حضور مستمر در فضای مجازی و انجام تبلیغات هدفمند یکی از روش های برند سازی و بازاریابی کالا و خدمات شما تولید کننده ی محترم میباشد

حضور مستمر در فضای مجازی و انجام تبلیغات هدفمند یکی از روش های برند سازی و بازاریابی کالا و خدمات شما تولید کننده ی محترم میباشد.
گروه بازرگانی TBM اقدامات موثری جهت توسعه ی کار کلیه کشاورزان و تولیدکنندگان در سراسر کشور انجام میدهد و امیدواریم بتوانیم با ثبت قراردادهای کاری در جهت بهبود کسب و کار شما عزیزان قدم مثبتی برداریم.

*نات کالا راهی برای بهتر دیده شدن*

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Website:www.nutkala.com

Instagram: https://instagram.com/nutkala_official

TelegramChanel: tlgrm.in/nut_kala

TelegramGroup:https://t.me/joinchat/EvP5YxwgejnKGnmZj7Y14g

اگر آن فروشنده و آن کسب و کار را می شناسید، می توانید به خرید کسب و کار فکر کنید و الا یکی از پرریسک ترین روش های مهاجرتی است. فکر کن همه موارد مالی را مطمئن شوی ولی بعد که مالک آنجا شدی، متوجه شوی یک دعوای حقوقی سنگین داشته و الان باید کلی جریمه مالی بدهی! حسابرس رسمی و بقیه هم می گویند که این موضوع جدید است و شما می مانی و آن همه هزینه – به صورت کلی که فروختن بیزینس بد برای مهاجران، خودش یک بیزینس پررونق در کانادا است. مثلا دوستم در ونکوور می گفت یکی از مالکان یک رستوران خوب، رستوران های متعددی در مناطق دورافتاده شهر به اسامی مختلف ایجاد می کند و تعدادی کارمند هم دارند ولی هیچ کدام اصلا مشتری ندارند و فقط برای فروش به مهاجران ایجاد شده است. هر کسی این ها را بخرد، عملا دارد هزینه می کند برای مهاجرت.
به هرحال این گروه استارتاپ ویزا است و شاید گروه تخصصی خرید بیزینس، بهتر بتواند شما را راهنمایی کند.

دوستان سلام

پیشرو بودن در صنعت آموزش زبان انگلیسی مشابه هر کسب و کار دیگری، مستلزم توسعه حرفه ای درجهت اعتلای سطح دانش و مهارت های زمینه تخصصی کاری است.
ما در دپارتمان زبان انگلیسی شرکت کانادایی مهاجران سینیم، همواره به دنبال اعتلای سطح دانش و مهارت های خود درجهت ارائه بروزترین روندهای آموزش زبان انگلیسی در دنیا هستیم.
مهدی، مدیر دپارتمان زبان انگلیسی شرکت کانادایی مشاوران سینیم، از فردا به مدت 3 روز متمادی در دوره تربیت مدرس IELTS شرکت میکند و پس از آن، طی جلسات وبینار، شما را در جریان آخرین روندهای آموزش آیلتس در دنیا مطلع خواهد کرد!
لطفا همراهمان باشید و از هفته پیش رو، پست های آموزشی به همراه جلسات آنلاین رایگان مکامله آزاد ما را با حضور گرمتان پرشور کنید.

ارادتمند شما
مهدی قلی خان
مشاور رسمی شرکت کانادایی مهاجران سینیم
✅لطفا سوالات خود را در گروه و یا با ما درمیان بگذارید.
@Movebridge_English_Mehdi

شرکت کانادایی مهاجران سینیم
www.movebridge.com

آموزش زبان انگلیسی مهاجران ایرانی
https://t.me/joinchat/Byxq3U5CMQh27us91PeYQA

✅کتابخانه زبان مهاجر
@IMM_Eng_library

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست