نقش اتحادیه های صنفی در بهبود کسب و کار همکاران

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

نقش اتحادیه های صنفی در بهبود کسب و کار همکاران

تقی جهانی

هر ساله در روزهای پایانی سال بحث افزایش دستمزد کارگران داغ می شود و بعد از فراز و نشیب هایی به نتیجه می رسد هرچند نتیجه حاصله مطلوب کارگران نباشد!
اما هدف از طرح این موضوع این است که تلنگری به گردانندگان اتحادیه های صنفی وارد گردد بلکه از هم اکنون به فکر افزایش تعرفه برخی خدماتی که پاشنه آشیل درآمد همکاران است افتاده و کار را مانند سالهای قبل به سال آینده واگذار نکنند.
بعضا در برخی شهرها تعیین قیمت در ماههای پایانی سال انجام می پذیرد که متاسفانه این مساله مانع از تحقق درآمد شاغلین در این صنف می گردد و آن سال برایشان عملا زیان ده خواهد بود.

از آنجاییکه مبلغ حق بیمه پرداختی حق عضویت اتحادیه عوارض شهرداری و … از روز اول سال بالا می رود به همین نسبت اکثر کالاها و خدمات هم از ابتدای سال گران می شوند و هزینه زندگی به طرز سرسام آوری بالا می رود و لازم است که قیمت گذاری خدماتی مانند فتوکپی پرس کارت صحافی منگنه کتاب و … که در اکثر تحریرفروشی ها ارائه می گردد متناسب با تورم تعیین گردد تا از این ق ب ل همکاران محترم ما نیز مختصری به درآمدشان افزوده گردد و در این وانفسای رکود کسب و کار از غافله رزق و روزی عقب نمانند هر چند در سال اخیر تعداد بسیار زیادی از همکاران در سراسر کشور یا تعطیل کرده اند و یا تغییر شغل داده اند.

پانوشت
این مطلب را برای رییس اتحادیه خودتان ارسال کنید قطعا روسای با درایت از این موضوع استقبال خواهند کرد.

اخبار تحریر
https://t.me/joinchat/AAAAAExQzNyZuKDUGscGtQ

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست