دیدار رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر و هیئت همراه با معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری و مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی ریاست جمهوری

دیدار رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر و هیئت همراه با معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری و مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی ریاست جمهوری
رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر در معیت رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز و مدیر طرح و برنامه مرکز با دکتر پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری و دکتر مریم ملونی مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی ریاست جمهوری دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر دکتر معماریان در این دیدار با اشاره به اینکه اگر چه مجوز مرکز نوآوری ترشیز سال 95  صادر شد و به رغم حمایت های محدودبه نسبت کارخوب پیش رفت امااز اردیبهشت امسال با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز  با جدیت فعالیت این مرکز پیگیری شد.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی سخنانی با اشاره به لزوم سرمایه گذاری برروی ایده های جوانان گفت:زیرساخت‌ها برای آموزش نسل جوان جهت تحقق ایده های نوآورانه فراهم شده است.
دکترصالحی با ابراز خرسندی از فعالیت مرکز نواوری ترشیز قول مساعدجهت حمایت از صاحبان ایده های برتر را داد…


بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

با سلام

شرکت اسنپ فود در راستای تکمیل تیم بازاریابی خود به تعداد 15نفر نیروی پرموتر در شهر تهران
جهت جمع آوری اطلاعات رستوران و فست فود ها به صورت منطقه ای نیازمند است:
فقط جمع اوری اطلاعات رستوران

مدت پروژه : 1 ماهه در صورت رضایت استخدام✅
استارت پروژه : 99/11/25 روز شنبه

حقوق : روزانه 300 هزار تومان

جلسه مصاحبه و ترین : جردن

توضیحات راجبه پروژه:
فقط درمناطق مذکور تعداد رستوران ها را ثبت میکنید با اپیلیکشن ثبت رستوران
لطفا فقط کسانی که تمایل به همکاری دارند به ایدی زیر مراجعه نمایید یا تماس بگیرند :

@Hamidreza_ameli
09354529453

در دوران بیداری بشر، آنهم در سده بیست و یکم، برای رمالها، فالگیرها و دعانویسها، که دنبال کسب و کار هستند، و برای اغوای مردم ناآگاه که گاهی در ناامیدی و درماندگی به سر می‌برند، نباید سک ویی ایجاد کرد.

دعا کردن نیز همانند فالگیری است. بنا به گفتآوردی از روشنگر آمریکایی، د ن بارک ر (Dan Barker)، که در دوران ناآگاه بودنش، سال‌های درازی از زندگی‌اش در گذشته‌ها را، در ترویج تاریک اندیشی و تدوین ترانه‌های خُرافی برای خردسالان و بزرگسالان سپری نموده بود، دعا کردن یک گونه با خویشتن سخن گفتن است.

دعا کردن به آفریده‌های ذهن بشری چه فرازیستی باشند، چه زمینی، چه همچون شکستن استخوان جناغ مرغ، شیر یا خط کردن یک سک ه و یا باز کردن فال حافظ تفریحی باشند، نتیجه یکسان ۵۰/۵۰ دارند، گاهی برآورده می‌شوند و گاهی برآورده نمی‌شوند.

اگر واقعیتی در اینگونه خرافه‌ها وجود داشت، برگزیده‌ترین دانشگاهها و کانون‌های پژوهشی در جهان، بودجه‌های کلانی را به بررسی‌شان، حتی اگر امکان داشت یک اپسیلون واقعی باشند، اختصاص می‌دادند.

حتی دانشگاههای ممتازی همچون دانشگاه جرج تآن (Georgetown University) در واشنگتن دی سی و یا دانشگاه نوتر دام (University of Notre Dame) در استان ایندیانای آمریکا، که وابسته به کلیسای کاتولیک هستند، دست به پیگیری اینکه ممکن است واقعیتی در استخاره، دعا و نفرین کردن، و یا جادو جنبل و دیگر خرافه‌ها باشد نزده‌اند، که اگر زده بودند پروانه کاری و اعتباری خود بعنوان مرکز علمی را از دست می‌دادند.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست