کتاب تشریفات مدیران منتشر شد

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

کتاب تشریفات مدیران منتشر شد
تشریفات ابزار رفتار مثبت سازمانی است

تشریفات مدیران ابزار رفتار مثبت سازمانی است و اگر مدیران به درستی رفتار و آداب را رعایت کنند، حریم های رسمی و سازمانی بیشتر و بهتر رعایت می شود، رفتار مثبت سازمانی شکل می گیرد و اقتدار مدیریتی حفظ می شود.
دکتر احمد یحیایی ایله ای مولف کتاب تشریفات مدیران که اخیرا منتشر شده است در گفتگو با خبرنگار ما ضمن بیان این جملات گفت: تشریفات مدیران سازمانها از جمله مهمترین مقوله های تشریفات است که در تمامی سازمانها بطور حتم جدی گرفته می شود و مورد تاکید و تایید مدیران عالیرتبه سازمانهاست. زیرا آداب دانی مدیران کمک می کنند تا ارتباطات برون سازمانی بهتری شکل بگیرد، مشتریان احساس بهتری نسبت به سازمان داشته باشند و امتیازات بیشتری در معاملات و مذاکرات کسب شود.
وی اظهار داشت: تشریفات مدیران علاوه بر اینکه یک الزام سازمانی است یک الزام اخلاقی نیز هست. مدیران بایستی بیآموزند که اخلاق زیربنای رفتار سازمانی است و رفتارهای درست و کارآمد تشریفاتی در جلسات و مذاکرات و مراودات تبلوری از اخلاق فردی و سازمانی است
دکتر یحیایی ایله ای بیان کرد: هر چند در زمینه تشریفات مدیران تاکنون در ایران مفاهیم علمی و ادبیات کاربردی تولید نیافته است اما بسیاری از سازمانها داشتن الزامات و استانداردهای مرتبط با این موضوع را یک نیاز حیاتی برای مذاکرات، مراودات و ارتباطات درون سازمانی و البته بطور خاص و ویژه برون سازمانی می دانند.
نویسنده کتاب تشریفات مدیران بر این باور است که: این کتاب برای کمک به مدیران مشتاق یادگیری رفتار تشریفاتی تدوین شده است و به مدیران، راهکارهای تشریفاتی را نشان می دهد و کمک می کند تا هوش تشریفاتی خود را برای بهبود روابط سازمانی به کار گیرند.
لازم به یادآوری است که کتاب تشریفات مدیران اولین کتاب تخصصی در موضوع ذکر شده در کشور است. این کتاب حاصل بیش از 20 سال مطالعه، تحقیق، آموزش و مشاوره در زمینه تشریفات است و می تواند نکات کاربردی بسیاری را در اختیار مدیران و هر کسی که این کتاب را مطالعه کند قرار دهد.
این کتاب با 216 صفحه از سوی انتشارات جاجرمی منتشر و به بازار ارایه شده است.

کتاب «تشریفات مدیران منتشر شد/ یحیایی ایله ای: تشریفات ابزار رفتار مثبت سازمانی است

شفقنا رسانه- احمد یحیایی ایله ای می گوید: تشریفات مدیران ابزار رفتار مثبت سازمانی است و اگر مدیران به درستی رفتار و آداب را رعایت کنند، حریم های رسمی و سازمانی بیشتر و بهتر رعایت می شود، رفتار مثبت سازمانی شکل می گیرد و اقتدار مدیریتی حفظ می شود.

https://media.shafaqna.com/news/514703/

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست