سلام 1 در هر شرکتی، ارزش هر سهم را سرمایه و عملکرد شرکت معین میکند اما قیمت هر سهم در بازار (در تمام دنیا) را بازار (عرضه و تقاضا) تعیین میکند لذا وظیفه شرکت (هئیت مدیره و مدیرعامل و عوامل شرکت) صیانت از ارزش سهم شرکت، با تولید و عرضه و بازاریابی و فروش محصولات و ارتقا کیفی و کمی تولید و فرایند تولید و در نهایت سودآوری و توسعه شرکت است

سلام
1_ در هر شرکتی، ارزش هر سهم را سرمایه و عملکرد شرکت معین میکند اما قیمت هر سهم در بازار (در تمام دنیا) را بازار (عرضه و تقاضا) تعیین میکند لذا وظیفه شرکت (هئیت مدیره و مدیرعامل و عوامل شرکت) صیانت از ارزش سهم شرکت، با تولید و عرضه و بازاریابی و فروش محصولات و ارتقا کیفی و کمی تولید و فرایند تولید و در نهایت سودآوری و توسعه شرکت است که بررسی عملکرد چندین ساله خودکفا و توسعه کمی و کیفی آن نشان می دهد که بخوبی از ارزش خودکفا صیانت شده است.

2_ با توجه به حضور شرکت خودکفا در بورس، عملا ترکیب سهامداران آن، مجموعه ای از آزادگان و غیر آزادگان شده است و هیئت مدیره و مدیرعامل و عوامل شرکت ، شرعا و قانونا و عرفا موظف به نگرش یکسان و بدون تبعیض به همه سهامداران و صیانت از منافع همه سهامداران (اعم از آزاده و غیرآزاده) هستند.

3_ همه دلسوزان اعم از مسئولین شرکت و آزادگانی که تجربه و دانش بورسی دارند به انحا مختلف در راستای حفظ و صیانت از ارزش و قیمت سهام خودکفا، در باره فروش یا خرید عزتمندانه توصیه کرده اند اما وقتی برخی توجه نمی‌کنند نتیجه اش همین می شود که می بینیم.
مخلص کلام اینکه وقتی من آزاده در صدد صیانت از سهمم نیستم و آن را مفت می‌فروشم دیگران چطور می‌توانند از سهم من صیانت کنند.
4_ حضور بازیگران ناشناس که می‌خواهند با ایجاد جو ترس و دلهره سهامداران را به صف فروش هدایت کنند و سهام آنها را کف و مجانی بخرند.
5_ همه ما به خاطر داریم که موسسه پیام به صورت نیم بند تا حدودی نقش کم رنگی در حمایت از سهام خودکفائی (به اصطلاح به عنوان حقوقی یا سهامدار عمده ) ایفا می کرد که عملا همین حمایت نیم بند از سهام خودکفا هم از بین رفت و همه ما آزادگان ضرر دو طرفه کردیم.
از یک طرف، خودکفا دیگر سهامدار عمده ندارد تا نقش حقوقی ولو نصف و نیمه برایش ایفا کند تا سهامش ریزش نکند و از طرفی به خاطر فرآیند قانونی طولانی انتقال (سهامی که موسسه پیام از خودکفا داشت) تا مرحله تقسیم بین آزادگان، عملا تا امروز سهمی نصیب هیچکدام از آزادگان نشده است.
در پایان، خودمان را سفارش می‌کنیم به:
عدم ورود به فروش غیر ضروری و نرفتن در صف فروش.

✅هشتگ‌ها: #تولیدی لباس #کسب و کار
⏪ تاریخ نوشتن پست:۲۰ بهمن
✅ نام فعالیت:شروع کسب و کار
⏪مکان و شهر:تهران
✅ مدت زمان:-
⏪ تاریخ و ساعت آغاز:۲۰ بهمن
✅ حداقل و حداکثر تعداد لازم هم پایه ها:-
⏪ حداکثر زمان برای ملحق شدن:-
✅ روش‌های ارتباطی دیگه با برگزار کننده:pv
⏪ هزینه:-
⬅ توضیحات:
با سلام
من تولیدی لباس دارم(زنانه)، تصمیم دارم پیج بزنم و برای تبلیغ و فروش به یک نفر نیاز دارم که محصولات پُرو کن و تبلیغ کن، اگه کسی تو این زمینه فعالیت میکنه و میتونه کمکم کن پیام بده، یا کسی خودش این کسب و کار داره که راهنماییم کن چطور شروع کنم بهتر
مرسی از گروه خوبتون

از اینکه در این گروه چت نمی‌کنید و پیام تبلیغاتی نمیگذارید، صمیمانه متشکریم.
قوانین گروه:
@HampaYaab

https://t.me/joinchat/FjsbC0BX-J9dtnMYdfjnww

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست