بانک اطلاعات استان و شهر های ایران – آپدیت 1403

در سامانه بازاریابی ایده‌کاو، شما می‌توانید به‌صورت مستقیم به خرید بانک اطلاعات استان‌ها و شهرها اقدام کنید. این بانک اطلاعات شامل شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات کاربران است. ایده‌کاو این اطلاعات را بر اساس روش‌های پیشرفته جمع‌آوری و به‌روز می‌کند، تا از کیفیت و دقت بالایی برخوردار باشند. علاوه بر این، امکان تفکیک اطلاعات بر اساس جنسیت و استان نیز وجود دارد، که به شما کمک می‌کند تا به‌صورت هدفمندتر بازاریابی کنید.

روش جمع‌آوری شماره سامانه ایده‌کاو
کیفیت بانک شماره موبایل با کیفیت ترین بانک بر أساس روش ساخت
امکان تست رایگان بله، با ما تماس بگیرید
شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷

 

خرید بانک اطلاعات استان‌ها و شهرها از سامانه ایده‌کاو به شما این امکان را می‌دهد که به‌صورت دقیق و مؤثر به مشتریان هدف خود دسترسی پیدا کنید. این بانک اطلاعاتی از منابع معتبر و به‌روز تشکیل شده است و می‌تواند در بهبود استراتژی‌های بازاریابی شما نقش مهمی ایفا کند. همچنین، ایده‌کاو خدماتی مانند ارسال فایل اکسل اطلاعات و اضافه کردن کاربران به گروه‌های تلگرامی را نیز ارائه می‌دهد، که می‌تواند به افزایش تعاملات و بازدهی کسب‌وکار شما کمک کند.

ایجاد بانک اطلاعات استان و شهر ها در ایده‌کاو

شما هر کسب‌وکاری دارید بانک شماره موبایل رایگان از مشتریاتون رو براتون ارسال می‌کنیم. اگر سوال شما این هست که چگونه بانک موبایل و یا بانک موبایل مورد نیاز شما رو فراهم می‌کنیم لطفا توضیحاتی که در ویدئو داده شده است را مشاهده کنید.

بانک اطلاعات استان ها و شهر هایی که در سامانه ایده‌کاو ساخته می‌شود از نظر شیوه ایجاد و کارایی با بقیه اطلاعات ارزان و بی‌کفیت موجود در اینترنت قابل مقایسه نیست. ما قادر هستیم برای هر یک نفر از این لیست شناسنامه ای از کاربر به شما ارائه بدهیم. منظور از شناسنامه این‌است که کاربر در چه گروه هایی مرتبط شما و در چه زمانی عضو بوده است.

اثربخشی بانک شماره موبایل شهر های ایران

در سامانه ایده‌کاو (idekav.com)، از سال ۱۳۹۵ تاکنون در حال رصد تلگرام هست که تا کنون نزدیک به ۳ میلیون گروه و بیش از ۶ میلیون کانال تلگرامی رو شناسایی کرده‌ایم. بسیاری از گروه‌های شناسایی شده مرتبط با استان‌ها و شهرهای مختلف هستند.

اولین خدمتی که می‌تونیم در خصوص بانک اطلاعات استان‌ها و شهرها ارائه دهیم این هست که بر اساس پیش‌شماره موبایل بانک موبایل شامل شماره موبایل،‌ نام، نام خانوادگی و یکسری اطلاعات دیگر رو در قالب فایل اکسل خدمتتون ارسال کنیم. مثلا در قالب فایل اکسل اطلاعات عزیزانی رو خدمتتون ارسال کنیم که شماره موبایل آنها با ۹۱۲ یا ۹۱۲۱ شروع می‌شود.

دومین سرویسی که می‌تونیم ارائه دهیم این هست که بانک اطلاعاتی که بر اساس پیش‌شماره موبایل هست رو بر اساس جنسیت نیز تفکیک کنیم. مثلا شماره موبایل، نام و نام خانوادگی عزیزانی رو خدمتتون ارسال کنیم که شماره موبایل آنها با ۰۹۱۳ یا ۰۹۱۳۱۵ شروع می‌شود و زن نیز می‌باشند. زن بودن رو به این صورت تشخیص می‌دهیم که مثلا در نام آنها در تلگرام کلماتی مانند سارا، زهر، مینا و یا دیگر اسامی زنانه وجود دارد.

سومین خدمت این است که مثلا برای دریافت بانک اطلاعات اصفهانی‌ها، شماره موبایل، نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات اصفهانی‌های عزیز رو بواسطه عضویت آنها در گروه‌های تلگرامی اصفهانی‌ها خدمتتون ارسال شود. مثلا در فایل اکسل از اطلاعات اصفهانی‌ها، شماره موبایل و مشخصات عزیزانی خدمتتون ارسال می‌شود که در گروه‌های تلگرامی زیر عضو هستند:

 • گفتگوهای چهارباغی
 • دوستداران زاینده رود
 • دوستداران اماکن تاریخی اصفهان
 • نامه به شهرداری درباره‌ی چهارباغ عباسی
 • انجمن اصفهان فریاد
 • صدای مهندسین اصفهان
 • #کمپین_مخالفین_انتقال_آب_خزر_به_کویر
 • کمپین نجات باغ ایران چای اصفهان از تغییرکاربری و نابودی
 • خواندن اصفهان معاصر
 • هم‌اندیشی با گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان
 • و …

چهارمین سرویسی که در خصوص بانک اطلاعات استان‌ها و شهرها ارائه می‌دهیم آن است که می‌توانیم به جای آنکه فایل اکسل اطلاعات موبایل شامل اطلاعات بر اساس پیش‌شماره موبایل و یا عضویت در گروه‌های تلگرامی خاصی رو خدمتتون ارسال کنیم، عزیزانی که در این بانک اطلاعاتی هستند رو به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم.

پیشنهاد می‌کنم که برای آشنایی بهتر با خدماتی که در سامانه بازاریابی ایده‌کاو ارائه می‌دهیم، ویدئوی زیر رو مشاهده فرمایید و در صورت هر پرسش یا ابهامی با شماره تلفن‌های ۰۳۵۳۱۲۳۲۳۶۰ و ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷  تماس بگیرید و یا در تلگرام به ۰۹۱۲۱۴۰۰۲۳۷ پیام ارسال فرمایید.

جدیدترین مقالات بانک شماره موبایل 

بانک شماره تماس تهران - ایده کاو

دانلود بانک شماره موبایل تهران

دانلود رایگان بانک شماره موبایل شیراز

دانلود بانک رایگان شماره موبایل شیراز

بانک اطلاعات مشاغل جزیره کیش

بانک اطلاعات مشاغل جزیره کیش

اطلاعات مشاغل استان گلستان

اطلاعات مشاغل استان گلستان

اطلاعات مشاغل استان کردستان

اطلاعات مشاغل استان کردستان

اطلاعات مشاغل استان آذربایجان غربی

اطلاعات مشاغل استان آذربایجان غربی

چهارمحال و بختیاری

اطلاعات مشاغل استان چهارمحال و بختیاری

اطلاعات مشاغل استان آذربایجان شرقی

اطلاعات مشاغل استان آذربایجان شرقی

اطلاعات مشاغل استان یزد

اطلاعات مشاغل استان یزد

بانک شماره موبایل کرمان - ایده کاو

بانک شماره موبایل کرمان

اطلاعات مشاغل استان خوزستان

اطلاعات مشاغل استان خوزستان

بانک شماره موبایل کرمانشاه - ایده کاو

بانک شماره موبایل کرمانشاه

اطلاعات مشاغل استان اردبیل

بانک موبایل اردبیل

اطلاعات مشاغل استان قم

اطلاعات مشاغل استان قم

بانک شماره موبایل استان البرز

بانک موبایل استان البرز

بانک شماره موبایل استان هرمزگان - ایده کاو

بانک شماره موبایل استان هرمزگان

بانک شماره موبایل استان مرکزی

بانک شماره موبایل استان مرکزی

بانک شماره موبایل رشت - ایده کاو

بانک شماره موبایل رشت

بانک شماره موبایل خرم آباد

بانک شماره موبایل خرم آباد

بانک شماره موبایل چابهار

بانک شماره موبایل چابهار