معرفی کانال های میلیونی تلگرام

کانال های میلیونی تلگرام

در این مقاله به معرفی کانال‌های پرطرفدار و میلیونی تلگرام که در موتور جستجوی ایده‌کاو شناسایی شده‌اند می‌پردازیم. البته سعی کرده‌ایم در معرفی کانال‌ها، حوزه‌های مختلف را پوشش دهیم و چنانچه از موضوع فیلم، کانال‌های متعددی می‌باشد، به یک یا دو مورد بسنده شده است. برای دسترسی به موتور جستجوی تلگرام، می‌توانید به سایت ایده کاو مراجعه فرمایید.

در خواست مشاوره تبلیغات در تلگرام

لطفا تا ادامه مقاله همراه ما باشید.

کانال های میلیونی تلگرام

سامانه ایده‌کاو از سال 1395 به منظور رصد و تحلیل احساسات و از مطالب منتشر شده در تلگرام در آزمایشگاه یادگیری ماشین دانشگاه یزد ایجاد شد. هرچند در ابتدا هدف از ایده‌کاو، تحلیل احساسات و عقیده‌کاوی از مطالبی بود که در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی منتشر می‌شد، اما پس از مدتی بواسطه آنکه گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی را کاربران می‌توانستند در آن پیدا کن، با عنوان موتور جستجوی تلگرام در میان کاربرانش شناخته شد.

در حال حاضر، نزدیک به 2 میلیون گروه تلگرامی و بیش از 4 میلیون کانال تلگرامی در ایده‌کاو قابل شناسایی است. در ایده‌کاو، سه بخش برای جستجو گروه‌ها، کانال‌ها و پیام‌ها وجود دارد. در جستوی کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی، عبارت جستجو در عنوان، توضیحات و پیام‌های منتشر شده در گروه و کانال جستجو می‌شود. در یافتن کانال‌ها امکانی وجود دارد که می‌توانید مشخص کنید تا کانال‌هایی در نتیجه جستجو آورده شود که مثلا بیش از 5000 ممبر دارند.

همانگونه که در شکل بالا نشان داده شده است، ابتدا جستجوی پیشرفته را انتخاب می‌کنیم و سپس عدد 5000 را برای حداقل تعداد اعضای کانال در نظر می‌گیریم.

با تغییر دادن حداقل تعداد اعضای کانال، نتیجه متفاوت خواهد بود. مثلا در شکل زیر نتیجه همان عبارت جستجوی شکل بالا، یعنی بازاریابی اینترنتی، برای کانال‌هایی با بیش از 1000 ممبر نشان داده شده است.

کانال اخبار تلگرام (Telegram News)

این کانال که با لینک t.me/telegram قابل دسترسی است، بیش از 6 میلیون و 500 هزار عضو دارد. این کانال، کانال رسمی تلگرام است که اخبار تلگرام در آن منتشر می‌شود.

کانال خبر فوری

کانال خبر فوری که با لینک t.me/khabarfouri قابل دسترسی است، کانالی فارسی زبان هست که در حوزه اخبار فعالیت می‌کند. کانال خبر فوری، بیش از 6 میلیون و 200 هزار ممبر دارد.

کانال HINDI HD MOVIES Bollywood Hollywood

کانال فیلم‌های بالیوود و هالیوود که با آدرس t.me/Movies_Hollywood_HD_hindi_Bo قابل دسترسی است، شامل اخبار جذاب از دنیای فیم‌ها است. این کانال با بیش از 5 میلیون و 100 هزار ممبر، سومین کانال پرطرفدار شناسایی شده در سامانه idekav.com می‌باشد.

کانال آهنگیفای یا دنیای ترانه

کانال اهنگیفای یا دنیای ترانه با بیش از 4 میلیون و 600 هزار ممبر، چهارمین کانال پرطرفدار هست که در موتور جستجوی ایده‌کاو، شناسایی شده است. این کانال با آدرس t.me/ahangify قابل دسترس می‌باشد.

t.me/LinkdoniAct

کانال لینکدونی

کانال لینکدونی با آدرس t.me/LinkdoniAct نیز پنجمین کانال پرطرفدار است که در ایده‌کاو شناسایی شده است. این کانال در حال حاضر با بیش از 5 میلیون و هفتصد هزار ممبر، در حوزه منتشر کردن تبلیغات و لینک دیگر کانال‌ها و گروه‌ها می‌باشد. البته با بررسی تعداد ویوهای منتشر شده از پست‌های منتشر شده در این کانال، به نظر می‌رسد که بخش عمده‌ای از اعضای این کانال واقعی نباشند.

پرسپولیس

کانال هواداران پرسپولیس

کانال هواداران پرسپولیس با آدرس t.me/Perspolisfanzi در حال حاضر بیش از 4 میلیون و 800  هزار ممبر دارد. این کانال که در حوزه اخبار فوتبال منتسب به تیم فوتبال پرسپولیس است، ششمین کانال پرطرفدار شناسایی شده در ایده‌کاو است.

کانال هواداران استقلال

کانال هواداران استقلال به آدرس t.me/Esteghlallinews نیز هم‌اکنون بیش از 3 میلیون و 700 هزار ممبر دارد. این کانال نیز که در حوزه اخبار ورزشی و فوتبال است، منتسب به تیم فوتبال استقلال می‌باشد.

کانال لینکدونی کده

کانال لینکدونی کده با لینک  https://t.me/linkdoni_kade نیز از کانال‌های پرطرفدار شناسایی شده در ایده‌کاو هست. این کانال در حال حاضر بیش از 2 میلیون ممبر را شامل می‌شود. این کانال دومین کانال پرطرفدار لینکدونی است که لینک دیگر گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی در آن قرار می‌گیرد.

کانال فیلم‌های اچ‌دی (HD Movies)

کانال اچ‌دی موویز (فیلم‌های اچ‌دی) با لینک https://t.me/netflix_hindi_series_movies_web قابل دسترس می‌باشد. این کانال نیز مرتبط با موضوع فیلم می‌‌باشد و با بیش از 2 میلیون و 500 هزار ممبر، از کانل‌های پرطرفدار شناسایی شده در ایده‌کاو می‌باشد.

کانال ترفندهای تلگرام (Telegram Tips)

کانال ترفندهای تلگرام با بیش از 8 میلیون و 500 هزار ممبر، از کانال‌های پرطرفدار شناسایی شده در ایده‌کاو می‌باشد. لینک کانال ترفندهای تلگرامی به صوزت https://t.me/TelegramTips می‌باشد و در خصوص آموزش ویژگی‌ها و ترفندهای تلگرام می‌باشد.

کانال Proxy MTProto

بواسطه فیلتر بودن تلگرام و در برخی کشورها، کانال‌های پروکسی همانند Proxy MTProto برای کاربران تلگرام اهمیت زیادی دارند. در این کانال‌های لینک‌های پروکسی قرار داده می‌شود که با کلیک بر روی آنها می‌توانید بدون نیاز به وی‌پی‌ان، از سد پروکسی عبور کنید. آدرس این کانال https://t.me/ProxyMTProto می‌باشد که در حال حاضر بیش از 4 میلیون‌ و 200 هزار ممبر دارد.

کانال ملوبیت (melobit)

کانال ملوبیت با آدرس https://t.me/melobit قابل دسترسی می‌باشد. این کانال در حاا حاضر، بیش از 1 میلیون و 800 هزار ممبر دارد و در خصوص انتشار ترانه فعالیت دارد.

کانال امیر تتلو (Amir Tataloo)

کانال امیر تتلو به آدرس https://t.me/amirtatalooriginaal نیز از کانال‌های پرطرفدار تلگرام است که در ایده‌کاو شناسایی شده است. تتلو از خوانندگان پرحاشیه ایرانی هست که در حال حاضر کانال منتسب به او بیش از 1 میلیون و 500 هزار ممبر دارد.

کانال آخرین خبر

کانال آخرین خبر نیز پس از کانال خبر فوری، پرطرفدارترین کانال اخبار فارسی در تلگرام است. این کانال را با لینک https://t.me/akharinkhabar می‌توانید در تلگرام پیدا کنید. در حال حاضر کانال آخرین خبر، بیش از 2 میلیون و 600 هزار ممبر دارد.

کانال ارزدیجیتال

از آنجایی که ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به دارایی‌های ارزشمندی می‌شود، کانال ارزدیجتال، اخبار رمز ارزها منتشر می‌شود.سیگنال های خرید بهترین کوین ها و توکن ها ارائه می‌شود. کوین و توکن های مختلف بررسی می‌شوند و به ادعای توضیحات نوشته شده در این کانال، پروژه های خوب معرفی می‌شوند. این کانال با بیش از 1 میلیون و 500 هزار ممبر، از کانال‌های پرطرفدار فارسی‌زبان است. این کانال را می‌توانید با لینک https://t.me/xc_t8 در تلگرام پیدا کنید.

بیشتر بخوانید
ترفند های تلگرام که باید بدانید 14 ترفند مخفی

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.1 / 5. تعداد: 10

پر استفاده ترین خدمات

دیگر مقالات حوزه ممبر تلگرام هدفمند سامانه ایده‌کاو:

  1. خرید ممبر
  2. خرید ممبر گروه تلگرام
  3. خرید ممبر واقعی
  4. بانک شماره موبایل تلگرام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید