✅ محمد ولدخانی: تمامی اصناف باید به علم روز کسب و کار مجهز باشند

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

✅ محمد ولدخانی: تمامی اصناف باید به علم روز کسب و کار مجهز باشند

رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه تهران با تاکید بر لزوم مسلح شدن اصناف به علوم و تکنولوژی روز دنیا در حوزه کسب و کار گفت: موفق ترین کشورها، خود را با علم روز و تکنولوژی در حال توسعه مسلح کرده اند. امروزه کسب وکارهای نوین از جمله این تکنولوژی هستند که باید تمامی اصناف به این علم مجهز باشند و صنوف خود را با سیستم های به روز دنیا سازمان دهی کنند.

محمد ولدخانی در همین خصوص به وضعیت صنف خود اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی از افراد تنها با مدتی کار در بازار پارچه و آشنایی با فروشندگان، تاجران و خریداران این کالا و تهیه کالیته های پارچه، بدون کوچکترین امکاناتی تنها با اجاره یک آپارتمان در خیابان خیام و مولوی، یک دستگاه تلفن، کامپیوتر و گوشی تلفن همراه با دسترسی به اینترنت، مبادرت به خرید و فروش های آن لاین می کنند که البته با نارضایتی های زیادی هم از سوی خریداران روبه رو هستند. این افراد کم کم بازار را خراب و مشتریان را بی اعتماد می سازند.

او با تاکید بر نیاز اصناف به داشتن یک سایت جامع جهت حضور در فضای مجازی گفت: ما نیاز داریم که این سایت با تمام قدرت ایجاد شود تا هموطنان بدانند باید از فروشنده های واقعی، کالا و خدمات را تهیه کنند و در صورت عدم رضایت به راحتی به افراد متخلف دسترسی پیدا می کنند. از اتاق اصناف تهران انتظار داریم در این رابطه اتحادیه ها را که مانند خانواده ای مستحکم در کنار اتاق هستند یاری دهد که در این صورت هیچ سایتی نمی تواند در مقابل قدرت اصناف بایستد.

ولدخانی با انتقاد از عملکرد سازمان امور مالیاتی در قبال نوع فعالیت صنف متبوع خود تصریح کرد: صنف بنکداران پارچه در سطحی وسیع اشتغال زاست و تمامی اعضای صنف در کشور در حال اشتغال زایی برای طیف وسیعی از افراد مشتاق به کار و درآمدزایی می باشند. در حالیکه صنف بنکدار با تمام سرمایه خود پا در عرصه تولید و اشتغالزایی گذاشته تا به کشورش خدمت کند مشاهده می کنیم با دیگر فعالان اقتصادی کوچکترین تفاوتی ندارد و سازمان امور مالیاتی تا جایی که توان داشته باشد اقدام به اخذ مالیات از تمامی اعضای این صنف می کند. سازمان امور مالیاتی بر اساس نوع فعالیت افراد و خدماتی که به جامعه می دهند، معافیت هایی را باید در نظر بگیرد.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92285

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست