جستجوی در پیام های تلگرام با کمک سامانه ایده‌کاو

در ایده‌کاو اطلاعات نزدیک به یک میلیون گروه و دو و نیم میلیون کانال تلگرامی وجود دارد که روزانه میلیون‌ها پست از این گروه‌ها و کانال‌ها منتشر می‌شود.

در سایت ایده‌کاو (idekav.com) و اپلیکیشن اندروید ایده‌کاو (idekav.com/idekav.apk) هم‌اکنون این امکان فراهم شده است تا در میان این پیام‌ها جستجو زده شود و اطلاعات مورد نیاز از پست‌های منتشر شده در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی بازیابی شود.

سرویس جستجوی در پیام های تلگرام برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

فرض کنید شما مشاور کنکور هستید و به دنبال گروه‌هایی هستید که در آنها صبحت کنکور و دروس دبیرستان می‌شود تا در این گروه‌ها عضو شوید و یا ما اعضای آن گروه‌ها را در گروه شما اضافه کنیم. در سایت idekav.com در قسمت پیام‌ها مثلا عبارت شیمی یازدهم رو جستجو می‌زنید.

پیام‌هایی نشان داده می‌شود که در انها دو عبارت شیمی و یازدهم آمده است. در بالای پیام، نام گروهی که آن پست در آن گروه امده است، نشان داده می‌شود. همچنین در کنار هر پیام دو دکمه وجود دارد، (1) افزودن به گروهم و (2) گروه‌های مشابه

با زدن دکمه گروه‌ها مشابه، 180 گروهی به شما نشان داده می‌شود که مثلا اعضای گروه گپ شیمی آرمان، اکثر در آن گروه‌ها نیز عضو هستند. با این رویکرد گروه‌های که بچه‌های دبیرستانی در آنها عضو هستند را می‌توانید مشاهده کنید و در آن گروه‌ها عضو شوید.

سوالات متدوال درباره جستجوی پیام در تلگرام

آیا در پیام‌هایی که بین دو نفر در تلگرام رد‌وبدل می‌شود نیز می‌توان جستجو کرد؟
روزانه چه تعداد پیام در ایده‌کاو رصد می‌شود؟
جستجو در پیام‌ها، چگونه می‌تواند به کسب‌وکارم کمک کند؟

توضیحات تکمیلی جستجوی در پیام های تلگرام

هدیه سامانه کاوالا به شما

ثبت سفارش

  • 0 تومان

برای اطلاع از بقیه خدمات سامانه کاوالا کلیک کنید.

فهرست