چه زمانی از بازاریابی پیامکی استفاده میکنیم

بازاریابی پیامکی را هر زمان می‌توان استفاده کرد. ولی ایام تعطیل و ساعات آخر شب و قبل از 8 صبح زمان‌هایی هستند که برای بازاریابی پیامکی مناسب هستند. البته تعطیلی‌ها هم می‌توانند متفاوت باشد. گاهی، تعطیلی بواسطه کرونا و یا آلودگی هوا می‌باشد. مسلما در این تعطیلی‌ها، استفاده از بازاریابی پیامکی، می‌تواند اثربخشی بالایی داشته باشد.

برخی از کسب‌وکارها، همواره از بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنند و اثربخشی بازاریابی پیامکی برای آنها اثبات شده است. اما کسب‌وکارهای بسیاری هم هستند که هرگاه با افت فروش مواجه می‌شوند، به بازاریابی پیامکی روی می‌آورند. از آنجایی که بازاریابی پیامکی، بسیار زود بازده و در عین حال با ماندگار نسبتا کم است، بهتر است در روزهایی غیر از پنجشنبه و جمعه از آن اسفاده شود. همچنین توصیه می‌شود تا از ساعت 9 صبح تا 8 عصر برای ارسال پیامک استفاده شود.

البته چناچه متن پیامک شما جذاب باشد و همچنین جامعه هدف را به خوبی انتخاب کرده باشید و همچنین در جمله اول پیامک، مخاطب را به صورت اختصاصی نام برده باشید، این امر سبب اثربخشی بیشتر پیامک و همچنین ماندگاری بالای آن می‌شود. لذا مثلا چنانچه پیامکی به صورت زیر ارسال کرده باشید:

محمد ابراهیمی عزیز
به پوشاک آنو با 30% تخفیف تا آخر هفته دعوتید

خ تیسمار فلاحی روبروی پارک آزادگان

پیامک بالا حتی چنانچه جمعه نیز ارسال شود، از آنجایی که مخاطبش را دقیقا نام برده است، مخاطب این پیامک را به خاطر خواهد داشت و به دنبال فرصتی خواهد بود تا از آن فروشگاه دیدن کند.

بیشتر بخوانید
بانک موبایل سمنان

بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید
بانک موبایل بابل

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پر استفاده ترین خدمات

پست های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها