به هم رسانی ظرفیت های اشتغال و ارتقای توانمندی های نهادهای توسعه کسب و کار در شش محله ناحیه 2 منطقه 17

به هم رسانی ظرفیت های اشتغال و ارتقای توانمندی های نهادهای توسعه کسب و کار در شش محله ناحیه 2 منطقه 17.

علی رغم راه اندازی مرکز توسعه مهارت‌های هنری در قالب همکاری با سازمان یونسکو در محلات جنوبی منطقه هفده و وجود ظرفیت‌های قابل توجه در راسته های کسب و کاری در محلات زمزم و زهتابی در زمینه فروش محصولات بهداشتی ساختمانی
بیکاری، سطح پایین درآمد و ناکارآمدی در تامین معیشت بخصوص برای گروه های خاص به عنوان شاخصه های تعیین کننده در سطح پایین زیست پذیری در این محلات تداوم داشته است. در این طرح اتصال پایدار فرصت‌های بازاریابی و فروش در بازارهای محلی، ارتقا عملکردی مهارت‌های آموزش داده شده در مرکز مهارت آموزی منطقه متناسب با نیازهای بازار و شبکه سازی گروه های جویای کار در محله های زمزم، زهتابی، گلچین، وصفنارد، سجاد و جلیلی در راستای توانمندسازی اقتصادی ساکنان و ارزش افزایی در راسته ها و مراکز فعالیتی موجود هدف گذاری شده است.

در این کلیپ، طرح مذکور معرفی شده است. انتظار میرود با اقدامات این طرح ضمن ارتقای کارایی و ارزش افزایی در مراکز موجود در حوزه کسب و کار و کارآفرینی در سطح ناحیه 2، مهارت آموزی و درآمدزایی برای افراد جویای کار محلی با استفاده از پتانسیل های موجود در مراکز کارآفرینی و رسته های فعالیتی موجود در سطح محلات و شبکه سازی و توانمندسازی افراد جویای کار و مراکز و واحدهای کسب و کار موجود در محلات محقق گردد.
برای اطلاعات بیشتر و استفاده از اقلام آموزشی تسهیل و توسعه کسب و کار دوره ابتکار به آدرس Ebtekar.Swsc در اینستاگرام مراجعه بفرمایید.
#ابتکار
#شهرداری_تهران #معاونت_امور_اجتماعی_و_فرهنگی #شهرداری_منطقه_هفده #سازمان_خدمات_اجتماعى_شهردارى_تهران #تهران_1400 #برنامه_ریزی_شهری #توسعه_کسب_و_کار #توانمندسازی #اجتماع_محور #محله_محوری #اشتغال #توسعه_مشارکتی #توسعه_شهری
#شهرداری_منطقه_۱۷

#نگاه_شهر
#سازمان_رفاه_خدمات_ومشارکتهای_اجتماعی
#شهرداری_تهران

@negahshahr

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست