11 مشاوره اگر در طول دوران کاری خود تجارب با ارزشی کسب کرده‌اید و یا دوره‌هایی را گذرانده‌اید و مدارکی دارید، می‌توانید از تجربیات و مهارت‌های خود برای مشاوره دادن به کسب و کارهای کوچک و محلی استفاده کنید

11 مشاوره

اگر در طول دوران کاری خود تجارب با ارزشی کسب کرده‌اید و یا دوره‌هایی را گذرانده‌اید و مدارکی دارید، می‌توانید از تجربیات و مهارت‌های خود برای مشاوره دادن به کسب و کارهای کوچک و محلی استفاده کنید. مشاوره از جمله ایده های خلاقانه کسب و کار محسوب می‌شود که همواره رونق دارد. تجربیات و مهارت‌هایی نظیر بازاریابی، تعیین استراتژی تجاری، تولید محصولات، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و مهارت‌هایی از این دست، همواره مورد تقاضا قرار هستند. رزومه و مدارک آموزشی شما کمک خواهند کرد تا کسب و کارهایی که به چنین تجربیاتی نیاز دارند به شما اعتماد کنند، بخصوص کسب و کارهای نوپا. برخورداری از روابط عمومی مناسب، کمی فن بیان با چاشنی آشنایی با اصول و فنون مذاکره از شما مشاوری معتمد و زبردست خواهد ساخت.

این قانون تجارت و بازاریابی هست که قبمتها با توضیحات و خدمات و کیفیت در تابلو اعلام بشه . مشتری هم خودش تحقیق میکنه که کدام شرکت و فروشنده و اوستا کار کارش خوبه . هر کاری یک صنفی داره . اوستا کارهم باشه قیمت مترطول و متر مربع سیمانکاری و گچ کاری و … مشخصه . این در کیفیت کار اوستا کاره که مشتری خودش تحقیق میکنه کدوم اوستا بهتره . قیمتها که یکیه . هر کاری یک صنفی یک تشکیلاتی داره که قیمتها را اعلام میکنند. قیمت های ایرانخودرو و سایپا مشخصه این مشتری میره دنبال با کیفیت . قیمتها داخل تابلوی بورس مشخصه .

با سلام جناب ظریفی اصل علم بازاریابی و بسیاری از علوم بر مبنای تشخیص نیاز است که در همین تعاونی اعتبار هم لازم است انجام شود تا ابتدا متوجه شویم که نیاز اعضا چیست بعد با توجه به منابع و امکانات خدمات تعاونی به نیازهای همکاران پاسخ دهد علاوه بر این رفع نیازهای فرهنگی و بسیاری موارد دیگر را تعاونی میتواند پاسخگو باشد اما متاسفانه تعاونی خسته و فرتوت است و هیات مدیره باید چابک باشد و وقت بگذارد . وقتیکه یک همکار سالها عضو هیات مدیره یا در مسئولیت های دیگر باشد و امکان حضور سایرین را ندهد همین میشود اتفاقا جناب مجیدی هم بارها فرمودند که این بازرسی یک اتفاق مهم بود که بعد سالها انفاق افتاد و این هم نتیجه مشارکت خوب شما همکاران بوده است

استقبال کسب و کارها و فروشندگان و اهالی محترم شهرستان سراب از گروه تبلیغاتی و دیوار رایگان سراب

توانستیم با همت شما عزیزان از ۵هزار عضو فراتر برویم.این گروه تبلیغاتی همواره رایگان در خدمت همشهریان خواهد بود.

از عمده مشکلات گروه های تبلیغاتی رایگان، محدود کردن کاربران نسبت به درج لینک و آیدی تلگرام و اینستاگرام و حتی سایت می باشد.

این محدودیت مانع تبلیغ بسیاری از کسب و کار ها می شود.

کانال سراب با راه اندازی گروه دیوار رایگان با امکان درج انواع لینک در جهت رونق کسب و کار شما عزیزان می باشد.

جهت عضویت و درج تبلیغات به بزرگترین گروه تبلیغاتی رایگان سراب بپیوندید

T.me/sarab_tabligh

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست