✅ سهراب برجی: با رواج کسب و کارهای مجازی هر آنچه لازم باشد

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

✅ سهراب برجی: با رواج کسب و کارهای مجازی هر آنچه لازم باشد برای ارتقای صنف انجام خواهیم داد/ مواد اولیه کمیاب و بسیار گران مانعی برای پتانسیل بالای صنف

رئیس اتحادیه تشک دوزان و صندلی سازان خودرو تهران تاکید کرد: هرآنچه برای بهبودی صنف تشک دوزان و صندلی سازان خودرو لازم و ضروری باشد، انجام خواهیم داد. اکنون که کسب و کارهای مجازی در جوامع امروزی بشری جای خود را باز نموده و تکنولوژی و فناوری روز به روز در حال توسعه و گسترش است بنابراین در مقابل این موج عظیم و دانش و آگاهی نمی‌توان مقاومت کرد.

سهراب برجی تاکید کرد: مقاومت در مقابل علم و دانش انسان را از آگاهی و بینش دور می کند اگر بخواهیم کشوری پیشرفته داشته باشیم باید به علم روز مسلح گردیم از جمله علوم امروزی کسب و کارهای نوین در فضای مجازی است. هیئت مدیره اتحادیه تشک دوزان و صندلی سازان با این نوع از کسب و کار کاملا آشنایی دارند. اعضای این اتحادیه نیز خود را به دور از این علوم نمیدانند بنابراین با مسلط کردن اتحادیه و اعضای فعال به کسب و کارهای نوین موافق هستیم.

او با ابراز تاسف از مشکلات بسیار بر سر راه تولید بیان داشت: از ابتدای امسال با کمبود بسیار زیاد مواد اولیه و بیثباتی قیمتهای این مواد در بازار مواجه هستیم همچنین سرمایه در گردش بسیار کم شده است. صنف صندلی سازان خودرو از جمله صنوفی است که پتانسیل صادرات بسیار خوبی دارد و اگر بتوانیم مواد اولیه را بموقع به دست تولیدکننده برسانیم شاهد تولیدات بسیار با کیفیت در کمیت های فراوان خواهیم بود که نه تنها بتواند نیازهای داخلی را پوشش دهد بلکه میزان تولیدات این قدر زیاد خواهد بود که می تواند تمامی کشورهای همسایه ایران را از کالای ایرانی سیراب کند.

برجی تصریح کرد: تولیدکنندگان صنف تشک دوزان و صندلی سازان در نوع کار خود از از تبحر ویژه ای برخوردار هستند اما مواد اولیه کمیاب و بعضا بسیار گران مانع از فعالیت وسیع این تولیدکنندگان شده است.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92202

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست