بانک شماره موبایل کشورها

بانک شماره موبایل کشورها

در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید بانک موبایل از هر کشوری را بدست آورید. اگر کسب‌وکارتون به گونه‌ای است که داشتن بانک موبایل از کشورهای مختلف از قاره‌های مختلف براتون اهمیت دارد و می‌تونید خدمات خودتون رو با زنگ زدن،‌ پیامک زدن و یا پیام انبوه در واتساپ دادن توضیح دهید، پس لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید، و در صورت هر پرسش و ابهامی، با ما تماس بگیرید.

چگونه بانک شماره موبایل کشورها در ایده‌کاو استخراج شده است؟

در ایده‌کاو (idekav.com)، از سال 1395 در حال رصد تلگرام هستیم. تاکنون بیش از 2 میلیون گروه‌ تلگرامی شناسایی شده است که این گروه‌ها در حوزه‌های مختلف می‌باشد. بسیاری از این گروه‌های شناسایی شده مربوط به کشورهای مختلف هستند. برخی از کاربران تلگرام، در تنظیمات تلگرام مشخص کرده‌اند که شماره موبایل آنها برای دیگران قابل مشاهده باشد.

این قابیلت به صورت پیش‌فرض در تلگرام غیرفعال هست. اما برخی از کسانی که از تلگرام استفاده می‌کنند، اجازه داده‌اند تا دیگران شماره موبایل آنها را مشاهده کنند. ما در سامانه بازاریابی ایده‌کاو، با رصد بیش از دو میلیون گروه تلگرامی، شماره موبایل‌های مختلفی از کشورهای مختلف را استخراج کرده‌ایم که با درخواست شما برایتان برای کشوری که انتخاب می‌کنید، فایل اکسل آن ارسال می‌شود.

آیا می‌توانم به بانک شماره موبایل کشورها در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، ابزار و روش انجام این کار را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم. انجام کار  ساده است. در ویدئوی زیر نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) آموزش داده شده است. پیشنهاد می کنم تا انتها مشاهده  فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

در ویدئوی بالا، جزئیاتی  آورده شده که می‌توانید آن را در مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مشاهده کنید. پیشنهاد می‌شود ویدئوی بالا و این مقاله رو مشاهده فرمایید تا دقایقی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید.

لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر  آورده شده است.

در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ جزئیات تکمیلی آن را می‌توانید مشاهده فرمایید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پر استفاده ترین خدمات

پست های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها