شرکت بازاریابی شبکه‌ای همکار در پروژه‌ی کلاه‌برداری

شرکت بازاریابی شبکه‌ای همکار در پروژه‌ی کلاه‌برداری؟ +فیلم و عکس

امیرحسین ناظری کنزق، انصاف نیوز: «کینگ مانی نام یک ارز دیجیتال است که برخی برای سرمایه‌گذاری آن را خریده‌اند و برخی به ازای کارمزد فروش در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای آن را دریافت کرده‌اند. ولی این ارز دیجیتال مشکلاتی دارد که به یک پروژه‌ی کلاه‌برداری بسیار شبیه است.
به گزارش انصاف نیوز کاربران و اعضای یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای در دوره‌ای به جای پاداش و حق الزحمه خود می‌توانستند کینگ مانی دریافت کنند. این دارایی‌های دیجیتال به کیف پول های مجازی در سایتی به نام یوتی بایت منتقل می‌شد.
یوتی بایت نوعی صرافی است که شما می‌توانید در آن کینگ مانی و چند ارز دیجیتال دیگر را خرید و فروش کنید. یکی از اعضای شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای به خبرنگار انصاف نیوز گفت: پس ازمدتی و با بالا رفتن قیمت کینگ مانی در این سایت، این صرافی اجازه‌ی خروج دارایی‌های دیجیتال را به دارندگان کینگ مانی نداد.

وی افزود: در حال حاضر هم کینگ مانی در این سایت خرید و فروش می‌شود. شما در این سایت می‌توانید کینگ مانی خود را به بیت کوین یا ارزهای دیگری تبدیل کنید ولی نمی‌توانید آن را از سایت خارج کنید.
مشابه‌های عبارت کینگ مانی در گوگل
این فرد که نخواست نامی از او آورده شود گفت: لیدرهای شرکت به ما نمی‌گفتند که می‌توانیم در بازار آزاد هم کینگ مانی خریداری کنیم. ما را مجبور می‌کردند که کارت‌های تخفیف دومیلیون و صد و هشتاد هزار تومانی بخریم تا پورسانت آن را کینگ مانی بگیریم. من خودم بیست میلیون از این کارت‌های تخفیف که اصلا هم به دردم نمی‌خورد را خریدم تا کینگ مانی به دست بیاورم.

او درباره‌ی فروش کینگ مانی گفت: کینگ مانی در حال حاضر فقط در اینستاگرام یا به آشنایان فروخته می‌شود به این صورت که کسی در همان سایت یوتی بایت حسابی باز می‌کند و کسی که کینگ مانی دارد، آن را به حساب مذکور انتقال می‌دهد. در واقع نوعی اعتبار بی پشتوانه در سایت یوتی بایت.

متن کامل

شرکت بازاریابی شبکه‌ای همکار در پروژه‌ی کلاه‌برداری؟ [+فیلم و عکس]


@ensafnews

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست