✅ فریدون غمام نو: برای ارتقای کار اصناف باید با تکنولوژی و کسب و کار اینترنتی هماهنگ شد/ سایت اتحادیه در مسیر همگرایی و هم افزایی اعضای تحت پوشش

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

✅ فریدون غمام نو: برای ارتقای کار اصناف باید با تکنولوژی و کسب و کار اینترنتی هماهنگ شد/ سایت اتحادیه در مسیر همگرایی و هم افزایی اعضای تحت پوشش

رئیس اتحادیه ابزارفروشان تهران استقبال از توسعه تکنولوژی در کسب و کار را مورد توجه قرار داده و بیان داشت: با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت دست بشر است و هر چه به سمت جلو حرکت می کنیم شاهد پیشرفت علم، فناوری و تکنولوژی های بسیاری در تمامی سطوح علوم و صنایع در دنیا می باشیم نمی‌توان در مقابل سرعت پیشرفت آن مقاومت کنیم لذا می‌توانیم خود را همگام، همراه و در جهت ارتقای آن تلاش کنیم.

فریدون غمام نو گفت: از ۱۵ شهریور سال ۱۳۹۶ استارت فعالیت سایت اعضای اتحادیه صنف ابزار فروش زده شد. این سایت طی سه سال و نیم گذشته تاکنون با بیش از ۱۰۰ هزار عضو مبادرت به معرفی افراد فعال در حوزه ابزار و صنایع نموده است. فعالیت این سایت که توسط اعضای ابزار فروش انجام شد تلاش کرده تا مرحله به مرحله با معرفی فعالان، حوزه های مختلف در ابزار های صنعتی را گسترش دهد. خوشبختانه تا به امروز موفقیت های چشمگیری را به دست آورده و علاقه و اشتیاق فعالیت در این سایت از سوی تمامی اعضا را شاهد هستیم.

غمام نو تاکید کرد: ما در تلاش هستیم تا تمامی فعالان حوزه ابزار را با یکدیگر آشنا کنیم و این سایت موجب همراهی، همگرایی و اتحاد ما بین تمامی فروشندههای این حوزه گردد لذا دست واسطه ها در این سایت کاملا کوتاه است و هیچ واسطه ای نمی تواند در این راستا فعالیت و یا توسط سایت مورد قبول واقع شود.

رئیس اتحادیه ابزارفروشان با تاکید بر اینکه در آینده ای نه چندان دور تصمیم داریم درگاهی جهت خرید آنلاین برای تمامی آحاد جامعه ایجاد کنیم افزود: تمام خرید و فروشها با نظارت کامل و تحت لوای قوانین صنفی، حقوقی و کسب و کارهای نوین خواهد بود. سعی داریم تمامی قوانین را به نفع خریدار و لحاظ شرایط حقوقی فروشنده به بازار کسب و کار اینترنتی ارائه دهیم.

غمام نو در پایان بیان داشت: تمام اعضاء می توانند پس از احراز هویت توسط سایت و پذیرش عضویت آنها به تبلیغ سایت ها، کانال،ها و شبکه های مورد فعالیت خود در این سایت اقدام نمایند.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92190

بازاریابی شبکهای
بازاریابی شبکه ای

‌بازاریابی و کسب و درامد بدون مدرک و پارتی
باکمترین سرمایه ممکن
درامد تضمینی
‌ ‌♦ روزانه كار كنید♦
♦ روزانه تسویه كنید ♦
بی نظیرترین كار پاره وقت در ایران قرارداد رسمی یکساله و کارت شناسایی
به صورت كاملا رسمی
زیر نظر مخابرات كل كشور
بهترین شیوه كسب درآمد
30 درصد سود
✅پاداش ماهانه
✅بدون محدودیت سنی
درآمد میلیونی
✅ صددرصد تضمینی
با درآمد روزانه از 100 هزار تومان الی 900 هزار تومان.
تسویه حساب آنی
درآمد بالا را به شما اثبات میکنیم

مراجعه بهpvجهت مشاوره رایگان

ویا وارد کانال زیر شوید و تمام اطلاعات را کسب کنید

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست