بانک موبایل عرب‌ها

بانک موبایل عراب ها

چنانچه کسب‌وکار و کالا و خدماتی دارید که عرب‌ها مشتریان خوبی برای شما هستند، مسلما داشتن بانک موبایل از عرب‌های منطقه مانند عراق، دوبی، قطر، بحرین، عمان، یمن، عربستان و دیگر کشورهای عربی برای کسب‌وکارتان بسیار اهمیت دارد. در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه بانک موبایل عرب‌ها در سامانه بازاریابی ایده‌کاو گردآوری شده است و چگونه می‌توانیم با درخواست شما برایتان ارسال کنیم. در صورت هر سوال یا ابهامی، با ما تماس بگیرید

چگونه بانک موبایل عرب‌ها در ایده‌کاو استخراج شده است؟

در ایده‌کاو (idekav.com)، از سال 1395 در حال رصد تلگرام هستیم. تاکنون بیش از 2 میلیون گروه‌ تلگرامی شناسایی شده است که این گروه‌ها مرتبط به کشورهای مختلف می‌باشد و اعضایی از سراسر جهان در این گروه‌ها عضو هستند. در تلگرام به صورت پیشفرض، شماره موبایل کاربران پنهان است. اما برخی از کاربران تنظیم می‌کنند که شماره موبایل آنها پنهان نباشد. ما همواره در حال رصد گروه‌های تلگرامی هستیم شماره موبایل کاربرانی از سراسر جهان که شما موبال آنها قابل مشاهده هست رو با مشخصات آنها ذخیره می‌کنیم.

مسلما بسیاری از کاربران تلگرام برای کشورهای عربی هستند و نام کشور آنها نیز با پیش‌شماره موبایلشون قابل تشخیص می‌باشد. با در خواست شما و با مشخص کردن کشوری که مدنظرتون هست، بانک موبایل که شامل شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و نام کاربری در تلگرام هست به صورت فایل اکسل برایتان ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید
بانک شماره موبایل مادرها

آیا می‌توانم به بانک موبایل عرب‌ها در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، ابزار و روش انجام این کار را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم. انجام کار  ساده است. در ویدئوی زیر نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) آموزش داده شده است. پیشنهاد می کنم تا انتها مشاهده  فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

در ویدئوی بالا، جزئیاتی  آورده شده که می‌توانید آن را در مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مشاهده کنید. پیشنهاد می‌شود ویدئوی بالا و این مقاله رو مشاهده فرمایید تا دقایقی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید.

لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر  آورده شده است.

در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ جزئیات تکمیلی آن را می‌توانید مشاهده فرمایید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد: 1

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید