بانک شماره موبایل آمریکایی ها

بانک شماره موبایل آمریکایی ها

احتمالا کسب‌وکاری دارید که شاید شماره موبایل آمریکایی‌ها برایتان بسیار ارزشمند باشد. در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه در سامانه بازاریابی ایده‌کاو، بانک موبایل آمریکایی‌ها قابل استخراج هست. توصیه می‌کنم تا ادامه مقاله همراه ما باشید و هرگونه پرسش وابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

چگونه بانک شماره موبایل آمریکایی‌ها در ایده‌کاو استخراج شده است؟

در ایده‌کاو (idekav.com)، از سال 1395 در حال رصد تلگرام هستیم. تاکنون بیش از 2 میلیون گروه‌ تلگرامی شناسایی شده است که این گروه‌ها در حوزه‌های مختلف می‌باشد. اعضای بسیاری در این گروه‌ها از کشورهای مختلف و همچنین آمریکا هستند که در تنظیمات تلگرام تنظیم کرده‌اند که دیگران بتوانند شماره موبایل آنها رو مشاهده کنند. قاعدتا افرادی که تنظیم کرده‌اند که شماره موبایل آنها قابل رویت باشد، کسب‌وکاری دارند که تمایل دارند دیگران بتوانند به سادگی با آنها تماس بگیرند.

در ایده‌کاو می‌توانیم بانک موبایل افرادی که با پیش‌شماره ۱+ هستند و یا هر پیش‌شماره دیگری رو برای فعالیت‌های بازاریابی در اختیارتان قرار دهیم. مسلما پرسش و ابهامات زیادی در این رابطه مطرح می‌شود. پیشنهاد می‌کنم با ما تماس بگیرید.


دانلود رایگان بانک شماره موبایل آمریکایی ها

آیا می‌توانم به بانک شماره موبایل آمریکایی‌ها در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، ابزار و روش ارسال پیام به گروه‌های واتساپ به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کار با استفاده از نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) قابل انجام است. برای دریافت آموزش و دستورالعمل‌های ارسال پیام انبوه به گروه‌های واتساپ، می‌توانید ویدئوی مربوط را تماشا کنید. اگر سوال یا ابهامی دارید، می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

 

 

در ویدئوی بالا، جزئیاتی  آورده شده که می‌توانید آن را در مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مشاهده کنید. پیشنهاد می‌شود ویدئوی بالا و این مقاله رو مشاهده فرمایید تا دقایقی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید.

لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر  آورده شده است.

در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ جزئیات تکمیلی آن را می‌توانید مشاهده فرمایید.

 

بانک شماره موبایل آمریکایی ها

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پر استفاده ترین خدمات

پست های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها