بانک شماره موبایل تلگرام

بانک شماره موبایل تلگرام

بانک موبایل تلگرام مفهومی بسیار جذابی است که می‌توان از اطلاعات بسیار مفیدی که در تلگرام وجود دارد استفاده کرد و در پیام‌رسان‌های دیگری مانند واتساپ که بر اساس شماره تلفن هستند، فعالیت‌های بازاریابی را ادامه داد. برای اینکه متوجه شوید که ما در ایده‌کاو، چگونه بانک شماره موبایل تلگرامی را ارائه می‌دهیم، لطفا بخش‌های مختلف این مقاله را دنبال نمایید و در صورت هر ابهامی، با ما تماس بگیرید.

راهکار اول: بانک شماره موبایل اعضای گروه‌های تلگرامی

در ایده‌کاو از سال 1395 تاکنون، بیش از 2 میلیون گروه تلگرامی شناسایی شده است که این گروه‌های تلگرامی، بسیار گسترده هستند. لذا سلایق، مشاغل و افراد با علاقه‌مندی‌های مختلف در گروه‌های تلگرامی مشخصی گرد آمده اند. برای هر شغل یا علاقمندی که تصور می‌کنید، می‌توانید با جستجو در ایده‌کاو، گروه‌های مرتبط با بیابید. جستجو کردن در ایده‌کاو، مشابه گوگل هست و کافی هست موضوعی که دنبال آن هستید را جستجو بزنید تا گروه‌های تلگرامی مرتبط را بیابید.

پس یافتن گروه‌ها در ایده‌کاو، می‌توانید آنها را به سبد خرید اضافه کنید و سپس با آموزش‌هایی که در بخش‌های بعدی همین مقاله آمده است، بانک موبایل اعضای آنها را دانلود نمایید.

راهکار دوم: بانک موبایل مدیران کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی

در ایده‌کاو تاکنون بیش از 2 میلیون گروه و 4 میلیون کانال شناسایی شده است. امکان دارد مثلا شما دنبال شماره موبایل کارخانه‌دارها بگردید. ما به نیابت از شما، جستجو می‌زنیم و در میان این 6 میلیون گروه و کانال تلگرامی، انها را میابیم که در نام انها کلمه کارخانه وجود داشته باشد.

با درخواست شما، بانک شماره موبایل مدیران این کانال‌ها و گروه‌های مرتبط با درخواست شما، با اطلاعات تکمیلی به صورت فایل اکسل برایتان ارسال می‌شود.

راهکار سوم: بانک موبایل افراد، با توجه به نام و نام خانوادگی و نام کاربری آنها در تلگرام

در ایده‌کاو، نزدیک به 200 میلیون کاربر در تلگرام شناسایی شده است. مثلا امکان دارد شما به دنبال بانک موبایل وکلای دادگستری باشید. ما در میان این 200 میلیون کاربر تلگرامی جستجو می‌زنیم و مثلا آنهایی را می‌یابیم که در نام آنها عبارت “وکیل پایه یک” آمده است. فایل اکسلی که شامل این بانک موبایل باشد، با درخواست شما برایتان ارسال می‌شود.

چگونه می‌توانم همین الان بانک شماره موبایل اعضای گروه‌های تلگرامی را  دانلود کنم؟

این امکان وجود دارد تا بانک موبایل اعضای قبلی و فعلی این گروه‌ها رو دانلود کنید.

روش بسیار آسان است. لطفا ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. تمام نکات لازم در ویدئو آمده است. در صورت هر مشکل یا ابهامی، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

چگونه می‌توانم به بانک شماره موبایل تلگرام در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

ابزار و روش انجام این کار را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انجام کار  ساده است. در ویدئوی زیر نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) آموزش داده شده است. پیشنهاد می کنم تا انتها مشاهده  فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

در ویدئویی که در بالا مشاهده می‌کنید، نکات و مواردی  آورده شده که می‌توانید آن را در مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مشاهده کنید. توضیه می‌کنم ویدئوی بالا و این مقاله رو مشاهده فرمایید و تا لحظاتی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید.

لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر  آورده شده است.

در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ جزئیات تکمیلی آن را می‌توانید مشاهده فرمایید.

چگونه می‌توانید بانک شماره موبایل تلگرام را به گروه تلگرامی من اضافه کنید؟

می‌توانیم علاوه بر اینکه بانک موبایل اعضا گروه‌های تلگرامی را برایتان ارسال کنیم، اعضای انلاین این گروه‌ها رو به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم.

در صورتیکه در تلگرام فعال هستید، این روش بسیار اثربخش می‌باشد. لطفا ویدئوی زیر را ملاحظه فرمایید:

 

همچنین توضیحات تکمیلی درباره ممبر کاملا هدفمند تلگرام، در صفحه خرید ممبر واقعی تلگرام آورده شده است.

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پر استفاده ترین خدمات

دیگر مقالات حوزه ممبر تلگرام هدفمند سامانه ایده‌کاو:

  1. خرید ممبر
  2. خرید ممبر گروه تلگرام
  3. خرید ممبر واقعی

پست های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها