انواع راه های تبلیغات تلگرامی

بازاریابی در تلگرام به روش های متفاوتی انجام میشود. در ادامه به چندین روش عمده تبلیغ در تلگرام را برسی میکنیم تا شما بتوانید بهترین روش را برای تبلیغ کسب و کار خود پیدا کنید. اگر تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال میشم در قسمت کامنت ها با ما در مان بگذارید.

تبلیغات بازدیدی

یکی از مهمترین روش های بازاریابی در تلگرام، تبلیغات بازدیدی می‌باشد و تلگرام هم بر اساس بازدید پایه گذاری شده است.
تبلیغات بازدیدی به این صورت است که محتوای خود(فیلم، عکس، متن و …) در چندین کانال تلگرامی نسبتا پر بازدید قرار می‌دهید. معمولا کانال هایی که این نوع تبلیغات را انجام میدهند از نظر تعداد اعضا حدی متوسط دارند. شما میتوانید کانال های مرتبط با زمینه فعالیت خود را پیدا کنیدو تبلیغتان را در این کانال ها به اشتراک بگذارید. مزایای این روش عبارتند:

 1. هدفمند هزینه کنید

  بر اساس تعداد بازدیدی که از تبلیغ شما انجام شده است ، هزینه پرداخت میکنید

 2. مهم ‏‏‏‏نیست چقدر پول دارید

  حتی اگر بخواهید بودجه کمی را برای تبلیغاتتان در نظر بگیرید و یا از صرف هزینه های زیاد تبلیغات ترس دارید شما میتوانید از تبلیغات بازدیدی استفاده کنید. چرا که به همان اندازه که بازدید میخواهید هزینه می‌کنید و از این نظر انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد.

 3. قابل اندازه گیری بودن

  در این روش شما با توجه به آماری که خود برنامه تلگرام میدهد. متوجه تعداد بازدید محتوای خود می شوید. ولی اگر شما مثلا در روزنامه تبلیغ کنید مشخص نیست چه تعداد از این روزنامه ها فروخته میشوند، چه تعداد از روزنامه های فروخته شده خوانده می‌شود، آیا شخص خواننده تبلیغ شما را مطالعه می‌کند یا نه؟؟
  اما در تلگرام این اطلاعات به صورت کاملا واضح در اختیار شما وجود دارد

 4. مطمعن و قابل اطمینان 

  در این روش خودتان میتوانید ببینید دقیقا چه کانال هایی محتوای شمارا به چه تعداد نفر نشان داده اند و ازبازدید فیک و چیز های این چنینی خبری نیست. برای برخی افرادمطمعن بودن از همه چیز دیگری مهمتر است.
  شما با برسی تعداد اعضا، زمینه فعالیت و مقدار تعامل و یا بازدیدی که پست های قبل دارد،می‌توانید بهترین کانال را برای تبلیغات خود انتخاب کنید.
  این نوع تبلیغات در برندینگ و آشنا شدن کاربران با کسب و کار شما موثر است.

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام را نمیتوان مستقیما یک روش تبلیغاتی دانست. در این روش ما جامعه هدفمان را داخل گزوه اصافه می کنیم. ما در ایده‌کاو بیش از 800 هزار گروهه تلگرامی در زمینه های مختلف شناسایی کرده ایم، که شما میتوانید جامعه هدف خود را انتخاب کنید و پس از سفارش طی 24 ساعت این افراد به گروه شما اضافه می‌شوند.
این روش برای هر نوع کسب وکار موثر است ولی بیشترین تاثیر را برای محصولاتی دارد که جامعه هدف خاص تری را شامل می شوند

تبلیغات کلیکی

شما برای پیاده سازی این روش تبلیغاتی حتما به سامانه های تبلیغات در تلگرام نیاز دارید. روش تبلیغات کلیکی در تلگرام به این صورت هست که شما تبلیغ خود را به کانال هایی که جامعه هدف شما در آن جا عضو هستند، میدهید و تنها به ازای هر کلیکی که روی تبلیغات شما می شود هزینه می پردازید.
این نوع تبلیغات برای وبسایت ها و اپلیکیشن ها مناسب است.فراموش نشود قبل از شروع تبلیغات صفحه فرود جذابی را طراحی کنید که کاربر حس خوبی از شما داشته باشد و برای دفعات بعدی هم به سایت شما مراجعه کند.این تبلیغ برای افزایش اعضای کانال مناسب نیست و صرفه اقتصادی ندارد.

تبلیغات ساعتی و ثابت در کانال های بزرگ تلگرام

در این روش شما مبلغی را به کانال های تلگرام پرداخت میکنیم و به ازای آن تبلیغات شما برای ساعتی مشخص در کانال های مختلف پخش خواهد شد که تایم آن معمولا 12 ساعته یا 24 ساعته می باشد.
اگر قصد تبلیغات 12 ساعته دارید حتما توجه کنید که جامعه هدف شما در کدام یک از این 12 ساعت بیشتر فعال هستند مثلا برای یک تبلیغ فیلم و سریال بهتر است 12ساعت شب را انتخاب کنید زیرا جامعه هدف شما جوانان عاشق فیلم اند که عموما شب ها بیدار می باشند.
این روش برای برندینگ شما عالی است.از آنجایی که معمولا این کانال ها اعتبار و مقبولیت زیادی دارند. کاربران نیز به محتوای منتشر شده از این کانال ها به راحتی اعتماد میکنند و همین به شما اعتبار ویژه ای می بخشند.نکته قابل توجه دیگر این کانال ها تعداد اعضای زیاد و تعامل بالای هست که کاربران با این کانال ها دارند.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 3.2 / 5. تعداد رای ها: 15

برچسب: ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست