دلایل ریزش اعضای کانال تلگرام و روش های جلوگیری از آن

مهمترین مزیت تبادل آن است که م از ظرفیت کانال و گروه خودمون استفاده می‌کنیم و با نشان دادن لینک کانال‌ها و گروه‌های دیگر، امکانی که فراهم می‌کنیم که اعضای کانال و گروه ما با کانال و گروه دیگری آشنا شوند. همین اتفاق دقیقا در کانال و گروه طرف تبادل با ما میفتد و سبب می‌شود تا دیگران نیز با ما آشنا شوند.
هر پستی که مخصوصا در کانالی قرار می‌گیرد، سبب ریزش تعدادی از اعضا می‌شود و مسلما نرخ این ریزش برای پست‌هایی که از جنس تبادل هستند، بیشتر می‌باشد. در هنگام تبادل، باید نکاتی رو رعایت کنم تا نرخ ریزش کمتر شود.

تبادل یا تب‌زدن هرچند سبب جذب ممبرهای جدید به کانال می‌شود، ولی مسلما برخی ممبرهای موجود کانال به سبب مشاهده پست‌های نامرتبط با فعالیت کانال، از کانال خارج می‌شوند. برای اینکه تبادل کمتر سبب علت ریزش ممبر های کانال شود، راهکارهای زیر پیشنهاد می‌شود:

  • تبادل با کانال‌های مرتبط با کسب‌وکار شما باشد. مثلا چنانچه کانال شما در زمینه آشپزی هست، تبادل با دیگر کانال‌های حوزه آشپزی انجام شود.
  • پست تبادل، با توافق بقیه مدیران تبادل، پست یکی مانده به آخر کانال باشد
  • در بعضی شرایط علت ریزش ممبر انتخاب ساعت نادرست برای تب زدن است.تبادل در زمان‌هایی مثلا 12 شب تا 8 صبح انجام شود باعت کاهش ریزش ممبر می‌شوند.
  • تبادل را با کانال‌هایی که پست‌های خوبی دارند انجام دهید. با این شیوه، حتی اعضای کانال شما منتظر خواهند بود تا شما تبادل را انجام دهید تا کانال‌های جدیدی بیابند
  • در تبادل به جای یک لینک، چند لینک قرار دهید و به تبع آن، لینک کانال شما هم به جای یک کانال، در چند کانال دیگر منتشر می‌شود
  • پستی که برای تبادل هست، دارای توضیحاتی باشد که عملا توسط شما تکمیل می‌شود. عملا در توضیحات بیان می‌کنید که این لینک‌ها برای چه انتخاب شده‌اندو مشاهده آنها چه مزیتی دارد.


خرید ممبر تلگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

در خواست مشاوره تبلیغات در تلگرام

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پر استفاده ترین خدمات

پست های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها