بانک اطلاعات دندانپزشکان

بانک شماره موبایل دندانپزشکان در سال های اخیر به  یکی از بهترین اسباب تبلیغات موثر  تبدیل شده است، به طوری که میبینیم مشاغلی که با صنف دندانپزشکان در ارتباط می باشند از این بانک جهت برقراری ارتباط وسیع تر و موثرتر با دندانپزشکان به خوبی استفاده می نمایند.  ایده کاو در همین راستا جهت افزایش کارایی بانک شماره موبایل دندانپزشکان همواره سعی می کند شماره های بانک اطلاعاتی خود را به روز نماید تا این بانک یک بانک جامع و معتبر باشد.

کسب و کارها  باید بتوانند به این شماره ها پیامک تبلیغاتی ارسال نموده و اطلاعاتی را که می خواهند با آنان به اشتراک بگذارند تا نظر مشتری خود را جلب نمایند. این شماره موبایل ها هستند که راه ارتباطی شده و ارتباطات بعدی را جهت معرفی خدمات و کالا شکل می دهند.

شرکتهای دارویی و تجهیزات دندانپزشکی با کمک شماره تلفن های دندانپزشکان به راحتی گروه ها و کانال های تلگرامی تشکیل می دهند تا علاوه بر خرید ممبر گروه، همراه با  اس ام اس مارکتینگ تبلیغات گسترده ای انجام دهند.

راهنمای استفاده از سامانه

چگونه بانک شماره موبایل دندانپزشکان را برای بازاریابی داشته باشم؟

بانک شماره موبایل دندانپزشکان کمک می کند یک شرکت پخش دارویی و بهداشتی یا یک شرکت تجهیزاتی به اندازه تک تک شماره های موجود در بانک مشتری داشته باشند؛ زیرا اکنون با شماره های معتبری که در اختیار دارند می توانند ارتباطی مستقیم با دندانپزشک برقرار کرده و کالاهای خود را جایگزین کالاهای رقبا نمایند.

دریافت رایگان 80 شماره تلفن هدفمند

در این ویدئو آموزش داده می‌شود که چگونه می‌توانید از سایت idekav.com، تلفن و مشخصات تلگرامی (نام و نام خانوادگی و نام کاربری) مربوط به 80 نفر از مشتریانتان را رایگان دریافت کنید.

ویژگی های sms مارکتینگ

بازاریابی پیامکی هدفمند شگفت‌انگیز ترین کانال تبلیغاتی

نرخ تبدیل بالا

به این معنی که مخاطب هدف شما طبق آمار های موجود بیش از ۹۰ درصد از کاربران پیام شما را مطالعه می‌کند که در صورت رعایت نکات  بازاریابی پیامکی می‌تواند اثر بخشی فوق العاده‌ای داشته باشد.

دسترسی سریع

تعداد افرادی که پیامک های دریافتی خود را مشاهده می کنند بالای نود درصد برآورد می شود.بنابراین میزان دسترسی مخاطبان در اس ام اس مارکتینگ بیش از ایمیل مارکتینگ است

انتخاب جامعه هدف

با انتخاب دقیق جامعه هدف از بین دسته بندی های استانی، صنفی، تحصیلات و موارد دیگر اثربخشی سیستم تبلیغاتی پیامکی را بهبود می بخشیم.

ارسال پیامک‌جذاب

امکان ارسال پیام های تبلیغاتی کوتاه، کاربردی و موثر در اس ام اس مارکتینگ وجود دارد. شما می توانید با تنظیم متن کوتاه و ارسال سریع به مخاطبان بازخورد قابل قبولی داشته باشید.

مقبولیت در بین‌کاربران

پیامک یک ابزار خوب برای ارتباط و ترغیب‌مشتری است. شما می‌توانید در پیامک خود از مشتری چیزهای مختلفی بخواهید و مطمئن باشید که این پیامک بازخورد خوبی خواهدداشت.

انواع روش های بازاریابی تلفنی

بازاریابی پیامکی یمی از ارزشمند ترین روش های تبلیغاتی است که در عین حال در صورت انجام صحیح بازخورد بالایی حاصل می‌شود.

ارسال پیامک انبوه بدون استراتژی و به تکرار یکی از بزرگترین اشتبا افراد و بیزینس ها در این نوع تبلیغات است که در بعضی موارد باعث تنفر از یک برندخاص می‌شود.در اس‌ام‌اس مارکتینگ شناخت جامعه هدف  و خلق ارزش برای مشتری بسیار اهمیت دارد.

بازاریابی تلفنی از قدیمی‌ترین روش های بازاریابی است که از زمان اختراع تلفن بوجود آمده است. انجام این نوع بازاریابی در عین اثر گذاری بی‌نظیر نیازمند دقت بالا،مطالعه و شناخت مشتری و استراتژی مناسب است. حتما برای تاثیر گذاری این روش با افراد با تجربه در این زمینه صحبت کنید.

در چندین سال اخیر استفاده از پیام صوتی توسط سازمان ها رشد چشم گیری داشته است. در این روش شما صدای ضبط شده را برای جامعه هدف خود با تماس به انها پخش می‌کنید. در نظر داشته باشید که تبلیغات شما منجر به مزاحمت مشتری نشود.

در پیام صوتی دو طرفه بعد از اتمام فایل صوتی این امکان فراهم شده تا با فشردن اعداد بتوان به بخش های مختلف دسترسی داشت و به سادگی با کارشناس مورد نظر ارتباط برقرار کرد.این ویژگی منحصر به فرد باعث می‌شود تا افراد علاقه‌مند به خدمات شما در همان لحظه تصمیم خرید خود را قطعی کنند.

بازاریابی در واتساپ از زمان فیلترینگ و کم رنگ شدن خرید ممبر واقعی تلگرام مورد توجه گرفت. سامانه کاوالا امکانی فراهم نموده تا مشاغل  افراد علاقمنه به کسب‌و‌کار خود رابیابند.برای ارسال پیام به این افردا در واتساپ نیازی به ذخیره انها در لیست مخاطبین گوشی نیست و با استفاده از لینکی که در اختیارتان قرار می‌دهیم میتوانید به اسانی این کار را انجام دهید.

نمونه لینک دریافتی: https://wa.me/989010415280

اثربخشی بازاریابی پیامکی با بانک شماره موبایل دندانپزشکان 

بانک شماره موبایل دندانپزشکان در چند  راستا در کنار سایر مزایای خود توانسته است به کسب و کارها کمک کند در تبلیغات به صورت جامع تری عمل نموده و در حقیقت یک پلن بازاریابی قوی بچینند.

این شماره های همراه واقعی بوده و به روز می باشند، بانک به طور مداوم با اضافه نمودن شماره های جدید در حال توسعه بوده و با بروز رسانی منظم، همچنان معتبر باقی می ماند؛ لذا مشتری که می تواند یک دندان پزشک باشد و یا یک شرکت و یا جامعه آموزشی به تعداد بسیار زیادی شماره دندانپزشک دسترسی دارد  که می تواند با تبلیغات تلفنی و بازاریابی پیامکی شروع کرده و  آنان را به عنوان ممبر واقعی تلگرام در کانال ها و گروه های خود عضو نماید.

می تواند از آنها آدرس ایمیل دریافت نموده و تبلیغات ایمیلی نیز برایشان ارسال کند.  می تواند با اس ام اس برای آنان آخرین اخبار و اطلاعات را ارسال نماید، نظرسنجی  به راه انداخته و دندانپزشکان را با خود همراه کند. روش های گفته شده تنها نمونه ای از کاربردهای  بانک شماره موبایل می باشد. شرکت های تبلیغاتی از چنین فرصتی استفاده نموده و با دندانپزشکان تماس گرفته و تبلیغات آنان را قبول می کنند.

مراکز آموزشی و مجلات تخصصی از طریق این شماره تماس ها افراد متخصص دندانپزشکی را در گرد هم آیی و همایشها دور هم جمع می کنند و تجربیات آنان را به اطلاع بقیه می رسانند.

توضیحات تکمیلی بانک اطلاعاتی شماره موبایل 

باوجود امکان ارسال پیامک منطقه‌ای، ایده‌کاو چه مزیتی نسبت به پنل‌ها دارد؟

آیا می‌توان به جای ارسال پیامک به اعضای گروه‌های تلگرامی، با آنها تماس گرفت؟

خدمات ایده‌کاو برای مشتریان املاک

افزایش فروش مصالح فروشان

خدمات فروش ایده کاو برای دندانپزشکان

چگونه این شماره ها بدست آمده است؟

ثبت سفارش 

برای اطلاع از بقیه خدمات سامانه کاوالا کلیک کنید.