خدمات رپورتاژ اگهی در سایت کاوالا

سایت کاوالا سایت مجله ای هست که در زمنیه های مختلف محتوا منتشر می‌کند. این محتوای منتشر شده از پایش و پردازش پیام های منتشر شده در برنامه تلگرام می‌باشد که سعی شده به بهترین شکل و با عنوان نویسی و برچسب گزاری صحیح و اصولی منتشر شود. در حال حاضر(دی 99) روزانه 20هزار کاربر ارگانیک در زمینه های مختلف مطالب کاوالا را مشاهده می‌کنند.ما در کاوالا پلن ها با امکاناتی را برای خدمات رپورتاژ اگهی و تبلیغات برای مجموعه ها ارائه میدهیم که در ادامه بیان شده است. همچنین در صورتی پلن ترکیبی خاصی مدنظر دارید با ما تماس بگیرید.

پلن برنزی

محتوای شما بصورت مادام العمر در سایت کاوالا در دسته بندی مربوطه قرار خواهد گرفت.نکاتی که در استفاده از این سرویس باید رعایت کنید به شرح زیر می‌باشد:

طول محتوا : 1900 کلمه | تعداد تصویر : 5 عدد | تعداد لینک فالو: 3 عدد | هزینه : 200 هزار تومن

پلن نقره ای

در این پلن سایت کاوالا برای بازدهی بیشتر تبلیغات به شما اجازه تغیر در برخی از پست های منتشر شده قدیمی از سایت را می‌دهد. در این سرویس شما با انتخاب یک پست مرتبط با حوزه کاری شما در سایت کاوالا محتوای جدید را تولید کرده و در اختیار تیم ما قرار می‌دهید.حتما برای انتخاب پست مناسب با پشتیبان سایت در ارتباط باشید تا یک پست با بازدید مرتبط را اپدیت کنید و شاهد رشد چند برابری وبسایت خود باشید.

طول محتوا : 1900 کلمه | تعداد تصویر :5 عدد | تعداد لینک فالو: 3 عدد | هزینه : 250 هزار تومن

پلن طلایی

این سرویس بهترین سرویس  برای خدمات رپورتاژ آگهی برای وبسایت ها هست.در این پلن محتوای تبلیغاتی شما در  یکی از دسته بندی های وبسایت کاوالا قرار گرفته و در ادامه پست های مرتبط از کانال های فعال در حوزه فعالیت شما یا کانال تلگرامی خودتان خوانده می‌شود.در این سرویس روزانه کانال ها برسی و در صورت انتشار محتوا جدید، داخل دسته بندی شما قرار می‌گیرد.

اپدیت های مدام و روزانه محتوای شما به وسلیه کانال تلگرامی بازدهی رپورتاژ را بطور فوق العاده ای افزایش می‌دهد. همچنین برای طراحی خاص میتوانید فایل خود را فرمت html  برای ما ارسال کنید.

طول محتوا : 1100 کلمه | تعداد تصویر : 6 عدد | تعداد لینک فالو: 3 عدد | هزینه : 400 هزار تومن

خدماتی برای بازدهی بیشتر رپورتاژ

1) تولید محتوا و تدوین استراتژی

امکانی فراهم شده تا افرادی که تمایل دارند برای بازدهی بیشتر سرویس، رپورتاژ آنها توسط متخصصین ما تهیه و برنامه ریزی شود تا از صرق هزینه های زیادی در آینده جلوگیری شود.در این سرویس بعد از مشاوره با شما و مشخص شدن هدف از تهیه رپورتاژ اگهی محتوای شما تهیه شده و برای کسب تاییدیه خدمتتان ارسال می‌گردد.سپس محتوای مذکور با توجه به پلن خریداری شده شما در سایت کاوالا منتشر می‌شود.

خلاصه این پلن از ابتدا تا انتشار:
  1. خرید یکی از پلن های برنزی، نقره‌ای یا طلایی
  2. جلسه مشاوره با متخصصین ما برای تدوین استراتژی
  3. تولید محتوای بر اساس نیاز کسب و کار
  4. ارسال محتوای نهایی به مشتری برای کسب تاییدیه نهایی
  5. انتشار رپورتاژ آگهی تایید شده

2) پین شدن محتوا

برای افزایش اعتبار بیشتر رپورتاژ و ایندکس سریع تر در جهت کسب رتبه بهتر در عبارت کلیدی مورد نظر، امکانی فراهم شده تا به مدت دو هفته محتوای شما در بالای صفحه اصلی سایت کاوالا پین شود. لازم به ذکر هست در حال حاظر این امکان برای پلن های برنزی و نقره ای در دسترس می‌باشد.

تهیه سرویس