?بانک شماره موبایل بر اساس اپراتور ها – 1403

خرید بانک شماره موبایل بر اساس اپراتورها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی هدفمند است. این بانک‌ها با دسته‌بندی شماره‌های موبایل بر اساس اپراتورهای مختلف نظیر همراه اول و ایرانسل، به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا مخاطبان خود را به‌طور دقیق‌تری هدف‌گذاری کنند. این دسته‌بندی نه‌تنها دقت بالاتری در ارسال پیام‌های تبلیغاتی فراهم می‌کند، بلکه با افزایش بازدهی کمپین‌های بازاریابی، به کاهش هزینه‌ها نیز منجر می‌شود.

روش جمع‌آوری شماره سامانه ایده‌کاو
کیفیت بانک شماره موبایل با کیفیت ترین بانک بر أساس روش ساخت
امکان تست رایگان بله، با ما تماس بگیرید
شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷

سامانه ایده‌کاو با بهره‌گیری از داده‌های تلگرامی، بانک شماره موبایل بر اساس اپراتورها را با دقت و کیفیت بالا ارائه می‌دهد. این بانک شامل شماره‌هایی است که به تفکیک اپراتورها و پیش‌شماره‌ها دسته‌بندی شده‌اند. برای مثال، اگر به دنبال شماره‌های همراه اول با پیش‌شماره 0912 هستید، ایده‌کاو لیستی از این شماره‌ها را به همراه اطلاعات تکمیلی نظیر نام و نام خانوادگی کاربران تلگرام ارائه می‌دهد. همچنین، امکان افزودن این شماره‌ها به گروه‌های تلگرامی شما نیز وجود دارد که می‌تواند اثربخشی تبلیغات را بهبود بخشد.

در ایده‌کاو بانک شماره موبایل مشاغل مورد نیاز من رو دارید؟

شما هر کسب‌وکاری دارید بانک شماره موبایل رایگان از مشتریاتون رو براتون ارسال می‌کنیم. اگر سوال شما این هست که چگونه بانک موبایل و یا بانک موبایل مورد نیاز شما رو فراهم می‌کنیم لطفا توضیحاتی که در ادامه می‌آورم رو ملاحظه فرمایید.

آزمایشگاه یادگیری ماشین دانشگاه یزد از سال ۱۳۹۵ به مدت چند سال به بررسی و رصد گروه‌های تلگرامی در اینترنت پرداخته است. تا به امروز، بیش از 2 میلیون و 500 هزار گروه تلگرامی در حوزه‌های گوناگون شناسایی و ثبت شده‌اند. این گروه‌ها شامل اصناف، کسب‌وکارها، مشاغل مختلف، شهرها و استان‌های مختلف در ایران هستند. ایده‌کاو به عنوان یک منبع ارزشمند اطلاعات، این امکان را فراهم کرده که با انتخاب گروه‌های مورد نظر و افزودن آنها به سبد خرید، بانک شماره موبایل اعضای این گروه‌ها به عنوان یک منبع ارزشمند برای فعالیت‌های بازاریابی و ارتباط با مشتریان هدف برای کسب‌وکارها و اصناف مختلف در دسترس قرار گیرد.

اثربخشی بانک شماره موبایل بر اساس اپراتور ها

در سامانه بازاریابی ایده‌کاو (idekav.com)، از سال ۱۳۹۵ تاکنون در حال ارائه خدمات بازاریابی هدفمند در حوزه بانک شماره موبایل هدفمند هستیم. بانک شماره موبایل هدفمندی که در ایده‌کاو استخراج شده است، بواسطه رصدی هست که در تلگرام تاکنون انجام داده‌ایم.

تاکنون نزدیک به ۳ میلیون گروه تلگرامی و بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر در این گروه‌ها شناسایی شده‌است که بخش قابل توجهی از این عزیزان ایرانی هستند. در سامانه بازاریابی ایده‌کاو برای تهیه بانک شماره موبایل هدفمند بر اساس اپراتورها خدمات زیر را انجام می‌دهیم:

الف) چنانچه صرفا پیش شماره براساس اپراتو برای شما مهم باشد، فایل اکسلی برای شما ارسال می‌شود که ستون اول آن شماره موبایل و ستون‌های بعدی آن، نام و نام خانوادگی و نام کاربری کاربر مالک آن شماره در تلگرام هست. البته باید توجه داشت که نام و نام خاوادگی که در بانک موبایل ارسالی وجود دارد، براساس اطلاعات شناسنامه‌ای نیست و مبتنی بر نام و نام خانوادگی است که آن کاربر در تلگرام برای خود درنظر گرفته است.

مثلا شما اعلام می‌فرمایید که بانک شماره موبایل براساس اپراتور همراه اول با پیش شماره ۹۱۲۱۲۱ رو برای فعالیت‌های بازاریابی نیاز دارید. در بانک شماره موبایل بر اساس اپراتوری که برای شما ارسال می‌شود، همه شماره موبایل‌ها با ۰۹۱۲۱۲۱ شروع می‌شوند و علاوه بر شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و نام کاربر کاربر مالک آن شماره موبایل در تلگرام، آورده می‌شود.

ب) خدمت دیگری که بانک شماره موبایل بر اساس اپراتورها (بانک شماره موبایل بر اساس پیش شماره موبایل) ارائه می‌دهیم، می‌‌توانیم افرادی که پیش‌شماره‌های مشخصی دارند و مثلا طی یک هفته گذشته در تلگرام آنلاین بوده‌اند را به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم.

مثلا چنانچه شما در شمال کشور مشاور املاک هستید و تهرانی‌های با پیش شماره ۱ از ۹۱۲ برایتان مشتریان جذابی باشند، ما در ایده‌کاو علاوه بر اینکه می‌توانیم بانک شماره موبایل بر اساس اپراتور همراه اول تهران (۹۱۲) با پیش‌شماره ۱ (یعنی شماره موبایل‌هایی که با ۹۱۲۱ شروع می‌شوند) رو برایتان ارسال کنیم، می‌توانیم افرادی که شماره موبایل آنها با ۹۱۲۱ شروع می‌شود رو به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم. در این خدمت چناچه شما در تلگرام فعال باشید و محتوهای خوبی را در کانال یا گروه خود قرار می‌دهیم، اثربخشی بالایی دارد.

ج) چنانچه علاوه‌بر بانک شماره موبایل براساس اپراتور، شغل و یا صنف افرادی که در بانک شماره موبایل بر اساس اپراتورها هستند نیز برایتان اهمیت داشته باشد، می‌توانیم در بانک شماره موبایل بر اساس شغل، بر اساس اپراتورها نیز بانک موبایل ارسالی را فیلتر کنیم.

مثلا شما به دنبال افرادی هستید که در صنعت ساختمان فعال هستند. این عزیزان می‌توانند سازندگان ساختمان یا فروشندگان مصالح ساختمانی و یا دیگر افرادی باشند که در حوزه صنعت ساختمان خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. ابتدا ما لیستی از گروه‌های تلگرامی رو برایتان ارسال میکنیم که در حوزه صنعت ساختمان هستند. شما لیست این گروه‌ها رو بررسی می‌کنید و در نهایت پس از تایید شما، شماره موبایل افرادی که در این گروه‌های بوده‌اند و یا الان هستند و مثلا شماره موبایل آنها با ۹۱۲ شروع می‌شود (شماره موبایل آنها متعلق به اپراتور همراه اول هست) رو در قالب فایل اکسل برایتان ارسال می‌کنیم.

باز هم مشابه توضیحاتی که در بند قبل آورده شد، می‌توانیم به جای اینکه بانک موبایل این عزیزان رو برایتان ارسال کنیم، این افراد رو به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم.

جهت دریافت بانک موبایل سمپل و رایگان لطفا به شماره ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷ در تلگرام پیام ارسال فرمایید و یا در صورت هرگونه پرسش و یا ابهامی با شماره‌های ۰۳۵۳۱۲۳۲۳۶۰ و یا ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷ تماس بگیرید.

جدیدترین مقالات بانک شماره موبایل بر اساس اپراتور ها

اطلاعات مشاغل استان قزوین

دانلود بانک موبایل قزوین (همراه‌اول+ ایرانسل)

دانلود رایگان بانک شماره تلفن های ایرانسل - ایده کتو

دانلود رایگان بانک شماره تلفن های ایرانسل

دانلود بانک شماره همراه اول

دانلود بانک شماره همراه اول