قسمت سوم چه رفتار و نشانه‌هایی وجود دارد

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

#قسمت_سوم

چه رفتار و نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد که شریک (مرد) زندگی‌تان شما را دوست ندارد؟

۹- شما را به خانواده یا دوستانش معرفی نمی کند.

چه اتفاقی می‌افتد؟ شما از قرار معلوم با هم در رابطه هستید، اما به ندرت خانواده یا دوستانش را می بینید. یا ممکن است اصلا آن ها را نشناسید. شما هیچ مناسبت یا مراسم مهمی را در کنار هم نیستید.
برداشت احتمالی شما از رفتار او: دوست ندارد من را در رودربایستی بگذارد.
آنقدر رابطه ی خوب و صمیمی ای با خانواده و دوستانش دارد که بیشتر از من با آن ها وقت می گذارد.
نگران است که یک وقت از آن ها خوشم نیاید.
معنای واقعی رفتار او: شما به اندازه ی خانواده و دوستانش برای او اهمیت ندارید. او دوست ندارد که آن ها فکر کنند شما شریک عاطفی او یا بدتر از آن، همسرش هستید. چون اصلا برای او چنین جایگاهی ندارید.

۱۰- با شما به مهمانی یا رویدادهای اجتماعی و جمعی نمی آید.

چه اتفاقی می افتد؟ نمی خواهد با شما در انظار عمومی ظاهر شود و چون با افراد دیگری در ارتباط است می ترسد که با آنها روبرو شود در حالی که شما در کنار او هستید.
برداشت احتمالی شما از رفتار او: حتما مشغول کار و درس و امور مهم زندگی است و وقت ندارد یا اینکه رویدادها رو دوست ندارد و دنبال نمی کند.
معنای واقعی رفتار او: چون هیج آینده ای را در کنار شما برای خودش تصور نمی کند دوست ندارد که در کنار شما باشد تا این توقع احتمالی برای شما بوجود نیاید.

۱۱- با شما مثل یک دوست رفتار می کند.

چه اتفاقی می افتد؟ شما تمام وقت در فضای مجازی باهم در ارتباطید. زیاد همدیگر را می بینید اما فقط در جمع دوستان مشترک تان. به هر دوی شما در کنار هم خوش می گذرد اما هیچ نکته ی عاشقانه ای در رابطه ی شما وجود ندارد و نه خبری از ابراز علاقه است، نه رفتارهای عاشقانه.
برداشت احتمالی شما از رفتار او: من را دوست دارد، اما زخم هایی که از رابطه ی قبلی اش خورده هنوز التیام پیدا نکرده و به همین خاطر نمی خواهد عجله کند.
من بهترین دوستش می شوم و می فهمد که من را دوست دارد.
معنای واقعی رفتار او: شما دوست خیلی خوبی برای او هستید و او از بودن در کنار شما لذت می برد. اما شما شریک عاطفی او نیستید. در حقیقت، شما برای او چیزی بیشتر از یک دوست معمولی نیستید.

۱۲- دوست ندارد درباره ی آینده ی مشترک تان باهم حرف بزنید و هیچ علاقه ای به تغییر شرایط ندارد.

چه اتفاقی می افتد؟ وقتی سعی می کنید درمورد آینده ی رابطه ی خود با او حرف بزنید، تبدیل به آدم مرموزی می شود و عصبانی می شود. گاهی هم خیلی راحت می گوید: «نمی دانم.
برداشت احتمالی شما از رفتار او: هنوز به جدی بودن رابطه مان عادت نکرده.
می خواهد از من خواستگاری کند، به همین خاطر حرفی نمی زند که غافلگیر شوم. البته یک مقداری هم مشکلات مالی دارد و دوست ندارد که من را درگیر این مشکلات کند. وقتی مشکلاتش را حل کند، با هم ازدواج می کنیم.
معنای واقعی رفتار او: او شما را بهترین کاندیدا برای تبدیل شدن به همسر و مادر فرزندان آینده ی خود نمی داند. او از شکل فعلی رابطه تان راضی است اما دنبال چیز بیشتری نیست. او تمایلی به حرف زدن در مورد آینده ندارد چون دوست ندارد چیزی را تغییر دهد.
پایان

#آنوشا_نیکوبخت
دکترای تخصصی روانشناسی
درمانگر تخصصی RT-CHT
@psychomod

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست