دولت فرانسه کتاب‌فروشی‌ها را به عنوان کسب و کار ضروری در دوران بحران کرونا اعلام کرد

دولت فرانسه کتاب‌فروشی‌ها را به عنوان کسب و کار ضروری در دوران بحران کرونا اعلام کرد. از این آخر هفته قرار است محدودیتهایی در برخی مناطق فرانسه که درگیر ویروس هستند اعلام شود ولی با بخش‌نامۀ جدید وزارت بهداشت فرانسه کتاب‌فروشی‌ها و مراکز توزیع موسیقی و فیلم می‌توانند در صورت اعمال قرنطینه همچنان به عنوان کسب و کاهای ضروری برای زندگی مردم به کار خود ادامه دهند. (لوموند) در قرنطینه‌های قبلی کتابفروشی‌ها هم تعطیل می‌شدند و این اتفاق حتی باعث شد اعلام برندۀ جایزه معروف گنکور عقب بیفتد چون برگزار کنندگان نمی‌خواستند مخاطبان برای خرید کتاب برنده به آمازون هجوم ببرند و همه سود نصیب آمازون شود.
@ehsannmae

#بهشت_فرهنگ
@My8behesht

در بازاریابی که در آن بیشتر پژوهشها شهودی است ولی به نظر می رسد در عصب شناسی کاربرد در بازاریابی پژوهشهای آینده نگرانه از نوع اثباتی باشند بدین لحاظ پژوهشهای هوش مصنوعی از این منظر ارزش دارند که در دریایی از داده های حس شده (اخذ شده از سنسورها یا تراکنشهای مالی و غیرمالی) باعث میشوند الگوهای مشخصی ناشی از ارتباطات منسجم بین داده ها یافت شود که بی نیاز از روشهای آماری بتواند نشان دهد چطور آینده یک بنگاه اقتصادی خوشبینانه سودآور خواهد شد!
چه اگر این بنگاه فعالیتهای سیاسی یک کارزار انتخاباتی را انجام دهد.

اینکه هیچ رخدادی اتفاقی نیست بلکه عللی دارد به وضوح بیان میکند هر نوع ارتباطی بین دو نوع داده موضوع یا پدیده نیز می تواند وجود داشته باشد و این رابطه به هیچ وجه اتفاقی نیست.
با این حال یافتن ارتباطی در راستای اهداف بنگاه مستلزم ایجاد الگوهای مفهومی بین متغیرهای وابسته و مستقل بیان مساله و فرضیه سازی و در نهایت اثبات فرضیه با ابزار آماری است.
حال در عصب شناسی کاربرد در بازاریابی با ابزار هوش مصنوعی تلاش میشود با روشهای ریاضی الگوهای رابطه مند را یافت و آنها را با اسباب ریاضی اثبات نمود.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست