مدیر بازاریابی اتلتیکومادرید از دلایل عدم تاسیس آکادمی این باشگاه در ایران می‌گوید

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

مدیر بازاریابی اتلتیکومادرید از دلایل عدم تاسیس آکادمی این باشگاه در ایران می‌گوید

امیلیو گوتیرس بلوسا: در آسیا درباره 4 کشور مذاکره کردیم، امارات نخستین انتخاب ما بود، ایران، مالزی و چین هم گزینه‌های بعدی. درباره ایران باید بگویم چند دلیل کوچک و بزرگ باعث شد این گزینه را کنار بگذاریم. به‌هرحال تحریم‌هایی که علیه ایران کلید خورده بود، باعث می‌شد مشکلاتی در این میان شکل بگیرد. مثلا مربیانی که قرار بود طبق قراردادشان چندبار در سال به ایران سفر کنند، امکان داشت انصراف بدهند.

آنها از اینکه مشکلی با آمریکا داشته باشند یا مسائل مالی برایشان پیش بیاید، حساس شده بودند. ازطرفی با طرف ایرانی هم به توافق نهایی نرسیدیم. حقیقت این است که ما واقعا به نتیجه نرسیدیم. قوانین خاصی برای ایجاد یک شعبه از آکادمی باشگاهی مثل اتلتیکومادرید وجود دارد که باید از اجرای تمام آنها اطمینان پیدا می‌کردیم و این اطمینان حاصل نشد.

مشکل دیگر هم عدم مذاکره مستقیم با فدراسیون فوتبال ایران بود. مشخص نبود که چرا طرف حساب و مذاکره ما فدراسیون فوتبال نیست و یک رابط همیشه با ما در تماس بود و این وضعیت چندان مطلوب به‌نظر نمی‌رسید. من به‌خاطر مسائل محرمانه و اصول مذاکره، مشخصات آن رابط را ذکر نمی‌کنم، اما بهتر بود این باشگاه با خود فدراسیون فوتبال وارد مذاکره شود.

@footballbartartv3ir

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست