فرصت استثنایی برای شروع یک کسب و کار اصولی

فرصت استثنایی برای شروع یک کسب و کار اصولی
بنیاد برکت با همکاری مرکز رشد نوآوری سرخس از شما دعوت می کند:
طرح حمایتی ساخت سرخس
فراخوان ارائه تسهیلات
4% ، اقساط 5 ساله ، 6 ماه تنفس برای شروع پرداخت اقساط
مشاوره رایگان طراحی کسب و کار

✅می خواهی یک کسب و کار مرتبط با رشته تحصیلی خودت راه بندازی، ایده و طرح داری؟؟ تیم برای شروع کارت داری؟؟نیاز به سرمایه اولیه داری؟؟؟
✅یک تیم از فارغ التحصیلان چند رشته کنار هم جمع شدید و ایده مناسبی برای شروع کسب و کار خودتان انتخاب کردید؟؟ مشکل سرمایه اولیه دارید؟
✅مدرک تحصیلی دانشگاهی نداری اما ایده و تجربه خوبی برای شروع کسب و کار خودت دست و پا کردی؟؟ دنبال سرمایه برای راه اندازی و اجرایی کردن ایده ات هستی؟؟
✅طرحی دارد که منجر به اشتغال بانوان میشود؟؟ به بازار فروشش فکر کردی؟؟ فقط کمبود سرمایه برای شروع داری؟
✅به این فکر میکنی که استفاده از ظرفیت افراد توانمند (معلولین) می تواند یک پتانسیل خوب برای شروع کسب و کارت باشد؟؟ ایده خوبی برای بکارگیری آنها داری؟؟تیمت را انتخاب کردی؟
مرکز رشد نوآوری سرخس(ساعت تماس 7 صبح الی 16):
05134526953
05134520624
09389893103

همچنین بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه کار هیچ خودروسازی در دنیا با فروش محصول نه‌تنها با مشتری تمام نمی‌شود بلکه در آغاز راهی تازه قرار می‌گیرد، گفت: پیش از فروش و درمرحله بازاریابی با مشتریان همراه هستیم تا زمانی که خودرو عرضه شود و بحث خدمات پس از فروش کلید بخورد. درخصوص همکاری با شرکای خارجی و رفع تحریم‌ها نیز باید بگویم زیرساخت‌ها همچنان وجود دارد.
وی افزود: یعنی باز هم امکان تولید محصولات هاوال یا FAW را داریم. اگر محصول جدیدی را به خط تولید آورده‌ایم، جایگزین محصولاتی بوده که از رده خارج شده است. درحال‌حاضر ظرفیت‌های قبلی را حفظ کرده‌ایم. علاوه‌بر این پرس‌شاپ و خط تولید موتور را نیز در اختیار داریم. بهمن‌موتور ۲ یا سایت دوم را هم در برنامه‌ریزی‌ها خواهد داشت. قرار است در سایت ۲ بهمن‌موتور محصولات جدید را تولید کنیم و محصولاتی مانند دیگنیتی و فیدیلیتی نیز برای بهمن است.
این مقام مسئول ادامه داد: دیگنیتی را تا پایان بهمن به نمایشگاه‌ها عرضه می‌کنیم و بعد از آن عرضه به‌عموم آغاز خواهد شد. تولید انبوه این مدل آغاز شده اما تا زمانی‌که چندین بار آزمایش نشود به‌مشتریان تحویل داده نخواهد شد. طبق برنامه‌ریزی شاید این خودرو در بهمن‌ماه به‌بازار عرضه شود. برای سال آینده نیز بین ۳.۵ تا ۵ هزار دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد. قیمتی که به شبکه و سازمان اعلام کردیم حدود ۷۶۰ میلیون‌تومان است.محصول فیدیلیتی نیز فعلا عرضه نخواهد شد هرچند به‌زودی از این محصول رونمایی خواهد شد. داخلی‌سازی این محصول به بیش از ۵۰ درصد خواهد رسید. برای سال آینده ۱۲هزار دستگاه فیدیلیتی تولید خواهد شد و برای سال بعد از آن نیز تیراژ این محصول به ۳۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

egtesadenab

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست