?بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت – 1403

در دنیای پررقابت امروز، هدف‌گیری دقیق و هوشمندانه در بازاریابی بسیار اهمیت دارد. یکی از روش‌های موثر برای رسیدن به این هدف، استفاده از بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت است. با خرید بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت، می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی خود را به‌طور هدفمند به مردان و زنان ارسال کرده و بازدهی کمپین‌های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

روش جمع‌آوری شماره سامانه ایده‌کاو
کیفیت بانک شماره موبایل با کیفیت ترین بانک بر أساس روش ساخت
امکان تست رایگان بله، با ما تماس بگیرید
شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷

با دسترسی به بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت، می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی خود را به گروه‌های هدف مشخص ارسال کنید. این کار باعث می‌شود تا پیام‌های شما بیشتر مورد توجه قرار گرفته و احتمال تبدیل کاربران به مشتریان واقعی افزایش یابد. با خرید بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت، هزینه‌های تبلیغاتی شما بهینه‌تر خواهد شد. به جای ارسال پیام به تمامی افراد، می‌توانید فقط به کسانی پیام ارسال کنید که به احتمال زیاد به محصولات یا خدمات شما علاقه‌مند هستند. این کار نه تنها هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد، بلکه بازدهی تبلیغات را نیز افزایش می‌دهد.

در ایده‌کاو بانک شماره موبایل مشاغل مورد نیاز من رو دارید؟

شما هر کسب‌وکاری دارید بانک شماره موبایل رایگان از مشتریاتون رو براتون ارسال می‌کنیم. اگر سوال شما این هست که چگونه بانک موبایل و یا بانک موبایل مورد نیاز شما رو فراهم می‌کنیم لطفا توضیحاتی که در ادامه می‌آورم رو ملاحظه فرمایید.

آزمایشگاه یادگیری ماشین دانشگاه یزد از سال ۱۳۹۵ به مدت چند سال به بررسی و رصد گروه‌های تلگرامی در اینترنت پرداخته است. تا به امروز، بیش از 2 میلیون و 500 هزار گروه تلگرامی در حوزه‌های گوناگون شناسایی و ثبت شده‌اند. این گروه‌ها شامل اصناف، کسب‌وکارها، مشاغل مختلف، شهرها و استان‌های مختلف در ایران هستند. ایده‌کاو به عنوان یک منبع ارزشمند اطلاعات، این امکان را فراهم کرده که با انتخاب گروه‌های مورد نظر و افزودن آنها به سبد خرید، بانک شماره موبایل اعضای این گروه‌ها به عنوان یک منبع ارزشمند برای فعالیت‌های بازاریابی و ارتباط با مشتریان هدف برای کسب‌وکارها و اصناف مختلف در دسترس قرار گیرد.

اثربخشی بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت

در صفحات پست‌های مختلفی در ایده‌کاو توضیح داده شده است که اولا چگونه می‌توانیم بانک موبایل رو با حالت‌هاب مختلف (بر اساس اپراتور تلفن همراه و یا مشاغل، اصناف و کسب‌وکارهای مختلف)، برایتان تهیه و ارسال کنیم. پیشنهاد می‌کنم برای مشاهده لیست مشاغل و اصناف مختلفی که امکان تهیه بانک موبایل آنها مقدور هست به آدرس   marketing.idekav.com/blogدر سایت مراجعه فرمایید.

در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانیم بانک‌های اطلاعاتی و شماره‌موبایل‌هایی که امکان ارسال آنها وجود دارد را بر اساس جنسیت تفکیک کنیم و عملا بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت رو کاملا هدفمند و براساس نیاز اطلاعاتی شما ارائه دهیم.

همانگونه که در پست‌های دیگر نیز توضیح داده شده است، از سال ۱۳۹۵ تاکنون در حال رصد تلگرام هستیم. تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون کابر تلگرامی (ایرانی و غیر ایرانی) را شناسایی کرده‌ایم که با درصد بالایی آن دسته از کاربرانی که با سیم‌کارت‌هایی از اپراتورهای ایرانی در تلگرام ثبت نام کرده‌اند را می‌توانیم بانک اطلاعاتی و شماره موبایل آنها را ارسال کنیم.

روش اول) بسیاری از کاربران در قسمت نام و یا نام کاربری خود به نام خودشون (چه به صورت فارسی یا انگلیسی) اشاره کرده‌اند. مثلا چنانچه فردی در تلگرام در بخشی از نامش کلمه Sara‌ یا سارا و یا در بخشی از نام کاربریش کلمه sara وجود داشته باشد، با احتمال بسیار زیادی آن فرد خانم هست. به همین ترتیب چنانچه بخشی از نام یا نام کاربری فردی در تلگرام شامل کلمه morteza و یا مرتضی باشد، به احتمال بسیار بالایی آن فرد آقا می‌باشد.

با بهره‌گیری از این رویکرد، مثلا زمانی که شما درخواست می‌دهید که بانک اطاعاتی خانم‌های تهرانی رو می‌خواهم، فایل اکسلی از اطلاعاتی مانند شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و نام کاربری افرادی برایتان ارسال می‌شود که اسامی زنامه (مانند سارا، زهرا، مینا و …) در مشخصات تلگرامی آنها وجود داشته باشد.

روش دوم) بسیاری از گروه‌های تلگرامی که در ایده‌کاو شناسایی شده‌اند،

جدیدترین مقالات بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت

بانک شماره موبایل زنان

بانک شماره موبایل زنان [رایگان]

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های پوشاک مردانه

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های پوشاک مردانه کشور

بانک موبایل سالن های زیبایی و آرایشی

بانک موبایل آرایشگاه های زنانه