ویژگی یک پیامک تبلیغاتی پربازده

برای آنکه یک پیامک تبلیغاتی بازدهی بالایی داشته باشد، بهتر است نکاتی را در آن رعایت کرد. اما مسلم است چنانچه شما به صورت متناوب از بازاریابی پیامکی استفاده کنید، باتوجه به بازخوردهای متعددی که دریافت می‌کنید، کم‌کم به متن مناسب برای کسب‌وکار خودتان با توجه به نوع مشتریانتان می‌رسید. سامانه ما ارائه کننده سرویس بانک شماره تلفن مشاغل است و در این مقاله روش استفاده از این بانک را اموزش خواهیم داد.

پیامک تبیلغاتی پربازده ویژگی‌های زیر را دارد:

  • پیامک برای جامعه هدف مناسبی ارسال شود. مثلا چنانچه شما تولیدکننده یا وارد کننده لوازم یدکی خودرو هستید، پیامک تبلیغاتی شما باید تنها برای افرادی ارسال شود که در صنف لوازم یدکی خودرو هستند. حال اگر شما به صورت تخصصی در کار لوازم یدکی خودروهای سنگین هستید، لذا افرادی که در بازار لوازم یدکی خودروهای سبک هستند، جامعه هدف مناسبی برای کار شما نیستند.
  • متن پیامک به خوبی تنظیم شده باشد. زمانی که پیامک شما به تلفن همراه مشتری شما می‌رسد، ابتدا چند کلمه اول پیامک را به صورت نوتیفیکیشن می‌بیند. چند کلمه ابتدایی بایستی به نوعی تنظیم شده باشد که مخاطب ترغیب شود به سرعت مابقی پیامک را بخواند. متن پیامک را به نوعی تنظیم فرمایید که احساسی از اختصاصی بودن پیامک به مخاطب القا شود. مثلا دو پیامک زیر را مشاهده فرمایید:

 

شرکت رهرو، ارائه دهنده لوازم یدکی خودروهای سنگین
site.com

 

عضو محترم صنف لوازم یدکی

عرضه لوازم یدکی خودروهای سنگین

site.com

 

پیامک دوم احساس بهتری به مخاطب خود می‌دهد. مخاطب احساس می‌کند چون عضو صنف لوازم یدکی هست، پیامک برایش ارسال شده است. ولی در پیامک اول، چند کلمه اول احساس هدفمندی را به مخاطب منتقل نمی‌کند. لذا هرچند در هر دوی پیامک‌های یک تبلیغ ارسال می‌شود ولی حتما توصیه می‌کنم در بازاریابی پیامکی خود، به متن پیامک بسیار توجه داشته باشید

  • برای مخاطبین خود، به صورت دوره‌ای، مثلا یکماه یکبار، پیامک جدیدی با متنی متفاوت ارسال کنید که در متن جدید به جنبه جدیدی از خدمات خود اشاره می‌کنید. مثلا بعد از یک ماه متن زیر را برای مخاطبینتون ارسال کنید:

عضو محترم صنف لوازم یدکی

آخرین قیمت لوازم یدکی خودروهای سنگین

site.com

در خواست مشاوره و بازاریابی

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید