سلام سلام ‌ امیدوارم فقط جمع‌کننده اطلاعات نباشید و از ویدیوها و فرمول‌های آموزشی روزهای قبل در املاک‌تون درآمد عالی کسب کرده باشید

سلام سلام ‌ امیدوارم فقط جمع‌کننده اطلاعات نباشید و از ویدیوها و فرمول‌های آموزشی روزهای قبل در املاک‌تون درآمد عالی کسب کرده باشید و از نتایج آن لذت‌ ببرید چون هیچ چیزی به اندازه موفقیت دانش‌پذیرانم من را خوشحال نمی‌کند.

چون از فقر متنفرم واقعا از موفقیت و درآمد کلان هر فردی خوشحال میشم. دانش‌آموختگان خودم که جای خود دارد یعنی هر چقدر شما بیشتر درآمد داشته باشید من فقط با شنیدن اون از خود شما خوشحال‌تر میشم. این رو میتونید از کسانی که من رو میشناسن بپرسید. بگذریم .

فردا می‌خوام یک ویدیوی آموزشی بسیار بسیار عالی در مورد نحوه دریافت کمیسیون براتون بفرستم.

ولی قبل از اون امروز می‌خوام آقای نادر فرجی رکورد‌دار موفق بین شرکت‌کننده‌های دوره فروش اینترنتی ملک شزوما رو بهتون معرفی کنم. او به جای رقابت با دیگر آژانس‌های املاک از فرمول سلطه در بازار دوره شزوما در دفتر املاک خودش استفاده کرد.

نادر فرجی در کمتر از یکسال با شرکت در دوره آنلاین فروش اینترنتی ملک بیشتر از هفت سال گذشته در نوشتن قراردادهای سنگین و کسب درآمدهای 10رقمی از معاملات املاک موفقیت به دست آورد. نادر فرجی از مدیران املاک شهر اراک است که ابتدا به صورت غیر حضوری (آنلاین) در دوره فروش اینترنتی ملک ثبت نام کرد.

به اذعان خودش: با وجود اینکه هفت سال در کار املاک بود ولی هرگز قرارداد با ارزشی نبسته بود تا اینکه سال در دوره فروش اینترنتی ملک شزوما شرکت کرد و پس از آن توانست چند قرارداد میلیاردی از جمله قرارداد مشارکت 96 واحد آپارتمان و یک قرارداد مشارکت در ساخت 196 واحد را برای متعاملین خود ببندد.

نادر در ویدیوهای بعدی می‌گوید: تا قبل از آموزش‌های دوره فروش اینترنتی ملک وقتی اسم قرارداد مشارکت می‌اومد تن و بدن من شروع می‌کرد به لرزیدن ولی به لطف این آموزش‌های شزوما توانستم قراردادهای مشارکت در ساخت را به راحتی ببندم. و همچنان داره قراردادهای بزرگتر و سنگین‌تری را به جلو می‌برد.

فقط سه واحد آپارتمان دو میلیاردی کمیسیون قرارداد مشارکت 196 واحدی بود

700 میلیون تومان کمیسیون قرارداد مشارکت از 96 واحد آپارتمان و چند قرارداد کوچک‌تر

در ویدیو بعدی هم کاملا واضح توضیح می‌دهد که حتی بعد از پایان دوره آنلاین فروش اینترنتی ملک بطور مرتب با عشق و علاقه در ورکشاپ‌های شزوما در تهران شرکت می‌کند و حتی در تورکارگاه حضوری فروش اینترنتی ملک هم ثبت‌نام و شرکت کرد.

نکته جالب اینکه یک ذره هم از آموزش‌های شزوما خسته نشده. (این شوخی نیست)

یکی از ویژگی‌های مهم یک دوره علمی ‌نداشتن مطالب تکراری و کپی حرف‌های دیگران و دلزده نشدن دانش‌آموختگان آن است. اگر با یک روش غیر اصولی آموزش ببینید و گیر افراد ناشی یا حقه‌باز بیفتید آرزو خواهید کرد که ای کاش از اول در آن دوره شرکت نمی‌کردم. پس در انتخاب‌تان دقت کنید.

در ویدیو زیر صحبت‌های نادر فرجی از شرکت‌کننده‌های دوره فروش اینترنتی ملک را با دقت ببینید.

به حس رضایت و مصمم بودن در چهره‌اش خوب دقت کنید.
@ishezoobot

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست