?کامل‌ترین بانک اطلاعات بر اساس شغل – 1403

چنانچه به دنبال آن هستی تا بانک اطلاعاتی جامعی داشته باشی تا بر اساس شغل مورد نظرت شامل شماره موبایل، نام و نام خانودگی و … باشد، پیشنهاد می‌کنم حتما توضیحات زیر رو ملاحظه فرمایید.

ما در سامانه ایده‌کاو (idekav.com)‌ در دانشگاه یزد، تاکنون (خرداد ۱۴۰۳) نزدیک به سه میلیون گروه تلگرامی و بیش از شش میلیون کانال تلگرامی و بیش از دویست میلیون کاربر در تلگرام پیدا کرده‌ایم که با تلفیق و داده‌کاوی از این اطلاعات بانک اطلاعات شامل شماره موبایل، نام و دیگر اطلاعات رو خدمتتون ارسال می‌کنیم.

روش جمع‌آوری شماره سامانه ایده‌کاو
کیفیت بانک شماره موبایل با کیفیت ترین بانک بر أساس روش ساخت
امکان تست رایگان بله، با ما تماس بگیرید
شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷

در ایده‌کاو بانک اطلاعات بر اساس شغل مورد نیاز من رو دارید؟

شما هر کسب‌وکاری دارید بانک شماره موبایل رایگان از مشتریاتون رو براتون ارسال می‌کنیم. اگر سوال شما این هست که چگونه بانک موبایل و یا بانک موبایل مورد نیاز شما رو فراهم می‌کنیم لطفا توضیحاتی که در ادامه می‌آورم رو ملاحظه فرمایید.

در دنیای امروز، داشتن دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع در مورد مشاغل مختلف می‌تواند تفاوت بزرگی در موفقیت کسب و کارها ایجاد کند. خرید بانک اطلاعات بر اساس شغل به شما این امکان را می‌دهد که به طور هدفمند به اطلاعات دسترسی پیدا کنید و استراتژی‌های بازاریابی خود را بر اساس داده‌های دقیق و معتبر تنظیم کنید.

اثربخشی بانک اطلاعات بر اساس شغل

روش استخراج این بانک اطلاعاتی که مورد نیاز شما باشد، می‌تواند بر اساس یکی از گام‌های زیر و یا تلفیقی از آنها باشد. ممنون می‌شم این توضیحات رو ملاحظه فرمایید و در صورت هر پرسش و یا ابهامی، با شماره تلفن‌های ۰۳۵۳۱۲۳۲۳۶۰ و یا ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷ تماس بگیرید.

گام اول) در بسیاری از موارد، از شغلی که به دنبال بانک موبایل آن هستیم، گروه‌های تلگرامی بسیار وجود دارد. مثلا به دنبال رانندگان کامیون و تریلی هستیم و گروه‌های تلگرامی بسیار زیادی در سامانه بازاریابی ایده‌کاو شناسایی شده است که عزیزان راننده کامیون و تریلی در آن گروه‌ها عضو هستند که می‌توانیم شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و نام کاربری اعضای این گروه‌ها رو براتون ارسال کنیم.

مثلا برای بانک موبایل رانندگان کامیون و تریلی (رانندگان ماشین‌های سنگین یا رانندگان جاده)، لطفا لینک زیر رو ملاحظه فرمایید:

http://idekav.com/idekav/recommend/association?id=35467

در این لینک نشان داده می‌شود که عزیزانی که در این بانک موبایل هستند اطلاعات عضویت آنها از چه گروه‌هایی استخراج شده است:

  • رانندگان کامیون، تریلی و خاور
  • اعلام بار سراسری(اصل)
  • تلاشگران جاده ۱
  • اعلام بار استان ی زد
  • اعلام بار تهران (اصل)
  • اعلام بار سراسری
  • اعلام بار تهران
  • و …

با درخواست و انتخاب شما بانک موبایل اعضای فعلی و قبلی این گروه‌ها رو خدمتتون ارسال می‌کنیم.

البته باز هم تاکید می‌کنم که مثال رانندگان کامیون و تریلی، مثالی از میان انبوهی از شغل‌هایی هست که در سامانه ایده‌کاو می‌توان مشابه همین روش بانک اطلاعاتی آنها شامل شماره موبایل و نام و … را بدست اورد.

گام دوم) فرض کنیم که مثلا شما فروشنده پارچه هستید و به دنبال مزون‌های و تولید‌های لباس می‌گردید. غیر از بانک اطلاعاتی که مشابه با گام اول می‌توانیم بدست آوریم (بانک اطلاعات از اعضای گروه‌هایی مانند همفکری مزون‌داران)، می‌توانیم در میان سه میلیون گروه و شش میلیون کانال تلگرامی جستجو بزنیم و ادمین‌های کانال‌ها و گروه‌هایی رو پیدا کنیم که در عنوان کانال یا گروه آنها مثلا کلمه مزون (و یا هر کلمه‌ای که به شغل مورد نظر شما مرتبط باشد) آمده است. در این مرحله، بانک اطلاعاتی شامل شماره موبایل، عنوان کانال/گروه، توضیحات کانال/گروه، لینک کانال/گروهی است که که مورد نظر شما (مثلا مزون)، در عنوان آنها وجود داشته است

گام سوم) شما بخشی از بانک موبایل مشتریان فعلیتون رو برای ما ارسال می‌کنید و ما به شما گزارشی می‌دهیم که نشان می‌دهد، افرادی که شماره موبایل آنها برای ما ارسال شده است، با همدیگر اکثرا در چه گروه‌های تلگرامی عضو هستند. گزارشی برایتان ارسال شده است رو بررسی می‌فرمایید و هر کدام از این گروه‌ها رو که انتخاب بفرمایید، بانک موبایل اعضای آن گروه‌ها برایتان ارسال می‌شود.

گزارشی که در این مرحله برایتان ارسال می‌شود، بسیار ارزشمند است. چراکه علاوه بر اینکه می‌توانید بانک موبایل دیگر اعضای گروه‌هایی که مشتریان شما اکثرا در آنها عضو هستند رو از ما دریافت کنید، می‌توانید در این گروه‌ها نیز عضو شوید.

گام چهارم) خیلی از عزیزان در تلگرام، شغلشون رو در بخش نام یا نام خانوادگی قرار می‌دهند. مثلا خیلی از وکیل‌های دادگستری (و بسیاری از شغل‌های دیگر) مثلا در نامشون در تلگرام نوشته‌اند “وکلیل دادگستری”. در این مرحله پس بانک موبایل مورد نظر شما رو بر اساس اطلاعات شغلی تهیه می‌کنیم که افراد در نام خودشون در تلگرام قرار داده‌اند.

گام پنجم) می‌توانیم علاوه بر اینکه بانک موبایل اطلاعات که بر اساس شغل هست رو برایتان ارسال کنیم (توضیحات در گام‌های اول تا چهارم)، می‌توانیم این عزیزان رو به گروه تلگرامی شما نیز اضافه کنیم

جدیدترین مقالات بانک اطلاعات بر اساس شغل

بانک موبایل معلمان

بانک شماره موبایل معلمان

لیست شماره موبایل برای تبلیغات

بانک شماره موبایل مشهد

بانک موبایل مشاغل مشهد رایگان

بانک موبایل مشاغل اتومبیل رایگان

بانک موبایل مشاغل اتومبیل رایگان

بانک موبایل مشاغل آرایشی بهداشتی رایگان

بانک موبایل مشاغل آرایشی بهداشتی رایگان

بانک شماره موبایل پزشکان رایگان

بانک شماره موبایل پزشکان رایگان

بانک موبایل مشاغل املاک رایگان

بانک اطلاعات شماره موبایل مشاوران املاک کشور

بانک موبایل مشاغل پوشاک رایگان

بانک موبایل مشاغل پوشاک رایگان

بانک موبایل مشاغل تبلیغات رایگان

بانک موبایل مشاغل تبلیغات رایگان

بانک موبایل مشاغل تجهیزات

بانک موبایل مشاغل تجهیزات

بانک موبایل مشاغل ارتباطات

بانک موبایل مشاغل ارتباطات

بانک موبایل مشاغل گردشگری

بانک موبایل مشاغل گردشگری

بانک موبایل مشاغل خدماتی

بانک موبایل مشاغل خدماتی

اطلاعات نمایندگی‌های بیمه

بانک موبایل نمایندگان بیمه

بانک موبایل وکلا

بانک موبایل وکلا

بانک موبایل مبل فروش‌ها

بانک موبایل مبل فروش‌ها

بانک موبایل تولیدکنندگان مبل

بانک موبایل تولیدکنندگان مبل

بانک موبایل فروشندگان پوشاک

بانک موبایل فروشندگان پوشاک

بانک موبایل شرکت‌های بازرگان

بانک موبایل شرکت های بازرگانی

بانک اطلاعات و موبایل عطاری‌ ها

بانک اطلاعات و موبایل عطاری‌ ها

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های کیف و کفش

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های کیف و کفش

بانک اطلاعات و موبایل فروشندگان اسباب بازی

بانک شماره موبایل فروشندگان اسباب بازی

بانک اطلاعات و موبایل فروشندگان لوازم تزئینی و دکوری

بانک اطلاعات و موبایل فروشندگان لوازم تزئینی و دکوری

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های پوشاک مردانه

بانک اطلاعات و موبایل فروشگاه های پوشاک مردانه کشور