهوکی
   نوامبر 9, 2021 9:51 ق.ظ

   بستگی به فعالیت اکانت واتساپی شما دارد. هر چی تعداد تعاملات و چت هاتون توی واتساپ بیشتر باشه. تعداد بیشتری پیام اتوماتیک هم میتونید ارسال کنید.
   بهتر است از یک شماره تلفنی که حداقل چند هفته داخل واتساپ عضو هست و تعامل دارد (چت- ارسال تصویر و ویدئو – استوری ) استفاده کنید

   پاسخ
 • استاد سلام من دیگه نمیتونم وارد واتساپم بشم. از طرف واتساپ مسدود شدم؟

  پاسخ
  • محمد علی زارع چاهوکی
   نوامبر 9, 2021 9:49 ق.ظ

   بله مسدود شدین
   برای رفع مسدودیت از طریق ارسال ایمیل به پیشتیبانی واتساپ اقدام کنید. سپس با حساسیت بیشتر و تعداد کمتری پیام ارسال کنید

   پاسخ
 • نسترن حیدری
  نوامبر 9, 2021 9:59 ق.ظ

  ارسال پیام گروهی با برودکست چه فرقی با این روشی که شما گفتید داره؟

  پاسخ
  • محمد علی زارع چاهوکی
   نوامبر 17, 2021 11:34 ب.ظ

   سلام وقت بخیر
   ارسال پیام با برودکست دارای محدودیت هایی در ارسال است که همه این محدودیت ها با روشی که گفتیم بر طرف خواهد شد.

   پاسخ
 • خیلی ممنون از اموزش خوبتون- من با کمک ویدیوی که ساختین به همه مخاطبینم پیام تبلیغاتی ارسال کردم. حالا شماره جدید نداریم. چیکار میتونم بکنم؟؟؟!

  پاسخ
  • محمد علی زارع چاهوکی
   نوامبر 17, 2021 11:32 ب.ظ

   سلام
   میتونید بانک شماره موبایل مشتریان خودتون رو تهیه کنید و به اون ها پیام ارسال نمایید یا از تماس صوتی خودکار استفاده کنید.

   پاسخ
 • روزانه چند تا تبلیغاتی ارسال کنم؟ من فقط 300 تا شماره تلفن دارم

  پاسخ
  • محمد علی زارع چاهوکی
   نوامبر 17, 2021 11:35 ب.ظ

   اگه سیم کارت شما قبلا در واتساپ فعالیت داشته است می توانید به همه این 300 نفر یکجا پیامک ارسال کنید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست