✅ محمد آقاطاهر: کسب و کار سنتی مانعی برای حرکت به سمت تکنولوژی نیست/ به دنبال واقعی ترین معاملات در تاریخ بنکداری مواد غذایی هستیم

✅ محمد آقاطاهر: کسب و کار سنتی مانعی برای حرکت به سمت تکنولوژی نیست/ به دنبال واقعی ترین معاملات در تاریخ بنکداری مواد غذایی هستیم

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران در خصوص فعالیت اعضای صنف متبوع خود در فضای مجازی گفت: اعضای این اتحادیه به شکل مجازی فعالیت نمی‌کنند و اگر هم فعالیتی در این زمینه داشته باشند بسیار محدود است اما این نباید مانعی بر این باشد که به سمت تکنولوژی حرکت نکنند.

محمد آقا طاهر گفت: صنف بنکداران مواد غذایی به دلیل قدمت بسیار بالایی که از گذشته های دور داشته، دارای اعضایی می باشد که کاملا به صورت سنتی فعالیت میکنند. این افراد سال های سال معاملات خود را به شکل سنتی و با اسناد و مدارک انجام داده اند، لذا ورود کسب و کار در فضای مجازی به صحنه معاملات امروزی از جمله مواردی است که اکثر قریب به اتفاق با آن بیگانه بوده و باید مسیر طولانی را برای آشنا شدن با این نوع کسب و کار طی کنند.

آقاطاهر در ادامه بیان داشت: این اتحادیه از چند سال پیش تاکنون با تاسیس کمیسیون آموزش و پژوهش در اتحادیه و گردهم آوردن افرادی که تمایل داشتند در این حوزه فعالیت کنند جلسات زیادی جهت ارتقای دانش همچنین هماهنگی و اتحاد بین اعضا برگزار نموده است که در نهایت منتج به تاسیس شرکت سهامی خاص با حضور اکثریت اعضای اتحادیه نمود. تعدادی از اعضای هیئت مدیره این شرکت برخواسته از اعضای هیئت مدیره اتحادیه است اما فعالیت، کاملا به صورت مستقل انجام میشود.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با بیان اینکه بر آن هستیم تا در این شرکت تمام فعالیت هایی را که در حوزه کسب و کار و فضای مجازی میخواهیم به آن مبادرت ورزیم توسعه دهیم افزود: شرکت سهامی خاص بنکداران مواد غذایی تاکنون بالغ بر ۱۱۴ عضو را جمع نموده است البته به صورت هفتگی تعداد اعضا رو به افزایش است و اعضا استقبال خوبی از این شرکت نموده اند. سعی داریم تا تمامی کالاها و اقلام مواد غذایی و …را بدون هیچگونه تخفیفی با قیمت واقعی و به دور از هر گونه غل وغش به مشتریان ارائه دهیم. در نظر داریم که ان شاءلله به امید حق واقعی ترین معاملات در تاریخ بنکداری مواد غذایی را در این شرکت به مردم عزیز و متقاضیان عرضه بداریم.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92267

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست