✅ علی اژدرکش: استانداردسازی کسب و کارهای اینترنتی کلید دستیابی به عملکرد موفق/ ناظران کسب و کارهای اینترنتی باید اتحادیه های صنفی باشند

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

✅ علی اژدرکش: استانداردسازی کسب و کارهای اینترنتی کلید دستیابی به عملکرد موفق/ ناظران کسب و کارهای اینترنتی باید اتحادیه های صنفی باشند

رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف تهران در ارتباط با رشد و گسترش کسب و کارهای اینترنتی و عوامل موثر بر عملکرد آنها گفت: به تنهایی با راه‌اندازی یک اتحادیه تنها برای صدور مجوز جهت کسب و کارهای اینترنتی کاملا مخالف هستم. معتقدم هر یک از اتحادیه ها باید رسته ای در اتحادیه خود برای مشتاقان به فعالیت در حوزه کسب و کارهای مجازی داشته باشند تا تمام استانداردهای لازم در نظر گرفته شود.

علی اژدرکش، رئیس اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی تهران اظهار داشت: ما می توانیم به راحتی بر تمام خرید و فروش های افراد نظارت کنیم همانگونه که در حال حاضر بر روی صنف خود ناظر هستیم و تا جایی که توان داشته باشیم اجازه تخلف را نمی دهیم.

اژدرکش با اشاره به ایرادات بسیار زیادی که به کسب و کارهای اینترنتی وارد است تاکید کرد: در تمام دنیا در فضای مجازی، ابزارآلات و روش های نظارتی زیادی وجود دارد. اگر میخواهیم کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنیم باید ابتدا قوانین و بسترهای مناسب آنها را فراهم آوریم. تنها به صرف اینکه به هر فردی که مشتاق باشد در فضای مجازی فعالیت کند نمادی صادر شود نمی توانیم آن فضا را کسب و کار نوین اعلام کنیم. هر کسب و کاری نیاز به قوانین خاص خود دارد بنابراین اگر اتحادیه ها خود ناظر بر افرادی باشند که در فضای مجازی فعالیت می کنند می توانند به راحتی مشکلات آن را نیز برطرف کنند.

رئیس اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی تهران افزود: سایت اتحادیه کفش های ماشینی که تا اواخر سال ۱۳۹۹ کار خود را با قدرت و سرعت پیش خواهد برد در نظر دارد تمام افراد فعال در حوزه های مختلف بنکداری، خرده فروشی، عمده فروشی، تولید مواد اولیه که با یکدیگر می توانند در حوزه مجازی رقابت و فعالیت داشته باشند را به یکدیگر معرفی کند. ما در آینده ای نه چندان دور شاهد رقابت بسیار سالم، رشد بسیار عالی و تخلف بسیار کم در حوزه تولید، توزیع و مواد اولیه خواهیم بود.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92274

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست