بانک موبایل عراقی ها

بانک موبایل عراقی ها

کسب‌وکارهای زیادی در ایران و خارج ایران هستند که برای بازاریابی کالاها و خدماتشان نیازمند بازاریابی مستقیم در عراق هستند و اصولا عموم جامعه عراقی مخاطب این کسب‌وکارها هستند. در این مقاله توضیح می‌دهیم که در سامانه بازاریابی ایده‌کاو، با چه روشی بانک موبایل عراقی ها استخراج شده است و همواره در حال بروزرسانی می‌باشد. در صورت هر پرسش و ابهامی، با ما تماس بگیرید.

چگونه بانک موبایل عراقی ها در ایده‌کاو استخراج شده است؟

در ایده‌کاو (idekav.com)، از سال 1395 در حال رصد تلگرام هستیم. تاکنون بیش از 2 میلیون گروه‌ تلگرامی شناسایی شده است که این گروه‌ها در حوزه‌های مختلف می‌باشد  و همواره در حال یافتن گروه‌های تلگرامی جدید از ایران و دیگر کشورها هستیم. بسیاری از افراد از کشورهای مختلف و از جمله عراق، در تنظیمات تلگرامشون تنظیم کرده‌اند که شماره موبایل آنها به دیگران نشان داده شود.

لذا این افراد زمانی که در گروه‌های مختلفی که توسط سامانه ایده‌کاو در حال رصد هستند شناسایی می‌شوند، شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و مشخصات آنها نیز قابل بازیابی است. بر اساس همین روش، شماره ده‌ها هزار عراقی در سامانه ایده‌کاو شناسایی شده است. این افراد عموما کسب‌وکاری دارند که تماس دیگران با آنها برایشان جذابیت دارد. با درخواست شما، بانک موبایل عراقی‌ها که با همین روش استخراج شده است، برای فعالیت‌های بازاریابی شما ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید
بانک اطلاعات کارخانجات لبنی

آیا می‌توانم به بانک موبایل عراقی ها در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، ابزار و روش انجام این کار را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم. انجام کار  ساده است. در ویدئوی زیر نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) آموزش داده شده است. پیشنهاد می کنم تا انتها مشاهده  فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

در ویدئوی بالا، جزئیاتی  آورده شده که می‌توانید آن را در مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مشاهده کنید. پیشنهاد می‌شود ویدئوی بالا و این مقاله رو مشاهده فرمایید تا دقایقی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید.

لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر  آورده شده است.

در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ جزئیات تکمیلی آن را می‌توانید مشاهده فرمایید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد: 1

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید