اضافه کردن گروه discuss به کانال تلگرام +آموزش ویدئویی

آموزشی
بدون دیدگاه

چنانچه کانال تلگرامی دارید و می‌خواهید اعضای کانال بتوانند به ازای هر پست، تبادل نظر داشته باشند و بحث کرده و نظر بدهند و همچنین نظرات دیگر اعضای کانال را درباره هر کدام از پست‌ها به صورت تفکیک‌شده مشاهده کنند، می‌توانید گروه بحث (discuss) را به کانال اضافه کنید.

اتصال گروه (discussion) به کانال تلگرام

اخیرا در تلگرام امکانی با عنوان، اضافه کردن گروه discuss در کانال تلگرامی اضافه شده است.با انجام این کار در زیر هر پستی که در کانال قرار می‌گیرد، گزینه‌ای برای قراردادن کامنت و یا مشاهده دیگر کامنت‌های گذاشته شده توسط خود تلگرام اضافه می‌شود. هر چند قبلا قراردادن کامنت توسط ربات‌هایی شبیه‌سازی می‌شد، ولی این امکان جدید تلگرام باعث شده است تا گذاشتن کامنت و مشاهده کامنت‌های دیگران بسیار راحت و جذاب شود.

نکته جالب اینجاست که وقتی مستقیما وارد گروه بحث (discussion) می‌شوید، تمامی کامنت‌ها یا بحث‌ها را می‌توانید مشاهده کنید. ولی چنانچه مشاهده کامنت‌هایی که در زیر پست مشخصی در کانال هست را می‌زنید، تنها بحث‌های مربوط به آن پست را در گروه می‌بینید.

تلگرام در پیامی که منتشرگرده است می‌گوید: مشاهده شده است كه كانال های رسمی ایجاد شده توسط شركت ها یا سازمان ها شامل محدودیت چت کردن هستند. در این کانال ها ، فقط سرپرستان حق ارسال آخرین به روزرسانی ها و همچنین اخبار مربوط به شرکت را دارند ، در حالی که سایر شرکت کنندگان نمی توانند از طرف خود متنی بنویسند ، یا برخی از اطلاعات را ارسال کنند. در ادامه به اموزش اتصال گروه به کانال تلگرام برای بحث و گفتگو خواهیم پرداخت.

دکمه بحث جدید که به کانال های تلگرام اضافه شده به مدیران اجازه می دهد تا یک بخش چت کاملاً جدید مرتبط با کانال خاص ارائه دهند. بنابراین اگر شرکت کنندگان بخواهند نظر خود را در مورد یک موضوع خاص اضافه کنند ، راهی برای شروع بحث در یک چت گروهی جداگانه متصل به کانال را  دارند.

آموزش اضافه کردن گروه discuss در کانال تلگرام

  1. ابتدا به تنظیمات کانالتون یا همون manage channel مراجعه کنید
  2. سپس بر روی گزینه discussion بزنید
  3. از لیست باز شده گروه پشتیبانی رو انتخاب کنید و اگر گروهی ندارید بر روی create group بزنید
  4. بعد از انتخاب گروه Link group را بزنید
بیشتر بخوانید
آموزش دیدن پیام های حذف شده تلگرام

به همین راحتی گروه پشتیبانی به کانال شما اضافه شد و اکنون کاربران کانال شما در کنار mute یا unmute گزینه discuss را نیز مشاهده میکنن. نحوه اضافه کردن گروه بحث و گفتگو به کانال


خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

آموزش ویدئویی

تمام توضیحات بالا برای راحتی شما در ویدئو زیر انجام و فیلم برداری شده است. در صورت هرگونه مشکل در قسمت نظرات بیان کنید.

توضیحات بیشتر+ نکات

  1. برای استفاده از این قابلیت”اضافه کردن گروه به کانال” باید تلگرامتون اپدیت باشد و بهتر است از نسخه رسمی تلگرام استفاده کنید.(این قابلیت در برخی از برنامه ها مانند تلگرام طلاییو هاتگرام و .. وجود ندارد)
  2. برای نام گروه، دقت فرمایید که نام گروه بر اساس هدف آن باشد. مثلا من برای کانل تلگرام ایده‌کاو، گروهی با نام ” تبادل نظر کاربران ایده‌کاو” ایجاد می‌کنم.
  3. این  قابلیت برای نسخه دکستاپ هم قابل استفاده می‌باشد
  4. در گروه در قسمت تظیمات گروه وارد شود و مشاهده پیام‌های گروه برای کاربران جدید رو که در حال حاضر غیر فعال هست را فعال فرمایید.
[ultimate_heading main_heading=”سوالات متداول” heading_tag=”h4″ main_heading_color=”#800080″ alignment=”right” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading]

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست