چگونه به گروه واتساپ ادمین اضافه کنیم

اضافه کردن ادمین به گروه واتساپ

این روزها نرم افزارهای بسیاری در دنیای ارتباطات وجود دارد که هریک قابلیت‌هایی را ارائه می‌کنند. در بین تمامی نرم افزارهای موجود، واتساپ به عنوان یکی از نرم افزارهای پرکاربرد شناخته می‌شود که استفاده درست و کارامد از ان می‌تواند به شما در داشتن ارتباطات بیشتر کمک کننده باشد. در این مقاله و این بخش به سراغ این نرم‌افزار رفتیم تا درباره یکی از قابلیت‌های آن که می‌تواند برای شما مورد استفاده واقع شود، به گفت‌وگو بنشینیم.

مشاوره در خصوص بانک شماره واتساپ

اضافه کردن ادمین به گروه واتساپ

اضافه کردن ادمین به گروه‌های واتساپ به عنوان یکی از آپدیت‌های جدید این نرم‌افزار شناخته می‌شود که شرایط داشتن دو ادمین یا حتی بیشتر، در یک گروه را مهیا می‌کند. در ادامه در 4 بخش اصلی به بررسی چگونگی افزودن یکی از اعضای گروه به عنوان مدیر یا ادمین اشاره خواهیم کرد. نکته‌ای که می‌تواند اختیارات بیشتری را در اختیار فرد قرار داده و به استفاده ساده‌تر از گروه کمک کند.

  1. انتخاب گروه مورد نظر و ورود به آن

ممکن است شما برای هر گروه خود نیاز به اضافه کردن ادمین داشته باشید. از همین رو در اولین قدم لازم است تا گروه مورد نظر و مورد انتخاب خود را پیدا کرده و به آن وارد شوید. مهم‌ترین نکته موجود در این بخش این است که شما زمانی می‌توانید کسی را به ادمین‌های گروه اضافه کنید که خود مدیر گروه باشید و امکانات و تنظیمات این گزینه را کامل در اختیار داشته باشید.

پس گروه انتخابی شما باید گروهی باشد که در آن مدیر هستید و امکانات لازم را در اختیار دارید!

  1. ورود به قسمت تنظیمات گروه

پس از آن که گروه مورد نظر خود را انتخاب کردید و وارد این گروه شدید، لازم است تا به قسمت تنظیمات گروه بروید. برای ورود به قسمت تنظیمات گروه، بر روی منوی بالایی صفحه نمایشگر خود کلیک کرده و حال با کمی اسکرول کردن به تنظیمات اصلی گروه برسید.

  1. پیدا کردن فرد مورد نظر برای ادمین شدن در بین اعضای گروه

در قدم سوم و قدم بعدی، لازم است تا به سراغ اسامی اعضای گروه بروید. پس از اسکرول کردن نوار تنظیمات گروه، به قسمت اعضا یا participants می‌رسید. در این بخش نام تمامی افراد حاضر در گروه را مشاهده خواهید کرد. برای آن که یک فرد را ادمین گروه قرار دهید، ابتدا او را از قسمت اضافه کردن عضو به نام add participants به گروه آورید.

در صورتی که فرد در گروه حضور دارد، بر روی نام او رفته و انگشت خود را بر روی نام او نگه دارید. با نگه داشتن انگشت بر روی نام فرد مورد نظر، پنجره پاپ آپی برای شما به نمایش درمی‌آید. در این پنجره امکاناتی وجود دارد که ارتقا عضو گروه به عنوان ادمین یکی از این موارد است.

  1. ادمین کردن فرد با استفاده از تنظیمات موجود برای هر عضو

حال و با طی کردن تمامی مراحل قبلی، لازم است تا به سراغ آخرین مرحله بروید. زمانی که برو روی نام فرد، مکث کردید و پنجره پاپ آپی برای شما باز شد، می‌توانید امکانات بیشتری را در اختیار فرد مورد نظر خود قرار دهید. در پنجره باز شده چندین گزینه وجود دارد که شما با انتخاب کردن گزینه make group admin می‌توانید فرد را از یک عضور معمولی به عنوان ادمین گروه ارتقا بخشید و برای او امکانات و اختیارات بیشتری را قائل شوید.

ضمنا توجه داشته باشید که اگر نیاز داشتید تا فرد را از ادمین بودن برکنار کنید، لازم است تا تمامی این مراحل را طی کرده و در نهایت گزینه dismiss as admin را انتخاب نمایید. به این ترتیب فرد دیگر اختیارات و امکانات ادمین بودن را در اختیار نخواهد داشت.

سخن آخر

اگر در حال استفاده از نرم‌افزار واتساپ باشید، به طور حتم بارها و بارها با گروه ساختن و استفاده از گروه در این نرم‌افزار نیز روبه‌رو بوده‌اید. به عنوان یکی از آپدیت‌های جدید واتساپ امکان افزودن ادمین به گروه‌های آن وجود دارد. به این ترتیب می‌توانید در صورت ایجاد کردن یک گروه، یکی از اعضای گروه را در کنار خود به عنوان ادمین انتخاب کنید.

در این مقاله با بیان کردن مراحل افزودن ادمین به گروه واتساپ سعی کردیم تا به شما کمک کنیم تا استفاده بهتری را در این راستا داشته باشید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد: 8

پر استفاده ترین خدمات

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید