چرا سئو برای کسب و کار آنلاین اهمیت دارد

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

چرا سئو برای کسب و کار آنلاین اهمیت دارد؟

اگر در صفحه اول گوگل نباشید، یعنی از فروش بیشتر خبری نیست. سئو شما را به صفحه اول گوگل می‌آورد و اگر پیوسته در این مسیر تلاش کنید، در صفحه اول باقی می‌مانید.

اهمیت اجرای سئو زمانی نمایان می‌شود که می‌خواهید محتوای‌تان زودتر از سایر رقبا به مخاطبان نشان داده شود. درست است که گوگل برای این کار سخت‌گیری‌های خودش را دارد، اما با رعایت اصول و قوانین سئو می‌توانید گام‌های بزرگی در مسیر موفقیت بردارید.

ادامه مطلب را در لینک زیر بخوانید
https://bit.ly/3tPgZYP

@kamamedia

✅ حسن سلیمی: لزوم همگامی و همراهی با تکنولوژی های جدید در کسب و کار/ مجوز به تنهایی موجب موفقیت در حوزه کسب وکار مجازی نمی شود

رئیس اتحادیه صباغان و گلزنان تهران در بیان لزوم همگامی و همراهی با علم روز دنیا در تمام امور اظهار داشت: انسان همواره به دنبال تکامل بوده و در حال حاضر تکنولوژی لازمه رشد بشری است لذا فضای کسب و کار نیز از آن مستثنی نیست. معتقدم اگر اصناف و فعالان واقعی در این حوزه به سرعت خود را به ابزارهای لازم مجهز نکنند نمی توان انتظار داشت، افرادی بدون تجربه مورد نیاز، وارد نشوند و این رویه کوتاه زمانی خسارت جبران ناپذیری بر بازار وارد می سازند.

حسن سلیمی بیان داشت: اتحادیه صباغان نیز از مقوله کسب و کار اینترنتی بیگانه نیست، بلکه برخی از اعضای این صنف با فعالیت در این حوزه توانسته اند موفق عمل کنند.

سلیمی به نبود نظارت بر حوزه کسب و کار مجازی اشاره کرد و افزود: در همه حوزها و فعالیت های اقتصادی باید نظارت دقیق، کامل و بموقع باشد که در غیر این صورت با اشکالات و مسایل مختلف روبه رو خواهد شد.مجوز به تنهایی نمی تواند منجر به موفقیت در حوزه کسب وکار مجازی شود.مراحل مختلف کار در همه حوزه های اقتصادی، بشدت نیازمند، نظارت است.
@otaghasnafteh
مشروح خبر:
http://www.otaghasnaftehran.ir/ShowContent/92259

8a08d711-56e4-435c-b8a2-6fb8b31387a9.jpg

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست