روابط عمومی توانمند .
روابط عمومی‌ها منش پلاکارد چسبانی را رها کنند

#حمید_شکری_خانقاه، استاد دانشگاه

روابط عمومی در عصر جدید، اندیشمند، خلاق، توسعه گر، استراتژیست، هویت آفرین، سازمان‌دهنده افکار عمومی، مشاور مدیر، تصمیم ساز، متقاعدکننده و نظریه پرداز است. هنوز برخی از روابط عمومی‌ها منش #پلاکارد_چسبانی را با روش‌های نوین الکترونیکی حفظ کرده و آنگونه که برای مناسبت‌ها و مراسم تلاش می کنند، متاسفانه برای اعتلای نظام ارتباطات و پیشبرد اهداف سازمانی برنامه روشنی ندارند.

روابط عمومی هوشمند با #برنامه_ریزی_ارتباطی و نظریه پردازی راهبردی، نظام ارتباطات یکپارچه سازمانی را ایجاد می کند. روابط عمومی برای اعتماد سازی، اقناع مخاطب و حفظ کارایی سازمانی بایستی خلاقانه و مبتکرانه مدیریت ارتباطات انسانی و رسانه ای را هوشمندانه به رفتار سازمانی خود تبدیل کند.

شنبه دهم مرداد ماه ۱۳۹۹
#شنبه_های_روابط_عمومی
#روابط_عمومی_توانمند
#روابط_عمومی
@strategicPR
@PublicRelationsIR ™

در آستانه روز خبرنگار برگزار می‌شود:

سومین کارگاه آموزشی مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی در روابط ‌عمومی با موضوع «اجتماعی‌سازی خبر و فرایند گرایی

سومین کارگاه آموزشی با عنوان مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی در روابط ‌عمومی 2 روز مانده به روز خبرنگار و با موضوع «اجتماعی‌سازی خبر و فرآیندگرایی از طریق سامانه آموزشی وب کنفرانس سازمان تحقیقات کشاورزی کانال اختصاصی روابط عمومی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) صبح فردا چهارشنبه 15 ا مرداد ماه 99 از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ سومین کارگاه آموزشی با عنوان مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی در روابط عمومی 2 روز مانده به روز خبرنگار با موضوع «اجتماعی‌سازی خبر و فرآیندگرایی و با تدریس حمید شکری خانقاه معاون هماهنگی روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و مدرس روابط عمومی برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، این دوره آموزشی نیز جهت علاقه‌مندان حوزه روابط عمومی در موسسه‌ها و دستگاه‌های تابعه جهاد کشاورزی بصورت رایگان برگزار خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند از طریق لینک اینجا وارد سامانه شوند.

بنابراین گزارش برای حداکثر بهره‌برداری از این کارگاه آموزشی که 2 کارگاه گذشته آن با استقبال و بازخورد مثبت همکاران روابط عمومی در سراسر کشور همراه شد تنها کافی است تا یک دستگاه رایانه، وب‌کم و میکروفن داشته باشید و در غیر اینصورت از طریق گوشی تلفن همراه هم می‌توانید شرکت کنید.

اخبار بخش کشاورزی را از خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) پیگیری کنید

https://b2n.ir/456883

معاون هماهنگی مرکز روابط عمومی جهاد کشاورزی و استاد دانشگاه در گفتگو با ایانا:

روابط عمومی هوشمند در «عصر تولید محتوا پیشتاز استفاده از فناوری است

تشریح علل ناکارآمدی روابط عمومی‌ها در ایران و راهکارهای تغییر رویکرد ۳۶۰ درجه ای!

معاون هماهنگی مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و مدرس روابط عمومی در روز خبرنگار و در گفتگو با ایانا به تشریح بخشی از آنچه روابط عمومی هوشمند باید در عصر حاضر جهت کمک موثر به سازمان متبوع خود در زمینه تولید محتوا و اثربخشی به آنها بپردازد پرداخت.

حمید شکری خانقاه، معاون هماهنگی مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و مدرس روابط عمومی امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، ضمن اعلام شادباش 17 ا مرداد روز خبرنگار به تمام جامعه خبرنگاران و فعالان حوزه ارتباطات به تشریح آنچه حلقه مفقوده ارتباطات جامعه ارتباطی به ویژه همکاران روابط عمومی و حتی خبرنگاران می‌توان نامید اشاره کرده و می‌افزاید: از آنجا که مدیریت راهبردی در روابط عمومی به عنوان یکی از متد روز بین‌المللی جهت پیشبرد اهداف سازمانی و همچنین بازکردن گره‌های کور ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی است هوشمندی در روابط اجتماعی و ارتباطات یکی از پارامترهای مهم روابط عمومی هوشمند است که به بیان دیگر می‌توان آن را «امکان و توان دیدن نادیده‌ها و شنیدن ناشنیده‌ها هم تعبیر کرد.

متن کامل گفتگو در خبرگزاری کشاورزی ایران(ایانا)
https://b2n.ir/344681

@strategicPR
روابط عمومی راهبردی

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست