خداوند متعال شما را برای زندگی و کسب و کار در این دنیا نیافریده که بخواهید تمام هم و غم تان برای رزق و روزی باشد، و رزق چیزی نیست که دست من و شما باشد، مطمئن باشید

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

خداوند متعال شما را برای زندگی و کسب و کار در این دنیا نیافریده که بخواهید تمام هم و غم تان برای رزق و روزی باشد، و رزق چیزی نیست که دست من و شما باشد، مطمئن باشید هرگاه رزق شما تمام شود همان لحظه اجل شما رسیده است، بنابراین تا زنده هستید خدای متعال رزق شما را می رساند.
شما در حال آزمایش الهی هستید پس توکل به خدا از این مرحله هم عبور کنید ولی شیطان را خوشحال نکنید، خداوند متعال می فرماید: « أ ح س ب الن اسُ أ ن یُت ر کُوا أ ن ی قُولُوا آم ن ا و هُم ل ا یُف ت نُون * و ل ق د ف ت ن ا ال ذ ین م ن ق ب ل ه م ف ل ی ع ل م ن الل هُ ال ذ ین ص د قُوا و ل ی ع ل م ن ال ک اذ ب ین (عنکبوت 2-3)
یعنی: آیا مردم گمان کردند همین که بگویند: «ایمان آوردیم ، به حال خود رها می‏شوند و آزمایش نخواهند شد؟! ما کسانی را که پیش از آنان بودند آزمودیم (و اینها را نیز امتحان می‏کنیم) باید علم خدا درباره کسانی که راست می‏گویند و کسانی که دروغ می‏گویند تحقق یابد!
پس آنقدر برای کسب مال دنیا نگران نباشید و بیشتر به فکر توشه برای آخرت خویش باشید، زیرا رزق این دنیا تمام می شود و آنچه می ماند اعمالمان است، و خود این موقعیتی که در آن قرار دارید می تواند به فرصتی جهت توشه بیشتر برای آخرت مبدل شود و هم می تواند تهدیدی برایتان در آخرت باشد، و این خود شما هستید که می توانید با قناعت و صبوری و بی توجهی به مال دنیا این موقعیت را به فرصت تبدیل کنید و یا خدای ناکرده با بی تابی و نگرانی از آسایش دنیایتان شیطان را خوشحال کنید.

توجه توجه

✅قابل توجه تمامی موسسات خدماتی و کسب و کارهای محترم :

ارگان های خصوصی و دولتی

ادارات، دانشگاه ها، شهرداری ها

بیمارستان ها و درمانگاه ها

پزشکان و دندانپزشكان

آزمایشگاه ها و آرایشگاه ها ♀ ♂

خیریه ها

آموزشگاه های : رانندگی، زبان و موسیقی

آتلیه ها

هتل ها و اماکن اقامتی

رستوران ها

فروشگاه های زنجیره ای

آژانس های هوایی ‌✈

و هر شغل و حرفه ای که به خدمات و سرویس دهی در جامعه مشغول است

نوبت دهی، رزرو وقت و هزاران خدمات پرکاربرد دیگر را از ما بخواهید.

♦ كارت های كاغذی یكی از آلوده ترین ها به ویروس كرونا هستند و كاملا منسوخ شده اند. كسب وكارهای محترم برای جلوگیری از ویروس كرونا خدمات خود را به صورت الكترونیكی و هوشمند ارائه نمائید.

خدمات ما شامل:

1⃣ كارت ویزیت الكترونیكی

2⃣ كدهای ussd ( مانند: #⃣0⃣8⃣7⃣*⃣)

3⃣ سرویس رزومه سازی (سوابق شخصی) یا icv

4⃣ ارسال پیامک

5⃣ و سایر آیتم های جذاب و کاربردی

برای دیدن نمونه ها و كسب اطلاعات بیشتر، در پیوی پاسخگوی شما بزرگواران خواهم بود.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست