یک سؤال مهم در زمینه راه‌اندازی کسب و کار و کارآفرینی این است

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

یک سؤال مهم در زمینه راه‌اندازی کسب و کار و کارآفرینی این است که آیا هر کارآفرینی به نوآوری نیاز دارد؟

این سؤال از آن جهت اهمیت دارد که در تمامی نظریات صاحبنظران علم کارآفرینی و همچنین خاطرات کارآفرینان موفق تأکید روی این موضوع به وضوح قابل مشاهده است.

در فرآیند کارآفرینی نوآوری جایی بین خلاقیت و کارآفرینی قرار دارد و به معنی عملی کردن خلاقیتها و ایده هاست.

نوآوری‌ها می‌توانند بسیار درخشان قابل توجه و بی‌نظیر باشند (بر اساس نظریه شومپیتر) و یا در سطح پایین‌تری قرار داشته باشند و ملایم‌تر باشند (بر اساس نظریه کرزنر).

نوآوریها حتما لازم نیست که در حوزه‌ی محصولات و خدمات طراحی شوند و می‌توانند در بخشهای مختلف کسب و کار باشند. بنابراین تأمین مواد اولیه منابع جدید فرآیندهای تولیدی جدید بازارهای جدید و … همگی می‌توانند زمینه‌هایی باشند که ما در آنها دست به نوآوری می‌زنیم.

پس از این توضیحات به سؤال این پ ست باز میگردم : آیا هر کارآفرینی به نوآوری نیاز دارد؟
در پاسخ باید بگویم :
هر کارآفرینی به نوآوری نیاز دارد ولی اولا این نوآوری می تواند در حوزه‌ای غیر از محصولات و خدمات باشد و همچنین لازم نیست همه فعالیتهای کارآفرینی نوآوریهای درخشان و بی‌نظیر (شومپیتری) داشته باشند و می‌تواند شامل انواع ملایم‌تر نوآوری (نوآوریهای کرزنری) باشد.

کارآفرینی یک فرآیند است که باید آموخت!
نوشته های سید حسین حکیم زاده محقق مشاور و مدرس در زمینه توسعه کسب و کار و کارآفرینی

بیشتر بخوانید: تبلیغات از طریق واتساپ

خبروصول صد در صدی مالیات و تحقق برنامه سازمان خبر جالبیست آن م در دوران کرونا و تعطیلی کسب و کار دو ماه بعد یکی از مین ا که خبر تحقق را داده خبر فرار زار میلیادی را میده البته خبر تحقق در صدی در اصل در صد اصل م نیست الباقی در حال فرار است که مقدار زیادی از آن م بوسیله برخی عزیزان در حین فرار گیر می افتند وتیز پایی که گیر انداخته با دریافت در صدی از س مالفرار جریان را می مالاند که شا د مورد فت میلیاردی شخصی بودم که به نظر با پرداخت چند صد میلیون به تیزپا مشکلش حل شد دوستی میگفت برادرش رشوه ای یک میلیونی گرفته بود که مالیاتی را روبراه کند دستگیر شد با و یقه آزاد شد و چند سالی اداره نرفت روزی برادرش را برای سر کشی پرونده فرستاد ببیند چه خبره گفت دادستان با پوزخند گفت به فلانی بگو برگرد نگران نباش مه پرونده ای اینجا میلیاردی ستن تو پول تو جیبی گرفتی وحشت کردی نمیای برگرد نگران نباش بلی مالیات مال کارگر و کارمند بدبخت ضعیفه و تن ا قشری که پایی برای فرار ندارند مین ا ستند و تیز پایانی در پی شکارشان نیست البته در ر سازمانی پاک دستان زیادی ستند که شرفشان را به پول نمی فروشند

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست