بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی

تولید کنندگان مواد غذایی

اگر شما فروشنده یا تولید کننده و پخش‌کننده مواد اولیه در صنعت غذایی هستید، دسترسی به تولیدکنندگان مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. ولی اهمیت این اطلاعات زمانی مشخص می‌شود که اطلاعات شما بروز باشد. بانک اطلاعات تولیدکنندگان مواد غذایی شامل موارد زیر است:

  • لیست شماره تماس شرکت های مواد غذایی
  • بزرگترین شرکت های صنایع غذایی ایران
  • لیست شرکت های مواد غذایی تهران
  • لیست شرکت های مواد غذایی ایران
  • شرکت های تازه تاسیس مواد غذایی تهران
  • لیست کارخانه های مواد غذایی کرج
  • اسم شرکت های مواد غذایی
  • و موارد دیگر

در ادامه این مقاله می‌خواهیم تا با بهره‌گیری از دانشی که در سامانه بازاریابی ایده‌کاو وجود دارد، نشان دهیم که چگونه می‌توانیم بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی رو برای شما تهیه و ارسال کنیم. در صورتی که سوالی دارید حتما با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید
بانک اطلاعات تولید کنندگان چسب

چگونه بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی در ایده‌کاو استخراج شده است؟

به صورت خیلی خلاصه، ما در ایده‌کاو (idekav.com) به صورت مستمر از سال ۹۵ تا کنون در حال استخراج اطلاعات از تلگرام هستیم. تاکنون نزدیک به ۳ میلیون گروه تلگرامی رو شناسایی کردیم که می‌توانید شما (و یا ما به نیابت از شما) در سایت idekav.com جستجو بزنید و گروه‌هایی رو پیدا کنید که اعضای اون گروه‌ها، مشتریان خوبی برای شما هستند. کاری که ما انجام می‌دهیم این هست که بانک موبایل و اطلاعات اعضای این گروه‌ها رو برای فعالیت‌های بازاریابی شما ارسال می‌کنیم.

لذا هر گروهی که در نتیجه جستجو مشاهده می‌کنید رو به سبد خریدتون اضافه می‌کنید و در نهایت بانک موبایل اعضای اون گروه‌ها رو دانلود می‌کنید. توصیه می‌کنیم حتما بخش‌های بعدی این مقاله و مخصوصا ویدئوهای بعدی رو مشاهده بفرمایید.

اگر در حوزه بازاریابی هستید و یا نیارمند اطلاعات مفیدی برای کسب درآمد هستید با مراجعه به بانک اطلاعات تولید کنندگان به این اطلاعات مفید و به روز دست یابید.

مثلا در جدول زیر، گروه‌هایی آمده است که تولیدکنندگان موادغذایی و فروشندگان آن اکثرا در این گروه‌ها عضو هستند. با درخواست شما، بانک شماره موبایل اعضای گروه‌های زیر که عمدتا تولیدکنندگان و فروشندگان مواد غذایی در این گروه‌ها عضو هستند، به صورت فایل اکسلی از شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و غیره برایتان ارسال می‌شود.

دانلود رایگان بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی 

عنوان گروه

توضیحات گروه

فروش و بازاریابی نوین

تولید کنندگان مواد غذایی نوشیدنی ،شوینده بهداشتی ، سلولزی، شرکت پخش های سراسر کشور  ——————————————————— فقط موارد ذکر شده در گروه عضو خواهند شد  ———————— تبلیغ لینک ممنوع  ارتباط با مدیر     @modir_biz

تالار پخش مواد غذایی وبهداشتی

؟گروه تالار پخش مواد غذایی?  ⬇️ارتباط با مدیریت  محترم گروه ? 

لبنیات و نوشیدنی ها و صنایع وابسته کل کشور

?لینک:لطفا بالینک گروه کارشناسان صنعت غذا و مسولین فنی کارخانجات صنایع غذایی را دعوت فرمایید با لبنک کارشناسان صنعت لبنیات و اشامیدنی کل کشور را دعوت کنید ..

بازاریابی مواد غذایی(شرکت پخش پارس سان)

با سلام گروه پخش مواد غذایی  گردهمایی تولیدکنندگان و شرکتهای پخش فقط تبلیغات محصولات

انجمن مهندسین صنایع غذای ایران

سوپرگروه تخصصی مهندسین فعالان کارافرینان صنایع غذایی ایران

تولیدوپخش صنایع غذایی،بهداشتی

فعالان صنایع غذایی

گروه بزرگ فعالان صنایع غذایی جهت عضویت در گروه فعالان صنایع غذایی روی لینک فوق کلیک کنید در این گروه از تمامی فعالان صنعت غذا دعوت به عمل امده از جمله تولید کنندگان ، مسولین فنی، دستگاه سازان و استاید دانشگاهی

سوپر گروه صنایع غذایی

خرید و فروش  ماشین آلات ،مواد وملزومات ومحصولات صنایع غذایی

مهندسان صنعت غذای ایران

سوپر گروه تولید وپخش غذایی

دور همی همکاران پخش و تولید زرین فن‌آوران یخدانه

گروه علمی،آموزش، تبادل اطلاعات و معرفی محصولات پخش غذایی و شوینده بهداشتییـــــــــــــــخــــــــــــــــدانــــــــــــــــه? آبمیوه ســــــــالــــــم? آبمیوه بــدون شـکــر? آبمیوه بدون نگهدارنده ? آ

تالار تخصصی تجارت مواد غذایی

کلی فروشان مواد غذایی

?مشخصات گروه?  ?نام و نام خانوادگی:کلی فروشان مواد غذایی?  ?متولد:1394/12/15?  ?استان:خراسان رضوی?  ❤️شهرستان:کاشمر(ترشیز)❤️  ?سازنده:?علی صفرنژاد?  ?هدف:کمک به تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی?

تولید و پخش مواد غذایی

گروه تبلیغاتی تجارت مواد غذایی محلی مناسب برای  تبلیغ تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد غذایی  گروه صنعتی 

تبلیغ خرید و فروش عمده مواد غذایی

کانون مواد غذایی وبهداشتی یزد

تبلیغات در گروه فقط غذایی وبهداشتی تبلیغ لینک کانال یا گروه فقط با تبادل امکان‌پذیر میباشد در ضمن جهت تبلیغ کالا وخدمات مرتبط بیشتر از دو بنر در روز ارسال نفرمایید تا شرمنده شما نشویم.

دورهمی پخشها وتولیدکنندگان خوشنام ایران

همکاران مواد غذایی، بهداشتی، شوینده، خشکبار….  

بورس بزرگان صنایع غذایی و بهداشتی

گروه تخصصی مواد اولیه،تجهیزات و محصولات صنایع غذایی

سوپرگروه «مواد غذایی»

خرید و فروش انواع مواد اولیه صنایع غذایی

تولیدکنندگان و عمده فروشان مواد غذایی

سوپر گروه مواد غذایی و بهداشتی سراسر ایران زمین

مواد غذایی

??⚫️گروه تبلیغات مواد غذایی  مجموعه از تولید کنندگان محصولات ??⚫️گروه تبلیغات مواد غذایی  مجموعه از تولید کنندگان محصولات و مواد غذایی

انجمن پخشهای خراسان

تبلیغات غذایی- بهداشتی، آرایشی آگهی های استخدام آگهی واگذاری و جذب نمایندگی  تبلیغ خارج از موضوع گروه ممنوع  به هیچ عنوان قبل از تحویل کالا وجهی واریز نفرمائید  مسئولیت وصحت آگهی بعهده ارسال کننده میباشد.

?نمایشگاههای بین المللی صنایع غذای وبهداشتی?

سلام به گروه سیستم تبلیغات انلاین موادغذای وبهداشتی خوش امدین گروه مختص تولیدکنندگان واردکنندها وپخشهای سراسری کشور به گروه خودتان خوش امدین

سن (سالن اعطای نمایندگی تولید کنندگان و واردکنندگان)

سالن اعطای نمایندگی(سن) گروهی وزین متشکل از تولیدکنندگان و پخش های معتبر غذایی و بهداشتی سراسر کشور و همچنین واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز میباشد.  

مواد غذایی و خشکبار

خشکبار و حبوبات قادری   فعالترین گروه معاملات مواد غذایی و خشکبار در ایران ?? فروش انواع مواد غذایی و خشکبار ایرانی و خارجی  ارسال انواع خشکبار  به سراسر ایران  جهت خرید انواع خشکبار به ایدی زیر پیام بفرستید ? ?ادمین گروه @madeh41  ٠٠••●●??

بازاربیزینس مواد غذایی

?آگهی کلیه تجاروتولیدکنندگان موادغذایی و صنایع مرتبط?  

فعالین مواد غذایی ایران

?لینک گروه کشوری فعالان صنف مواد غذایی تولید پخش ماشین آلات مواد اولیه بازرگانی ملزومات وکلیه محصولات و خدماتی که در  حوزه مواد غذایی جای دارند ?مسولیت هرگونه معامله در این گروه بعهده خودتونه

صنعت مواد غذایی

دوستان عزیز بهترین گروه صنایع غذایی با حضور شرکتها ؛پخشی ها وبنکداران بزرگ ایران ?  چت ممنوع? برای تبلیغ۲۷نفرمرتبط اضافه کنید اگهی رگباری? لینگ?(فرواردازاد)

گروه تبلیغات موادغذایی

بورس خریدوفروش موادغذایی واجناس مربوط

فعالین صنعت غذایی و لبنی

موادغذایی وپخشی‌ها(البرز)

این گروه با هدف ارتباط بیشتر تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد غذایی  و مدیران سوپر مارکت ها تشکیل شده است . اطلاع بروز از بازار و قیمت کالا  ? رونق کسب و کار   موفق باشید.

کار آفـریـنان از خلیج فارس تا خزر

بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی، غذایی، بهداشتی و آرایشی را به ما بسپارید آگهی استخدام در صنعت تولید و پخش محصولات غذایی را در گروه ما جستجو  کنید.

دانلود رایگان بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی

 

یکی از انواع بانک شماره موبایل صنایع و کارخانجات می‌توان به تولیدکنندگان چسب اشاره کرد. اگر از تامین کنندگان مواد اولیه چسب هستید و یا نیارمند اطلاعاتی در این زمینه هستید  پیشنهاد ما مطالعه اطلاعاتی بروز از ” بانک اطلاعات تولید کنندگان چسب ” است.

آیا می‌توانم همین الان بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی رو دانلود کنم؟

بله، این امکان وجود دارد تا بانک موبایل اعضای قبلی و فعلی این گروه‌ها رو دانلود کنید. روش بسیار آسان است. لطفا ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. تمام نکات لازم در ویدئو آمده است. در صورت هر مشکل یا ابهامی، لطفا با ما تماس بگیرید.

آیا می‌توانم به بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، در ویدئوی زیر نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)، ابزار و روش کار به صورت ساده آموزش داده شده است. ویدئو را تا انتها مشاهده فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

اگر در حوزه واردات خدماتی را ارائه می‌دهید و یا به دنبال کسب اطلاعات در زمینه شرکت های وارد کننده هستید. پیشنهاد ما مطالعه بانک اطلاعات شرکت های وارد کننده است. در صورت هر گونه ابهام یا سوالی با ما در ارتباط باشید.

آیا می‌توانید بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی رو به گروه تلگرامی من اضافه کنید؟

بله. علاوه بر بانک موبایل اعضا گروه‌های تلگرامی می‌توانیم، اعضای آنلاین این گروه‌ها را به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم. در صورتیکه در تلگرام فعال هستید، این روش بسیار اثربخش است. برای کسب اطلاعات بیشتر ویدئوی زیر را ملاحظه فرمایید:

چنانچه درباره ممبر کاملا هدفمند تلگرام اطلاعات کافی ندارید،  خرید ممبر واقعی تلگرام را مطالعه فرمایید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد: 1

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید