/ / در راستای توسعه کسب و کارهای خانگی برگزار شد

/ /
در راستای توسعه کسب و کارهای خانگی برگزار شد:
نشست سه جانبه پست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید در راستای هم اندیشی و بررسی راهکارهای توسعه کسب و کارهای خانگی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست در نشستی که عصر روز گذشته 24 اسفند 1399 با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید برگزار شد درخصوص راهکارهای توسعه کسب و کارهای خانگی گفتگو و تبادل نظر شد.

سبحانی فر به نقش موثر پست در توسعه کسب و کارهای خرد در شهرهای کوچک و روستاها اشاره کرد و گفت: حلقه اتصال خرید از طریق فضای مجازی و مشتری شرکتی است که به صورت فیزیکی کالا را به دست مشتری برساند و این حلقه اتصال را شرکت ملی پست پر کرده است.

در ادامه منصوری با بیان اینکه پست در سالهای اخیر گامهای موثری در رشد فعالیت های اقتصادی و کسب و کارهای نوین برداشته است افزود: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می تواند اطلاعات خوبی از کسب و کارهای خرد و خانگی در اختیار پست بگذارد.

نوراله زاده نیز پست را چرخ دنده زنجیره تامین کسب و کارها دانست و درخصوص حمایت همه جانبه صندوق کارآفرینی امید در شهرها و روستاهایی که تقویت نمایندگی های پستی مورد نیاز است اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است علیرضا زرگوش و فریبا مرادی اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست و حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی این شرکت نیز در این نشست حضور داشتند.

امروزه هر کسب و کاری باید حد اقل یک راه درآمد زایی آنلاین داشته باشد متاسفانه ویروس ملعون کرونا باعث شد به اکثر کسب و کار های سنتی آسیب وارد شود و خوشبختانه به کسب و کار های آنلاین رونق بسیاری داد.

در هر کسب و کاری یک وبسایت لازمه ی فعالیت اوست متاسفانه باید بگویم یک کسب و کار بدون وبسایت شکست ناپذیر نیست و قادر به رقابت با رقبای خود نمی باشد. همچنین در فروش و درآمد زایی آن شک و تردید است.

ما دیگر نمیتوانیم بگوییم فروشمان خوب است و یا اعتبار زیادی در بازارهای سنتی داریم اگر به روند آینده نگاه کنید میبینید که تمام کسب و کار ها راه درآمد زایی خود را تغییر داده و مشتریان نیز اکثر خرید های خود را آنلاین انجام میدهند.( یک کسب و کار بدون تغییر و بروز شدن با جامعه هدف خود شکست میخورد.)

خوشبختانه باید بگوییم آژانس دیجیتال مارکتینگ بروز شو در کنار شماست و با افتخار به شما کمک می کند تا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و به نتیجه برسانید اعم از طراحی وبسایت یا اپلیکیشن شما مشاوره فروش آنلاین شما مشاوره تبلیغات کسب و کار شما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

همچنین بروز شو مفتخر است به علاقه مندان به برنامه نویسی آموزش دهد تا وارد بازار کار شوند

آژانس دیجیتال مارکتینگ بروز شو

@berozshotel

جهت ارتباط با پشتیبانی

@berozshoadmin

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست