بانک شماره موبایل مشاغل

مسلما داشتن موبایل، نام و دیگر مشخصات کسانی که به کالا و خدمات ما نیاز دارند و مشتریان بالقوه ما هستند، در بازاریابی امری حیاتی هست.
مثلا چنانچه شما طراح دکوراسیون سالن‌های آرایش باشید، داشتن تلفن آرایشگران برای کسب‌وکار شما بسیار مفید است. ما در سامانه ایده‌کاو، در میان بیش از یک‌میلیون و صد هزار گروه تلگرامی جستجو می‌زنیم و گروه‌هایی رو پیدا می‌کنیم که اعضا و یا مدیران آنها، مشتریان خوبی برای شما هستند.
لذا زمانیکه شما طراح دکور سالن‌های آرایشی هستند، ما تلفن اعضای گروه‌های تلگرامی آموزشی آرایشگران با نام و نام خانوادگی تلگرامی آنها را برای شما ارسال می‌کنیم.

برای شروع عبارات متناسب با کسب و کار خود رو در سامانه idekav.com جستجو کنید و گروه های که اعضای انها احتمالا مشتریان خوبی برای شما هستند را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس پس از نهایی کردن ما شماره تلفن این افراد برای بازاریابی (تلفنی، پیامکی، پیام صوتی و بازاریابی در واتساپ) در اختیار شما قرار می‌دهیم.

راهنمای استفاده از سامانه

چگونه بانک تلفن گروه های تلگرامی را برای بازاریابی داشته باشم؟

این امکان وجود دارد تا با تئجه به کسب و کارتان تلفن و موبایل مشتریانتان که در گروه های تلگرامی خاصی هستند را بدست آورید.
توضیحات تکمیلی در ویدئو آمده است.

دریافت رایگان 80 شماره تلفن هدفمند

در این ویدئو آموزش داده می‌شود که چگونه می‌توانید از سایت idekav.com، تلفن و مشخصات تلگرامی (نام و نام خانوادگی و نام کاربری) مربوط به 80 نفر از مشتریانتان را رایگان دریافت کنید.

ویژگی های sms مارکتینگ

بازاریابی پیامکی هدفمند شگفت‌انگیز ترین کانال تبلیغاتی

نرخ تبدیل بالا

به این معنی که مخاطب هدف شما طبق آمار های موجود بیش از ۹۰ درصد از کاربران پیام شما را مطالعه می‌کند که در صورت رعایت نکات  بازاریابی پیامکی می‌تواند اثر بخشی فوق العاده‌ای داشته باشد.

دسترسی سریع

تعداد افرادی که پیامک های دریافتی خود را مشاهده می کنند بالای نود درصد برآورد می شود.بنابراین میزان دسترسی مخاطبان در اس ام اس مارکتینگ بیش از ایمیل مارکتینگ است

انتخاب جامعه هدف

با انتخاب دقیق جامعه هدف از بین دسته بندی های استانی، صنفی، تحصیلات و موارد دیگر اثربخشی سیستم تبلیغاتی پیامکی را بهبود می بخشیم.

ارسال پیامک‌جذاب

امکان ارسال پیام های تبلیغاتی کوتاه، کاربردی و موثر در اس ام اس مارکتینگ وجود دارد. شما می توانید با تنظیم متن کوتاه و ارسال سریع به مخاطبان بازخورد قابل قبولی داشته باشید.

مقبولیت در بین‌کاربران

پیامک یک ابزار خوب برای ارتباط و ترغیب‌مشتری است. شما می‌توانید در پیامک خود از مشتری چیزهای مختلفی بخواهید و مطمئن باشید که این پیامک بازخورد خوبی خواهدداشت.

انواع روش های بازاریابی تلفنی

اثربخشی بازاریابی پیامکی با بانک شماره موبایل مشاغل هدفمند

برای هر کسب‌وکاری یافتن مشتری جدید و حفظ مشتریان مشتریان، مهم‌ترین چالش است و عملا موفقیت در بازار به همین دو نکته اهمیت دارد. عامل بازدارنده کسب‌وکارها در رفتن به سوی تبلیغات، شاید هزینه‌های آن و یا ناشناخته بودن روش تبلیغ است و اینکه آیا هزینه‌ای که می‌کنم بازخورد دارد و یا آن آژانس تبلیغاتی دقیقا طبق تعهدی که کرده است عمل می‌کند!

در بازاریابی پیامکی تکلیف کاملا مشخص است. هزینه بسیار کم، ارسال آسان و اثربخشی بسیار بالا است.اما مهمترین نکته ذاشتن بانک شماره موبایل مشاغل و افراد مرتبط به شما است. چراکه پیامک روی شخصی‌ترین وسیله هر شخصی می‌نشیند و با صدایی هشدارگونه، مخاطب را از آمدنش خبر می‌کند.
لذا بسیار اهمیت دارد تا پیامک‌ها را کاملا هدفمند ارسال کنیم تا گیرنده پیامک با توجه به کسب‌وکاری که دارد و یا باتوجه به نیازی که الان دارد، از دیدن پیامک شما خوشحال شود.
فرض کنید شما کابینت‌ساز هستید و پیامکی از فردی که تولید‌کننده و واردکننده ام‌دی‌اف است دریافت می‌کنید. آیا عصبانی می‌شوید که پیامک مزاحمت آمیز ارسال می‌کنند و یا از دریافت آن خوشحال می‌شوید؟ پیامک‌های شما هم که به دست مشتریانتون می‌رسد، باید همچین حسی رو در آنها ایجاد کند.

توضیحات تکمیلی سامانه بانک اطلاعات و شماره تلفن 

باوجود امکان ارسال پیامک منطقه‌ای، ایده‌کاو چه مزیتی نسبت به پنل‌ها دارد؟

آیا می‌توان به جای ارسال پیامک به اعضای گروه‌های تلگرامی، با آنها تماس گرفت؟

خدمات ایده‌کاو برای مشتریان املاک

افزایش فروش مصالح فروشان

خدمات فروش ایده کاو برای دندانپزشکان

چگونه این شماره ها بدست آمده است؟

ثبت سفارش 

  • 0 تومان

برای اطلاع از بقیه خدمات سامانه کاوالا کلیک کنید.

سوالات متداول درباره ارسال پیامک هدفمند و بانک اطلاعات و شماره تلفن 

درباره سامانه ایده‌کاو بیشتر بدانید

در ایده‌کاو نزدیک به 1 میلیون گروه تلگرامی شناسایی شده‌اند که نزدیک به 115 میلیون کاربر تلگرامی در آنها عضو هستند. البته این آمار، آمار رسمی تلگرامی نیست بلکه اطلاعاتی است که تا کنون در سرور‌ها ایده‌کاو ذخیره شده است. در ایده‌کاو این امکان فراهم شده‌است تا برای اعضای هر گروه تلگرامی که انتخاب می‌شود، پیامک ارسال شود. البته پیامک مرسوم ترین روش در بازاریابی تلفنی است و استفاده از تماس تلفنی بازاریابی و پیام صوتی نیز استفاده می‌شود.

ذکر این نکته ضروری هست که ایده‌کاو پس از اینکه گروهی شناسایی می‌شود، اعضای گروه و مشخصات آنها ذخیره می‌شوند. لذا پس از اینکه ما به صورت دوره‌‌ای مجدد به گروهی سر می‌زنیم، اعضای قبلی گروه را که ذخیره کرده‌ایم را پاک نمی‌کنیم. بلکه با گزینه‌ای مشخص می‌شود این اعضا قبلا در گروه عضو بوده‌اند و دیگر عضو فعلی گروه نیستند.

فهرست