به چه نکاتی می‌تواند شما را در نظر زن مورد نظرتان برجسته کند

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

توجه به چه نکاتی می‌تواند شما را در نظر زن مورد نظرتان برجسته کند؟ آنچه لازم است آقایان بدانند نکات زیر است:

توجه نداشتن به آراستگی

بی‌خودی به فکر برداشتن ابرو‌هایتان نباشید چون دخترهایی که به بلوغ فکری و اجتماعی رسیده‌اند دید خوبی نسبت به پسرهایی که همچون زنان صورت خود را آرایش و پیرایش می‌کنند ندارند. اما شما در موقعیتی هستید که #نظافت و #آراستگی اهمیت زیادی دارد.

تمیز بودن دندان‌ها اهمیت زیادی دارد و نشانه مسلم این است که شما به خودتان می‌رسید. بدبو بودن نفستان هم می‌تواند یک نشانه خیلی بد برای خانم‌ها باشد.

ظاهر مو‌ها و لباس‌هایتان هم خیلی مهم است این به آن معنا نیست که حتما باید کت و شلوار گران قیمت تنتان کنید. فقط کافی است خوش لباس و مرتب باشید. لباس‌های کثیف باعث می‌شود نامرتب به نظر برسید. هرچه که بپوشید پیراهن و شلوار یا تی شرت و شلوار جین دقت کنید که تمیز باشد

نامیدی
خانم‌ها می‌توانند یأس و #نومیدی شما را به خوبی تشخیص دهند. #نامیدی اعتماد به نفس شما را می‌گیرد و موجب اضطراب و #استرس زیاد می‌شود. این در نظر خانم یک نقطه منفی است و به یک نه محکم می‌انجامد.

نداشتن هدف یا چشم انداز برای زندگی
در نظر خانم‌ها فقدان #آینده‌نگری در آقایان یک نکته منفی است. خانم‌ها معمولا مردهایی را دوست دارند که مسیری مشخص در زندگی داشته باشند. اگر هنوز سردرگم هستید و دقیقا نمی‌دانید می‌خواهید با زندگیتان چه کنید مطمئن باشید که جواب نه می‌شنوید.

داشتن #چشم‌انداز شغلی هم برای خانم‌ها خیلی مهم است زیرا به آن‌ها نشان می‌دهد که می‌توانید از عهده حمایت مالی خانواده برآیید یا خیر. نکته مهم اینکه خانم‌ها ترجیح می‌دهند همسر آینده‌شان استقلال مالی داشته باشد نه اینکه هنوز به خانواده پدری و دیگران متکی باشد حتی اگر خانواده شما وضع اقتصادی خوبی داشته باشد ولی خودتان کار و شغل مشخص و مناسبی نداشته باشید چندان به شنیدن بله در جلسات خواستگاری امیدوار نباشید.

خسته کننده بودن
زن‌ها معمولا به مردهایی که #خسته‌کننده هستند و هیچ حرفی برای گفتن ندارند روی خوش نشان نمی‌دهند. اگر طبیعتا خجالتی و درون گرا هستید باید قبل از خواستگاری حرف‌هایتان را آماده کنید.
اگر واقعا نمی‌دانید درباره چه باید صحبت کنید یکی از موضوعاتی را که طرف مقابل دوست دارد انتخاب کنید. توانایی حفظ مکالمه فرا‌تر از پاسخ‌های بله و خیر نشانه هوش مرد و مهم‌تر از این اجتماعی بودن اوست.

ضعیف بودن زبان بدن
#زبان_بدن سلاحی سرد در جنگ افزار شماست که اگر درست استفاده شود نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت. دقت کنید که همیشه درست و صاف بایستید قوز کردن یا تکان دادن پا‌ها از نشانه‌های نداشتن اعتمادبه نفس است.

اگر چشم‌هایتان دور اتاق بچرخد نشانه این است که حوصله‌تان سر رفته است.
اگر دائم پایین را نگاه کنید نشانه این است که کم رو هستید و اعتمادبه نفس ندارید و هر دو این‌ها اصلا موردعلاقه خانم‌ها نیست.

داشتن عادت‌های ناپسند
عادت‌های بد و آزاردهنده مثل خنده‌های وحشتناک بازی با دسته کلید پاک کردن بینی و. در بسیاری از افراد وجود دارد. تشخیص این عادت‌ها کار سختی است چون معمولا خودمان متوجه انجام آن نیستیم. بهترین راه برای تشخیص این عادت‌های بد این است که از دوستانتان بپرسید.

پرحرفی و دروغ
خیلی مهم است که صادق باشید وبه آنچه از شما پرسیده می‌شود به درستی پاسخ دهید به هیچ وجه درباره هیچ موضوعی #دروغ نگویید و اگر مسئله‌ای هست که مطمئن هستید دانستن آن بعد‌ها زندگی مشترکتان را تهدید می‌کند بهتر است در کمال شجاعت و بدون هراس از شنیدن نه آن مسئله را بازگو کنید اما گفتن حرف‌های بی‌خاصیت و به زبان آوردن هر چه در ذهنتان می‌گذرد اصلا عاقلانه نیست.

نازک نارنجی بودن
زن‌ها تحمل مردان نازک نارنجی لطیف و حساس و نازنازی را ندارند.

داشتن حال و هوای مجردی
زنان برای ازدواج به دنبال مرد خانواده هستند. کسی که برای عزیزانش وقت می‌گذارد نه برای مجردی‌هایش دوست‌های قدیمی و برنامه‌های شخصی‌اش.

@psychomod

راه‌های تقویت حافظه
#حافظه
@psychomod

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست