بانک شماره موبایل پزشکان

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی اگرچه یکی از روش‌های قدیمی برای بازاریابی است اما هنوز هم کاربردها ی خوب و تاثیرات مثبتی برای برخی از کسب و کارها دارد. یکی از صنف‌های مهم که درخواست برای فرستادن پیام به شماره آن‌ها زیاد است، صنف پزشکان است.
بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان یا دیگر اطلاعات این گروه ممکن است در طی سال‌ها تغییر کند به همین دلیل شما باید اطلاعات خوبی درباره مشخصات پزشکانی که قصد ارسال پیامک را دارید، داشته باشید. لازمه بدانید بازاریابی پیامکی بدون استراتژی و حتی هدف اشتباه می‌تواند تاثیر منفی بر روی کسب و کار شما داشته باشد.
پس بهترین گزینه تهیه یک بانک شماره موبایل از پزشکان کل کشور یا حتی شهر مورد نظرتان است. دسترسی پیدا کردن به این اطلاعات شاید تا چند دهه گذشته کار سختی بود اما با تلاش‌های فراوارن تیم بازاریابی ایده‌کاو این مجموعه توانسته فهرستی از اطلاعات به روز کامل پزشکان کل کشور بر اساس تخصص‌ها و رشته‌های مختلفی که وجود دارد، جمع آوری کند.

دریافت رایگان بانک موبایل پزشکان

در این ویدئو آموزش داده می‌شود که چگونه می‌توانید از سایت idekav.com، تلفن و مشخصات تلگرامی (نام و نام خانوادگی و نام کاربری) مربوط به 133 نفر از مشتریانتان را رایگان دریافت کنید.

چگونه در سامانه ایده‌کاو بانک اطلاعات پزشکان استخراج می‌شود؟

اگر شما در زمینه فروش تجهیزات پزشکی یا خدمات پزشکی فعالیت می‌کنید و به دنبال جذب مشتری هستید، با خرید فهرست بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان می‌توانید در زمینه بازاریابی پیامکی گام مثبتی بردارید.

ویژگی های sms مارکتینگ

بازاریابی پیامکی هدفمند با بانک شماره تلفن پزشکان

نرخ تبدیل بالا

به این معنی که مخاطب هدف شما طبق آمار های موجود بیش از ۹۰ درصد از کاربران پیام شما را مطالعه می‌کند که در صورت رعایت نکات  بازاریابی پیامکی می‌تواند اثر بخشی فوق العاده‌ای داشته باشد.

دسترسی سریع

تعداد افرادی که پیامک های دریافتی خود را مشاهده می کنند بالای نود درصد برآورد می شود.بنابراین میزان دسترسی مخاطبان در اس ام اس مارکتینگ بیش از ایمیل مارکتینگ است

انتخاب جامعه هدف

با انتخاب دقیق جامعه هدف از بین دسته بندی های استانی، صنفی، تحصیلات و موارد دیگر در کنار بانک اطلاعات پزشکان اثربخشی سیستم تبلیغاتی پیامکی را بهبود می بخشیم.

ارسال پیامک‌جذاب

امکان ارسال پیام های تبلیغاتی کوتاه، کاربردی و موثر در اس ام اس مارکتینگ وجود دارد. شما می توانید با تنظیم متن کوتاه و ارسال سریع به مخاطبان بازخورد قابل قبولی داشته باشید.

مقبولیت در بین‌کاربران

پیامک یک ابزار خوب برای ارتباط و ترغیب‌مشتری است. شما می‌توانید در پیامک خود از مشتری چیزهای مختلفی بخواهید و مطمئن باشید که این پیامک بازخورد خوبی خواهدداشت.

انواع روش های بازاریابی تلفنی برای پزشکان

ارسال پیامک هدفمند

بازاریابی پیامکی یمی از ارزشمند ترین روش های تبلیغاتی است که در عین حال در صورت انجام صحیح بازخورد بالایی حاصل می‌شود.ارسال پیامک انبوه بدون استراتژی و به تکرار یکی از بزرگترین اشتبا افراد و بیزینس ها در این نوع تبلیغات است که در بعضی موارد باعث تنفر از یک برندخاص می‌شود.در اس‌ام‌اس مارکتینگ شناخت جامعه هدف  و خلق ارزش برای مشتری بسیار اهمیت دارد.

تماس تلفنی

بازاریابی تلفنی از قدیمی‌ترین روش های بازاریابی است که از زمان اختراع تلفن بوجود آمده است. انجام این نوع بازاریابی در عین اثر گذاری بی‌نظیر نیازمند دقت بالا،مطالعه و شناخت مشتری و استراتژی مناسب است. حتما برای تاثیر گذاری این روش با افراد با تجربه در این زمینه صحبت کنید.

پیام صوتی یک طرفه

در چندین سال اخیر استفاده از پیام صوتی توسط سازمان ها رشد چشم گیری داشته است. در این روش شما صدای ضبط  شده را برای جامعه هدف خود با تماس به انها پخش می‌کنید. در نظر داشته باشید که  تبلیغات شما منجر به مزاحمت مشتری نشود.

پیام صوتی دو طرفه

در پیام صوتی دو طرفه بعد از اتمام فایل صوتی این امکان فراهم شده تا با فشردن اعداد بتوان به بخش های مختلف دسترسی داشت و به سادگی با کارشناس مورد نظر ارتباط برقرار کرد.این ویژگی منحصر به فرد باعث می‌شود تا افراد علاقه‌مند به خدمات شما در همان لحظه تصمیم خرید خود را قطعی کنند.

ارسال پیام در واتساپ

بازاریابی در واتساپ از زمان فیلترینگ تلگرام مورد توجه گرفت. سامانه کاوالا امکانی فراهم نموده تا مشاغل  افراد علاقمنه به کسب‌و‌کار خود رابیابند.برای ارسال پیام به این افردا در واتساپ نیازی به ذخیره انها در لیست مخاطبین گوشی نیست و با استفاده از لینکی که در اختیارتان قرار می‌دهیم میتوانید به اسانی این کار را انجام دهید.

نمونه لینک دریافتی: https://wa.me/989010415280

برای اینکه بتوانید در زمینه بازاریابی از طریق sms موفق شوید، باید یک استراتژی هدفمند داشته باشید. قطعا مخاطب هدف شما در بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان است، اما اینکه چگونه بتوانید لیست کامل و صحیحی از تمامی پزشک‌های کشور به دست آورید قسمت سخت ماجرا است.
مجموعه‌های متعددی در چند سال اخیر اقدام به جمع‌آوری این شماره‌ها کرده‌اند اما ممکن است، لیست آن‌ها برای شما کافی و مناسب نباشد. سامانه بازاریابی ایده‌کاو با سال‌ها تجربه و فعالیت در حوزه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و اس ام اس مارکتینگ، بهترین و کامل‌ترین بانک موبایل پزشکان کل کشور را آماده کرده است و شما می‌توانید آن را با قیمت مناسب خریداری کنید.

مجموعه مارکتینگ ایده‌کاوه در حوزه‌های دیگر مانند خرید ممبر واقعی تلگرام یا خرید ممبر گروه نیز فعالیت می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر ارسال تبلیغات به واسطه بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان، آن‌ها را در گروه‌های واقعی نیز ادد کنید و سطح تبلیغات خود را افزایش دهید.

فهرست پزشکان این تیم بازاریابی شامل پزشکان در هر رشته و تخصصی، دندانپزشکان و داروسازان کل کشور می‌شود. شما با خرید این پکیج امکان بازاریابی به صورت‌های مختلف از جمله تلفنی، پیام صوتی در واتس‌اپ و … را خواهید داشت. همین الان پکیج مناسب با کسب و کار خود را خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی سامانه بانک شماره موبایل پزشکان 

باوجود امکان ارسال پیامک منطقه‌ای، ایده‌کاو چه مزیتی نسبت به پنل‌ها دارد؟

آیا می‌توان به جای ارسال پیامک به اعضای گروه‌های تلگرامی، با آنها تماس گرفت؟

خدمات ایده‌کاو برای مشتریان املاک

افزایش فروش مصالح فروشان

چگونه به اعضای گروه‌های تلگرامی پیام ارسال کنم؟

سوالات متداول درباره ارسال پیامک و بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان

مانند سایر مجموعه هایی که بانک اطلاعات پزشکان می‌فروشند خیر. سامانه ایده‌کاو روزانه این اطلاعات رو از تلگرام پیدا و ذخیره سازی میکند. هر زمان که شما سفارش میدهید از بانک درخواستی شما خروجی گرفت می‌شود و در دسترس شما قرار میگیرد. این بانک اطلاعاتی محدودیت شماره تلفن ندارد و به هر تعداد نیاز داشته باشید میتوانید سفارش دهید. پس همیشه شما جدید ترین بانک اطلاعات پزشکان را دریافت خواهید کرد.

سامانه بازاریابی ایده‌کاو برای تست شما عزیزان تعدادی از فیلد های بانک شماره موبایل پزشکان را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دریافت بانک رایگان با شماره 09121400237 تماس بگیرید یا در تلگرام پیام دهید.

بله این فایل شامل کل پزشکان در همه استان ها می‌باشد.شماره موبایل پزشکان زیبایی،شماره تلفن پزشکان عمومی و بقیه تخصص با دسته بندی استانی و شهرستانی در این فایل وجود دارد.

کافی هست شما در ایده کاو جستجو بزنید و گروه‌هایی از تلگرام را بیابید که اعضای آن گروه‌ها مشتریان خوبی برای کسب‌وکار شما هستند. مثلا چنانچه شما تولیدی پوشاک دارید، ما گروه‌هایی از تلگرام را به شما نشان می‌دهیم که در آنها پوشاک به صورت عمده خرید و فروش می‌شود. در ایده‌کاو این امکان وجود دارد تا حدود 30% از تلفن اعضای این گروه‌ها برای بازاریابی در اختیار شما قرار گیرد و یا ما به نیابت از شما برای انها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم

در سامانه ایده‎کاو این امکان وجود دارد تا در میان نزدیک به یک میلیون گروه تلگرامی جستجو زده شود و گروه‌های تلگرامی پیدا شود که مربوط به کسب‌وکار مشخصی است. مثلا چنانچه شغل شما فروشندگی اسباب‌بازی به صورت عمده است، ما گروه‌هایی از تلگرام را به شما نشان می‌دهیم که در حوزه پخش اسباب‌بازی هستند. هم‌اکنون در ایده‌کاو این امکان وجود دارد تا تلفن حدودا 30 درصد از اعضای گروه‌های تلگرامی برای بازاریابی کسب‌وکارتان در اختیار شما قرار گیرد.

ثبت سفارش 

برای اطلاع از بقیه خدمات سامانه کاوالا کلیک کنید.