ثبت کانال در فروشگاه کاوالا

توضیحات سرویس:

مدیر محترم کانال و گروه تلگرامی، سلام

احتمالا روزانه پست‌های متعددی در کانال و یا گروه تلگرامی مربوط به کسب‌وکارتان قرار می‌دهید. این کار سبب می‌شود که ممبرهای شما به مرور که تلگرامشون رو چک می‌کنند، پست‌های شما را هم می‌بینند.

ولی آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که دیگرانی که عضو کانال و گروه من نیستند چگونه با کالا و خدمات من آشنا شوند؟

در سریس ثبت کانال در کاوالا، شما لینک کانال و یا گروهتان را به ما میدهید و ما مثلا هر ساعت یکبار به کانال/گروه شما سر می‌زنیم و مطالب آن (شامل متن، عکس، فیلیم، صوت و …) را به صورت خودکار دانلود می‌کنیم و در بخش فروشگاه سایتkavala.ir قرار می‌دهیم.

این کار چگونه اتفاق می‌افتد؟

مثلا فرض کنیم شما فروشنده لوازم یدکی خودرو هستید و آدرس کانالتون gmb_iran@ می‌باشد.
در کاوالا فروشگاهی با نام شرکت مهام افروز رویین برای شما ایجاد می‌کنیم که مطالب آن به صورت خودکار از کانال/گروه شما دانلود می‌شود.
لذا شما تمام توجه خود را بر ایجاد محتوای مناسب در کانال/گروهتان قرار می‌دهید و دقیقا همان مطالب شما پس از یک تا دو ساعت دیگر در گوگل قابل جستجو خواهد بود.

بنابراین، مثلا اگر کسی در گوگل جستجو کند ( تسمه سفت کن تایم پژو ۴۰۵ XU7 )، محصول شما در میان نتایج گوگل در صفحه اول خواهد بود. این در حالیست که چنانچه چنانچه شرکت مهام افروز روبین تنها به کانال و یا سایت خود بسنده کرده بود، برای این عبارت در جستجوی گوگل و بسیاری از عبارت‌های دیگر، هیچگاه در صفحه اول نتایج گوگل قرار نمی‌گرفت.

برای توضیحات بیشتر و مشورت در خصوص این سرویس با شماره تلفن‌های 02191013682 و یا 09121400237 تماس بگیرید.

  • لطفا آیدی را بدون @ وارد کنید.
  • 0 تومان

برای اطلاع از بقیه خدمات سامانه کاوالا کلیک کنید.