مدیریت پروژه اجایل چابک با تمرکز بر اسکرام برای تیم های تحقیق و توسعه محصولات و خدمات

#مدیریت_پروژه #اجایل #چابک با تمرکز بر #اسکرام برای تیم های تحقیق و توسعه محصولات و خدمات

نشست 1099 #وبینار رایگان برای اعضا گروه #مدیران_حرفه_ای #انجمن_صنفی #مدیران_منابع_انسانی
تهسیلگر: آقای رضا #عبدی
تاریخ:دوشنبه چهارم بهمن اسفندماه ساعت 21 تا 22:30

فاکتورهای اطمینان مشتری از کیفیت در پروژه های چابک – اجایل
تغییر اساسی هفت اصل بنیادین کیفیت از دیدگاه بین المللی مدیریت #کیفیت
نمونه های عملی در حوزه ی بین المللی
مراحل عملی پیاده سازی به زبان ساده

لینک ثبت نام و شرکت در وبینار

http://onlineamoozan.ir/c/25159

c0a389ec-8e72-4b40-9da1-9d2adecf7dd1.jpg

برندها چه چیزی را در مغز مشتریان فعال می کنند؟ قبل از مدیریت برند به نحوه شکل گیری برند در مغز بیندیشیم. نوروساینس مسیری متمایز در موفقیت کسب و کار

b68739c7-53f6-4dfb-b79c-05cc2cf6bb89.jpg

نوروساینس کاربردهای متعددی در مدیریت سازمان و کسب و کار دارد، یکی از این کاربردها قیمت کذاری محصول و خدمات است. همچنانکه در این تصویر مشاهده می کنید Starbucks قیمت گذاری را برمبنای نوروساینس انجام میدهد.

بسیاری از افراد تفاوت استرس و اضطراب را به خوبی نمی دانند، شما چی فکر می کنید تفاوت این دو در چیست؟
در حالی که استرس در اثر یک محرک خارجی پدید می آید.
اضطراب یک نگرانی شدید و پایداری است که علارغم از بین رفتن و یا کنار رفتن محرک خارجی هنوز در درون ما باقی می ماند و سبب تداوم نگرانی و دغدغه ما میشود.

abd11faa-65b3-40aa-9011-c47e344f06be.jpg

به راستی overqualified است؟ و یا!

According to recent research by Stanford Graduate School of Business alumna Melanie S. Brucks and associate professor of marketing Szu-chi Huang, regular brainstorming sessions are not likely to lead to an increase in unique ideas. In fact, the average novelty of your output that is, the degree to which your inspirations depart from convention actually might decrease over time.

موافقید؟

پیتر دراکر:
در سالهایی که من در جلسات کمیته عالی رهبری جنرال موتورز شرکت می کردم ، شرکت مشغول تصمیم گیری درباره سیاست های پس از جنگ بود ، مثل سیاست سرمایه گذاری ، تولید لوازم جانبی ، رابطه با اتحادیه های کارگری و . خیلی زود فهمیدم وقتی که صرف گرفتن تصمیم های مرتبط با کارکنان می کنند ، بیش از وقتی است که صرف سیاست گذاری می شود .

یک بار کمیته ساعتها به بررسی کار یک نفر و وظیفه ای پرداخت که می خواستند به او محول کنند . پس از پایان بحث از آقای اسلون پرسیدم : چه حسابی است که برای شغل پیش پا افتاده ای مثل این ، چهار ساعت وقت صرف می کنید ؟
اسلون گفت این شرکت به من دستمزد می دهد که تصمیم های درست بگیرم. اگر این سرمکانیک که در دیتون کار می کند ، کارش درست نباشد احتمال دارد تصمیمات ما در اینجا نقش بر آب شود . این آدم تصمیم ما را از حرف به عمل تبدیل می کند .
اگر برای انتصاب درست فرد حالا چهار ساعت وقت صرف نکنیم بعدها باید چهارصد ساعت صرف جمع کردن گندی کنیم که با گرفتن تصمیم نابجا بالا می آید و من همچون وقتی ندارم. این تصمیم سرنوشت ساز است . به نظر تو و خیلی ها شرکت ها می توانند کارکنانی بهتر از کارکنان فعلی داشته باشند . تنها کاری که شرکت می تواند برای تامین نظر شما بکند این است که در انتصاب آنها دقت کند ، عملکرد خودبخود درست می شود.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست