مبحث آموزشی تبیین روشهای نوین کارآفرینی و اشتغال زایی در محیط کسب و کار جوامع محلی

مبحث آموزشی

تبیین روشهای نوین کارآفرینی و اشتغال زایی در محیط کسب و کار جوامع محلی :

قبلا شرح داده شد که در حوزه نیروهای انسانی و نیروهای کار استخدامی در سیستم های بزرگ اقتصادی اعم از صنعتی خدماتی و … سه واحد مدیریتی بطور موازی فعالیت می کنند :

– مدیریت منابع انسانی : وظایف این بخش استخدام هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی ابتدا و حین خدمت کارکنان و انجام امور اداری و بیمه و … کارکنان و ارتقا شغلی آنها در سلسله مراتب سازمانی می باشد .

– بخش آموزش : این بخش وظیفه هماهنگی برگزاری ارزیابی و معرفی آموزش دیدگان موفق به واحدهای مدیریتی مختلف درون سازمان که متقاضی آموزش کارکنان هستند را به عهده دارد .

– مدیریت توسعه سازمانی : این مدیریت نیز با همکاری و هماهنگی دو مدیریت منابع انسانی و آموزش با یاری گرفتن از مشاورین و یا #استارتاپهای متخصص توسعه سازمانی در زمینه ارتقا رشد و یادگیری مجموع کارکنان سازمان در جهت اصلاح مستمر فرآیندهای داخلی و نوآوری در روشها و رویه های انجام کارها در همه بخش ها و نوآوری در محصولات با پایش مستمر رقبا و خواسته های جدید مشتریان فعالیت می کند .

– استارتاپ های توسعه سازمانی ( OD) در واقع بطور مرتب و منظم تحولات برون و درون سازمانی تحولات سخت افزاری همچون پیشرفت های تکنولوژیکی تغییرات رویکردهای مدیریتی محصولات جدید و … را رصد می کنند . آنها از طریق همکاری با واحدهای مدیریت های فنی و تولید تحقیق و توسعه نظرات اصلاحی را به مدیران ارشد با بهره گیری از ( MIS) سیستم مدیریت اطلاعات منعکس و پس از تصویب پیشنهاداتشان آنها را به منصه اجرا می گذارند .

_ نکته قابل اشاره و توجه اینست که اصولا بر اساس اصل غفلت و اصل عادت و فراموشی مدیران و کارشناسان سیستم های سازمانی بزرگ از #بازسازی و #نوسازی روش ها محصولات و فرآیند ها غافل میشوند . استارتاپهای توسعه سازمانی وظیفه هشدار بیدار باش و هوشیار باش سرمایه گذاران سهامداران مدیران و کارشناسان سازمانها را بعهده دارند ……

قسمت سی و هشتم

باشگاه استارتاپ پتاف

خانم های عزیزی که دنبال یک کسب و کار پردرآمد و خانگی هستن ما اومدیم تا با هزینه کم این کار و بهتون یاد بدیم اموزش ها
دوره اموزشی سبد بافی مبتدی شامل مدل کفی مربع گرد مستطیل سرخود و اماده مدل دیواره گندمی کجراه فندقی اریب بارانی و طریقه خمره ای کردن سبد درب سبد زیربشقاب یا زیر قابلمه هزینه اموزش تومن
دوره اموزشی لیف ترکی مدل فندقی تکه ست عروس و مدل ستاره ای طرح قلب و مدل لباس عروس همراه با مدل گل تزیینی هزینه تومن
دوره اموزشی اسکاج طرح دار مدل هزینه تومن

اموزش تکی(دیواره سبد تومن)(کفی اماده تومن)(کفی سرخود تومن)(درب سبد تومن)(زیر بشقابی تریکو تومن)(پاپوش کاموا طرح دار تومن ساده تومن گل دار تومن)(فرشینه تریکو مدل رفت و برگشت تومن)(اسکاج فقط و فقط تومن) قیمتهای سال جدید پیشاپیش عیدتون مبارک

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست